Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Mano 2d RPG zaidimukas


Aleksas_Skiller

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2794 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kad neprarastu nupiesk didesnio rezoliucijos ir kai reikia kad mazesni textures butu tiesiog downscalink nes downscalint geriau nei upscalint, o kai reiks didesnios rez tai bus tada normaliai.

Na taip, tai būtu viena iš išeičių, bet taip naudoji biški daugiau resursų, kai eini toliau į programavimą, tau reikia vis kitokių būdų kad sumažintu fps dropą. Viena iš jų yra instancing. Juo būdu reikia sudėti visas textūras į vieną SRV. Tokiam dalykui daryti reikia kad visos textūros būtu vienodo dydžio, tai jeigu turėsi labai mažą nuotrauką(25x25) ji turės būti tokio pačio dydžio kaip didžiausioji nuotrauką(pavyzdžiui 512x512). Taip sunaudoji gan nemažai resursų. Taigi geriausia manau būtų papraščiausiai scalinti nuotrauką nepakeisdamas pačios textūros rezoliucijos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na taip, tai būtu viena iš išeičių, bet taip naudoji biški daugiau resursų, kai eini toliau į programavimą, tau reikia vis kitokių būdų kad sumažintu fps dropą. Viena iš jų yra instancing. Juo būdu reikia sudėti visas textūras į vieną SRV. Tokiam dalykui daryti reikia kad visos textūros būtu vienodo dydžio, tai jeigu turėsi labai mažą nuotrauką(25x25) ji turės būti tokio pačio dydžio kaip didžiausioji nuotrauką(pavyzdžiui 512x512). Taip sunaudoji gan nemažai resursų. Taigi geriausia manau būtų papraščiausiai scalinti nuotrauką nepakeisdamas pačios textūros rezoliucijos.

 

Nu jai tau geriau palikti texturas pixelated kai scalini tai prašom, bet aš tai geriau rinkčiaus didesnios rez texturas ir downscalinčiau. Ir nesupratau prie ko čia srv jis su pythonu daro kuris gal net neturi tokio dalyko ir kitaip texturas krauna? (Nežinau tiksliai) O dėl dydžio tai jai apie tuos srv prakalbai tai vistiek visos texturos nebus skirtingų dydžių tai galima kelis srv sukurt ir problemos nėra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu jai tau geriau palikti texturas pixelated kai scalini tai prašom, bet aš tai geriau rinkčiaus didesnios rez texturas ir downscalinčiau. Ir nesupratau prie ko čia srv jis su pythonu daro kuris gal net neturi tokio dalyko ir kitaip texturas krauna? (Nežinau tiksliai) O dėl dydžio tai jai apie tuos srv prakalbai tai vistiek visos texturos nebus skirtingų dydžių tai galima kelis srv sukurt ir problemos nėra.

Aš tavęs nesuprantu, jeigu tu pagerini nuotraukos rezoliuciją, viską ką tu darai yra padidini pixelių kiekį viename pixelyje. Tai visiškai nelogiška, būtų tesiog geriausia padidinti scale matricoi ir viskas. Aleksai, atsiūsk man nuotrauką kaip atrodo tavo žaidimo vaizdas kai naudoji paprastos resoliucijos nuotrauką, ir kai padidini rezoliucija, manau kad effectas bus toks pat.

 

 

--EDIT--

Man patinka kaip žmonės kurie visiškai nieko nesupranta apie programavimą(ką aš matau iš jų pranešimų), duoda neigiamą reputacija man, kuris viską paaiškina. Užaukit...

Redaguota , nario IamU
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ačiū jums už atsiliepimus, padaryti normalaus dydžio ir down scalint yra labai protinga idėja, o dėl fps kritimo, kolkas nėra problemų, net seniausias pc galėtu pavežti mano žaidima.

 

Kolkas pristabdžiau darbus prie singleplayer, nes pradėjau kurti multiplayer, kolkas nieko gero, galima tik judėti ir rodo vardą virš galvos ( vardas gaunamas iš mysql, jau register/login sistema padaryta ).

