Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Apie šiuolaikinius top5 sg narius (ne apie visus bet apie kaikuriuos)


Balvonas.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2915 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki kaip ir iš temos pavadinimo supratote jog rašysiu apie sg5 narius nevisus bet kaikuriuos ir ne vien apie top5.

Na ėsme jog visi kažkur skuba su tais atsiliepimais kad tik daugiau turėti na ir koks tolkas? Vistiek jumis nepasitikėtu kaip dauguma apgavo pvz kaip seniau dodd su 60atsiliepimu apgavo

ėsme pvz kaip šito nario tikrai tikrai 2% atsiliepimų uždėti draugo/ arba net nevykus sandoriui, kai per viena diena 6atsiliepimai per valanda 1-2atslpm.. https://www.supergames.lt/user/45227-maquex/?tab=feedback

O pvz Deffix va atsiliepimai matos tikri ir juo jau galima pasitikėti https://www.supergames.lt/user/16976-deffix/?tab=feedback

 

Na išvada nieko nepasieksit su fake atsiliepimais arba kai i diena po tris gaunat..

Ką jus manote? Argumentuokite

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tikrai visais negalima pasitikėti, kad ir daug atsiliepimų turi. Gal pvz. jis kaupia atsiliepimus, kad vėliau juo pasitikėtų ir apgautų ant stambesnės sumos. Čia tinka posakis - nespręsk apie knygą iš viršelio. ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ką tu čia nusišneki su tais atsiliepimais, jeigu Deffix užsiima tokiu verslu kuriuo paslaugomis nėra labai dažnai naudojama tačiau sumos didesnis, aš priešingai užsiimu tuo kad kainos yra prieinamos visiem, įvairus atsiskaitymo būdai todėl ir sandorių daug. Jeigu per dieną 6 atsiliepimai palikti tai čia jau iš kart reik bėgt temą kurti? Tiesiog kvaila ir beprasmiška -_-

 

dodd. mane ir apgavo, aš jam uždėjau neigiamą, susinervavo ir žlugo visa jo karjera, jei nebūčiau to padaręs aš, būtų nukentėjęs kitas žmogus, kadangi dodd. viduje buvo apgavikas, o neapgaudinėdavo vien todėl nes nenorėjo neigiamo.

Redaguota , nario Maquex
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nieko negali pasakyti, iš patirties galiu pasakyti, kad būna vadinamos ''kliovo dienos'' kuomet nespėji suktis vis kažkam kažko reikia, tai steam wallet papildyt, tai sarg milu. O būna kaip šiandien: tylu, ramu niekam nieko nereikia kadangi visi laukia velykų € kuomet galės stambiai apsipirkti :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nieko negali pasakyti, iš patirties galiu pasakyti, kad būna vadinamos ''kliovo dienos'' kuomet nespėji suktis vis kažkam kažko reikia, tai steam wallet papildyt, tai sarg milu. O būna kaip šiandien: tylu, ramu niekam nieko nereikia kadangi visi laukia velykų € kuomet galės stambiai apsipirkti :D

Va va, šiandien iš vis tylu blemba. Ant vakaro vienas tik csgo nusipirko :D ir legalą, ir tai neturėjo sg acc. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

čia kalbėsma dbr apie jusu klientu daznuma ar apie atslpm

Nes tai ir yra sinonimai. O ką apie tuos atsiliepimus tu siūlai kalbėt? Pats tik kuri beprasmiškas temas ir šmeiži kad padirbinėju atsiliepimus be jokių įrodymų. Jeigu man Luconicas sakytų parodyti išrašus tai jam ir parodyčiau, bet kiekvienam nesiruošiu čia atsiskaitinėti už savo veiklą, ne pageidavimų koncertas čia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

*Myliu SuperGames.lt* tu molis rmt *Myliu SuperGames.lt* tave kaip pavizdi imiau ko tu zliumbi *Myliu SuperGames.lt* as sakau tavim nepasitikecciau bent as as savo nuomone sakau ir noriu kad kiti sakitu ir man neidomus tie tavo atsiliepimai nes as turiu gyvenima *Myliu SuperGames.lt*

Prie ko tas gyvenimas čia? Visi jie turi, tik pas kaikuriuos jis geras o pas kaikuriuos ne. Taipogi manau sakai kad nepasitikėtum manimi vien dėl to kad parodyti kad esu nepatikimas nors priežasties nepasitikėti manimi nėra, sakai imi mane kaip pavyzdį tačiau kartu ir sakai kad nepasitikėtum manimi ir turi savo gyvenimą, wtf? Ne vieną ir ne du sandorius dariau sėkmingai ant didelių sumų, man nerūpi ar kažkam reikės pervesti 100 eurų ar 1000, aišku net nesakysiu kad nėra tolko apgaudinėti ( nes tolkas yra - pasipelnyti ). Bet tiesiai šviesiai sakau kodėl aš neapgaudinėju.

 

1 priežastis tai ant mažų sumų neapgaudinėju nes pats pakankamai uždirbu sau.

2 priežastis kodėl neapgaudinėju ant didelių sumų tai todėl kad jei taip padaryčiau prasidėtų visi tie teismai ir nervų gadinimai.. o man to nereikia nes ir taip jau nervai silpni -_-

 

Na ir 3 priežastis kodėl neapgaudinėju, tai vien todėl jei padarau kažką blogo man naktimis nesimiega ir nesavas jaučiuosi :D

 

Anksčiau patekti atsakymai yra sąžiningai pasakyti, todėl jie Jums neatrodys taip gražiai ir saldžiai, dauguma žmonių sako "aš neapgaučiau tavęs nes man nėr tolko" e.t.c., ilgas čia sąrašas būtų todėl nepasakosiu, nors ir Jūs patys tai žinot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kad chujovą pavyzdį paėmei. Tų atsiliepimų visų nesužiūrėsi, nes kad ir kaip yra, iš bet ko išsimazint eina. Manau norint patikrinti jie tikri ar ne, turi žiūrėt jų kiekį, kas jame parašyta, ir ar žmogus kuriam jis parašytas prekiauja giftais, legalais ar kitokias paslaugas teikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

sako teismai nejuokink draugą ant 800e apipiso nieko nebuvo, mane ant telefono apipiso tai net mentai nieko nedare o čia matai virtualioj erdvej kazkas bus pasius *Myliu SuperGames.lt* sakis nejuokink su zaidimais

Žinok virtuali erdvė nėra vien tik žaidimai kaip tu įsivaizduoji  Virtuali erdvė yra tiek pramogos tiek komercija, verslas ir nusikaltimai. Todėl jeigu turi galvą ant pečių reikia stengtis kad tave neapgautų, o jeigu jau apgavo kreiptis į policiją.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2915 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...