Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

McHeroes.lt ~ Kažkas naujo?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2086 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Ne dažnai tą rašau... Bet šaunuoliai. Kuriat viską paprastai, tad turėtų pavykt startuoti. Užsuksiu apsidairyt kažkada

Wow ačiū tikrai! Iško ko, bet iš tavęs nesitikėjau išgirst šito. Galvojau pareis kokia kritika, bet ačiū tikrai :) Stengsimės

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na visu pirma patarciau uzregistruoti domeina pries naudojant pavadinima mcheroes.lt o antra pervadinti negyveli i numireli, sauniau skamba taip (nors man). O seip servas atrodo idomus

 

Beto alteri kaip tu uzsuksi apsaidaryt kai IP neparase, ir dar servas nestartaves.

Turėjo omenį, kai startuos serveris. Logiškiausio dalyko nesupranti.

 

Puiki įdėja kažkur matyta ar rašyta, bet manau bus vienas iš išpildytų, jei administracija nepaves. Neskubėkit daryti ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nefreepostink, kalba eina ne apie mano serva.

 

Arn3lis tesiok norejau pasakyt kad yra durna sakyti kad uzsuks jeigu yra galimybe kad serveris isvis nestartuos

aš ne free postinu žmogus parašė komentara kad 40% mckingdom kopija ir tiesiog kadangi aš pats serveryje buvau kaip builderis aiškiai matau kad tai nėra kopija ir esu buvęs tavajame ir man atrodo kad ten tikrai heroes ir toliau viskas kas kituose serveriuose

Serveris tikrai startuos šita galiu garantuoti bet kiek girdėjau ankščiausiai po kelių mėnėsių

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

40% kopija mckingdom.lt

Parašytum man tuos 40%? Ten tik heroes pluginas ir viskas, kuris užgruzina viską ir ten išvis visokie /bind reikalingi.. Nieko ypatingo..

Na visu pirma patarciau uzregistruoti domeina pries naudojant pavadinima mcheroes.lt o antra pervadinti negyveli i numireli, sauniau skamba taip (nors man). O seip servas atrodo idomus

Beto alteri kaip tu uzsuksi apsaidaryt kai IP neparase, ir dar servas nestartaves.

Ačiū tau už patarimus. Nėra tikslus čia pavadinimas iš tikro.

Puikus projektas reikės bandyti užsikabyti

Ačiū tau! Neturėtum pasigailėt.

Turėjo omenį, kai startuos serveris. Logiškiausio dalyko nesupranti.

Puiki įdėja kažkur matyta ar rašyta, bet manau bus vienas iš išpildytų, jei administracija nepaves. Neskubėkit daryti ;)

Ačiū! Tikrai startuosim. Panašaus iš kitų temų gal ir buvo. Kyla idėjos ir sedu programuoti. Reiks savaitės gale atnaujint tema, nes daug naujo sukūriau, beje kaip ir sakei, kad idėja imama realizuotis, o ne lieka idėjos pavidale. Redaguota , nario TerZer
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2086 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...