Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Bendrasavininko / scripter'io paieška (turime unikalią, neplatintą modifikaciją)!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2953 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Nu ir kas visi sako jog nori sukurti "KAŽKO RIMTO" tapatį sakė west-city.lt savininkas ir kuom baigėsi? Būtent PABAIGA. Bet anyway tikėkimės.

Prie ko čia tas wc savininkas ir aš? :D Pažįsti mane? Ne. Tad nenusišnekėk ir patylėk, nes tik graudžias pievas rašai... O už sėkmę, ačiū, prireiks. Praneštas.

---

P.S. Reputacijos tašką uždėjau netyčia. :D

Redaguota , nario bulkax6
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu ir kas visi sako jog nori sukurti "KAŽKO RIMTO" tapatį sakė west-city.lt savininkas ir kuom baigėsi? Būtent PABAIGA. Bet anyway tikėkimės.

west-city savininkas Yogho, tai viską pasako. :D

 

Ieškau kompanijos, liaudiškai tariant - scripterio  :funny:

"Nuobodu kažkaip, eisiu į miestą pas savo scripterius"

lol

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prie ko čia tas wc savininkas ir aš? :D Pažįsti mane? Ne. Tad nenusišnekėk ir patylėk, nes tik graudžias pievas rašai... O už sėkmę, ačiū, prireiks. Praneštas.

---

P.S. Reputacijos tašką uždėjau netyčia. :D

Kokie mes nervingi kai išsako savo nuomonę čia kad visi rašo SEKMĖS SEKMĖS, nu gerai kad ir ne wc.. Pvž vlrg visi pasakojo jog jis gęras serveris kol Marius nepasidavė, už mano teisybę rašo Praneštas šiuolaikinis žmonimas. 

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Ieškau kompanijos, liaudiškai tariant - scripterio  :funny:

"Nuobodu kažkaip, eisiu į miestą pas savo scripterius"

Nesupratau, kas čia juokingo? Btw, ten parašyta kompanijono, o ne kompanijos.

 

Kokie mes nervingi kai išsako savo nuomonę čia kad visi rašo SEKMĖS SEKMĖS, nu gerai kad ir ne wc.. Pvž vlrg visi pasakojo jog jis gęras serveris kol Marius nepasidavė, už mano teisybę rašo Praneštas šiuolaikinis žmonimas. 

Tai, kad orus šneki, nepažinodamas manęs.

Redaguota , nario bulkax6
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2953 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...