Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Apie šiuolaikinius top5 sg narius (ne apie visus bet apie kaikuriuos)


Balvonas.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2920 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

taigi aiskinu nieko nebus supranti zmogau ? :D

Išmok dėstyti savo mintis taip kad suprastų ką tu nori pasakyti. Nes dabar supratau kad NIEKO NEBUS. O kas turi būti? :D

 

P.S Dabar tik pastebėjau kad tu tas Quickly esi, nemėgsti manęs kažkodėl todėl tik ir ieškai būdo pakenkt, dar per mane įspėjimą gavai tai iš vis iš proto eini.

Redaguota , nario Maquex
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

sako teismai nejuokink draugą ant 800e apipiso nieko nebuvo, mane ant telefono apipiso tai net mentai nieko nedare o čia matai virtualioj erdvej kazkas bus pasius *Myliu SuperGames.lt* sakis nejuokink su zaidimais

Prajuokinkai, jei nerašei pareiškimo tai ir nieko nedarys :D Mano draugui nupizdino dviratį kurio vertė 20 eurų gražino per savaitė ,o jei manai ,kad internetinėje erdvėje nieko nedaro tai tu klysti iš vis čia žymiai lengviau surandą nusikaltelius aišku jei parašai ant jų pareiškimą. Man įdomu kodėl jus užsipuolat tuos žmonės kurie turi daug atsiliepimų tikriausiai pavydite jų atsiliepimų ir tiek...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nežinau kodėl patikimi jūs ar ne bet vien dėl savo bandymų gynčytis ir įrodynėtį savo patikimumą, vejo malunams, tokiuose beprasmiškuose temuose kaip šitą ar panašaus pobudžio iš jūsų niekad neužsisakyčiau nieko. Kodėl? Nes tik ir matau šituos nick temų pavadynimuose, Castello, elishas, dodd, marquex ir kiti nevykeliai, juose kapojasi ir aiškiną kokie jie patikimi o kitį ne, patis save statote kišdamiesį į beprasmius gynčus į nepatikimo vietą.

lukonic ar koks cagsolution nesikišą į tas bereikšmes diskusijas ir jų tokioje aplinkoje kaip čia nematytį.

Tai ir pats nerekomenduočiau jums su minetais nickais nesusidėtį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nežinau kodėl patikimi jūs ar ne bet vien dėl savo bandymų gynčytis ir įrodynėtį savo patikimumą, vejo malunams, tokiuose beprasmiškuose temuose kaip šitą ar panašaus pobudžio iš jūsų niekad neužsisakyčiau nieko. Kodėl? Nes tik ir matau šituos nick temų pavadynimuose, Castello, elishas, dodd, marquex ir kiti nevykeliai, juose kapojasi ir aiškiną kokie jie patikimi o kitį ne, patis save statote kišdamiesį į beprasmius gynčus į nepatikimo vietą.

lukonic ar koks cagsolution nesikišą į tas bereikšmes diskusijas ir jų tokioje aplinkoje kaip čia nematytį.

Tai ir pats nerekomenduočiau jums su minetais nickais nesusidėtį.

Mąstai tai kaip grynas vaikas be nuomonės, kaip tu iš vis turi teisę rekomenduoti, nerekomenduoti jei pats neturėjai reikalų?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

kaip tu iš vis turi teisę rekomenduoti, nerekomenduoti jei pats neturėjai reikalų?

 

Net nesiruošių gynčytis ir gilintis, kadangį tave ir minėtus narius matau vis diskutuojant tokiuose temuose kaip šitą, taip ir susidaro vaizdas, kad nepatikimi esat, o kas ir kaip ten man dzin, nesiruošių skaityti ir gilintis į jūsų tas nesamones ir kitiems nerekomenduojų. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 5 savaičių...

Prajuokinkai, jei nerašei pareiškimo tai ir nieko nedarys :D Mano draugui nupizdino dviratį kurio vertė 20 eurų gražino per savaitė ,o jei manai ,kad internetinėje erdvėje nieko nedaro tai tu klysti iš vis čia žymiai lengviau surandą nusikaltelius aišku jei parašai ant jų pareiškimą. Man įdomu kodėl jus užsipuolat tuos žmonės kurie turi daug atsiliepimų tikriausiai pavydite jų atsiliepimų ir tiek...

lygink relybe, su virtualiu pasauliu, dar kas be ko, i virtualu pasauli pareigunai musu mieli ziuri ziauriai atmestinai:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš turiu du atsiliepimus ir žinau ką jūs galvoje, tačiau jūs nežinote ką galvoju aš. Aš nesu vagis ir negalėčiau apvokti, bet tai įrodyti žmogui neįmanoma, nes jis į galva įsikalęs, kad 95% žmonių - apgavikai ir jį perkalbėti beprasmiška bandyti. Todėl aš turiu savo teorema ir žinau kada eiti pirmam kada ne, teorema tokia, kad pirmas eina tas kuriam reik.Kaip man reik ir aš perku einu pirmas ir nesižvalgau kažkur ir neieškau 100 priežasčių tam daryti, tačiau teoremos yra toks dalykas, kad kartais būtina naudoti kita veiksmą, šiuo atveju aš ne visada einu pirmas, kaip man reik. Žmonės mano, kad jei pigiai rado reikiama daiktą ar paslaugą, bus apgauti, tačiau jei jie to nemano jie pigiai gauna paslauga ar daiktą ir džiaugiasi, kiti kurie tiki prietaru "Skūpas moka du kartus" taip pat džiaugiasi, tačiau skirtumas tas kad vienas galės dar ką nors nusipirkti  o kitas ne. Taigi kaip būti neapgautam ir neapgauti kito pačiam?

 

1. Jei esi vaikas ir tau trūksta poros euru ar centu ant ledo, nueik pas mama ir paprašyk pinigų, o ne vok iš kitų.

2. Jei esi suaugęs - susirask darbą užsidirbk.

3. Jei esi čigonas - vok nes šaknų nepakeisi.

 

Ar mane yra kada apvogė? Taip.

Ar aš esu ką nors apvogęs? Ne.

Ar kas nors tavim pasitikės? Ne. Kodėl? Nes toks jau gyvenimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2920 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...