Peršokti į turinį

CSGO 20ping lagg? Pagalbos!

Recommended Posts

Taigi seniau zaisdavau csgo normaliai o va siandien pabandes zaist casual arba competitive pamaciau kad

su 20-50ping man strigineja zaidimas.. FPS laikosi virs 60 o ping nuo 20 iki 50.. Stai video

Nezinau kame problema tikiuosi kad atsiras tokiu kurie pades..

Bandziau perrasyt csgo nepadejo..

Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

Aš taip lakstau su ~700 pingo, arba skraidau :DD

┼áiaip manau pabandyk paklausti ┼żmoni┼│ kurie labiau prie to csgo tai gal ─Źia fb grup─Śse paklausk, o ┼íiame forume nelabai ir domisi tuo csgo ┼żaid┼żia ir tiek :D

Nuoroda ─» komentar─ů

Man tas pats b┼źna kartais, tai i┼ísiai┼íkinau tiek, jog mano internetas durniuoja t.y. jis lyg bando nustot veikt ir ping keliom minut─Śm i┼íkyla iki ~200-400 o tada greitai atsistato.

Nuoroda ─» komentar─ů

Jai tai Teo interneto t─Śk─Śjas tiesiog susisiek gal b┼źt jie pakeit─Ś interneto linija diel kaimynuygal ka┼żkam tai buvo nutike ar ka┼żk─ů pana┼íaus ra┼íyk lai┼ík─ů o jie pakeis atgal ta tiekimo linija o jai nepad─Śs ┬á"kartosis " pakeis mar┼írutizatori┼│.┬á

Redaguota , nario AlfaVaikis
Nuoroda ─» komentar─ů

Interneto tek─Śjo kalt─Ś, ra┼íyk jam ar k─ů nors.

Bet kad man tik ant CSGO taip o ant kitu zaidimu viskas normaliai..

Jai tai Teo interneto t─Śk─Śjas tiesiog susisiek gal b┼źt jie pakeit─Ś interneto linija diel kaimynuygal ka┼żkam tai buvo nutike ar ka┼żk─ů pana┼íaus ra┼íyk lai┼ík─ů o jie pakeis atgal ta tiekimo linija o jai nepad─Śs ┬á"kartosis " pakeis mar┼írutizatori┼│.┬á

Norvegiskas pas mane internetas.

Nuoroda ─» komentar─ů

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

• N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...