 

Štai video:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš tavęs nesuprantu, jeigu tu pagerini nuotraukos rezoliuciją, viską ką tu darai yra padidini pixelių kiekį viename pixelyje. Tai visiškai nelogiška, būtų tesiog geriausia padidinti scale matricoi ir viskas. Aleksai, atsiūsk man nuotrauką kaip atrodo tavo žaidimo vaizdas kai naudoji paprastos resoliucijos nuotrauką, ir kai padidini rezoliucija, manau kad effectas bus toks pat.

 

 

--EDIT--

Man patinka kaip žmonės kurie visiškai nieko nesupranta apie programavimą(ką aš matau iš jų pranešimų), duoda neigiamą reputacija man, kuris viską paaiškina. Užaukit...

 

Tai cia tau labiau reiktu uzaugti nevykeli, pasiziurek pats kokias nesamones sneki.. Sako deda -rep kurie visiskai nieko nesupranta apie programavima :D jeigu tu padarai viename pixelyje daugiau pixeliu, tai ka tu ten apie programavima supranti? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai cia tau labiau reiktu uzaugti nevykeli, pasiziurek pats kokias nesamones sneki.. Sako deda -rep kurie visiskai nieko nesupranta apie programavima :D jeigu tu padarai viename pixelyje daugiau pixeliu, tai ka tu ten apie programavima supranti? :D

Aš tai ir noriu pasakyti, nafig reikia padidinti rezoliucija nuotraukos jeigu tu tesiog gali scalinti ją. Tesiog naudojate vietą ir eikvojate laiką.

Pakeisdami resoliucija nuotraukos, jūs tesiog sukursite daugiau pikseliu vienoje vietoje vietoj kurios turėtu būti vienas pixelis. Scalindami jūs tesiog pascalinsite world matrix'ą ir taip padidinsite objecto dydį. Viskas taip paprasta. O Edgu rašė kad reikia didinti nuotrauką ir taip naudoti vietos ir laiko  -_-

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš tai ir noriu pasakyti, nafig reikia padidinti rezoliucija nuotraukos jeigu tu tesiog gali scalinti ją. Tesiog naudojate vietą ir eikvojate laiką.

Pakeisdami resoliucija nuotraukos, jūs tesiog sukursite daugiau pikseliu vienoje vietoje vietoj kurios turėtu būti vienas pixelis. Scalindami jūs tesiog pascalinsite world matrix'ą ir taip padidinsite objecto dydį. Viskas taip paprasta. O Edgu rašė kad reikia didinti nuotrauką ir taip naudoti vietos ir laiko  -_-

matrica tu matrica :D suzinojai kad egzistuoja toks dalykas kaip matrica, besimokydamas d3d, tai dabar kiekvienam zaidimu kurejui ir prikisinesi tas matricas? nemanau, kad isvis temos autorius dirba su tom matricom.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Naujas online updat'as, pagaliau galiu pranešti, kad pilnai suprantu kas vyksta ir galėsiu laisvai programuoti online versija. :)

 

Idėta:

- Attack animacijos ( pradėta kurti attack sistema )

- Pozicijos išsaugojimas

 

Video:

 

 

Sekmės toliau kuriant , gal ir pasipelnysi iš to

Dėkui :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O kodėl būtent pradėjai rašyti žaidimą nuo 0? Mano nuomonė, būtų geriau buvę daryti ant kokio Unity ;)

Nes taip daugiau išmoksti, šiais laikas žmonių kurie kuria žaidimus yra daug, todėl pasiūla yra didelė, o paklausa labai maža. Nieko negali naujo įdėti į patį varikliuką. Jeigu prie varikliuko nebedirba varikliuko kūrėjai, tai tesiog reiškia kad tu esi fucked. Mokėdamas normaliai programuoti gali labai lengvai išmokti kitą programavimo kalbą ar librarie.

Redaguota , nario IamU
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O kodėl būtent pradėjai rašyti žaidimą nuo 0? Mano nuomonė, būtų geriau buvę daryti ant kokio Unity ;)

Unity vaikų žaidimas tiesa sakant, bet jai yra rimta komanda, tada tampa tikrai gera platforma kurti žaidimus ;)

 

Sėkmės darbuose su šiuo žaidimuku ;d

 

Tikrai manau geras, sėkmės toliau kuriant, tobulėjant.

Dėkui :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2794 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...