Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Reik patarimo dėl iPhone.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2932 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Dabar sprendžiu labai sudėtingą klausimą man. Nusprendžiau pirkti iPhone ir neapsisprendžiu kokį modelį pirkti? Renkuosi iš:

  • iPhone 4s
  • iPhone 5

Noriu kad padėtumėt išsirinkti. Aišku daugelis sakys - geriau pirkt naujesnį modelį, bet kiek skaičiau apie iPhone 5, kad jo korpusas padarytas iš nudažyto aliuminio. Kiek žiurėjau skelbiu.lt visi pardavinėja naudotus telefonus labai baisiai atrodančius - sulankstytus ir t.t. kai tuo atveju iPhone 4s nors ir seniau išleistas atrodo žymiai žmoniškiau visur. Na aš pardavėjų nepažįstu ir nežinau kaip jie prižiūrėjo tuos telefonus. Aš asmeniškai labai prižiūriu ir nesu niekada sugadinęs. Šiuo metu naudojuosi sony, bet pradėjo dažnai gesti ir kol nesibaigė garantija noriu parduoti. Jeigu nupirksiu geros būklės iphone 5 ar nebus mano tos pastangos jį "prižiūrėti" per niek? Ar vistiek kad ir kaip prižiūrimo telefono visada gulinčio odiniame dėkle korpusas gali apsibraižyti ir nusitrinti šonai? Čia gal durnas klausimas, bet turiu keletą draugų kurie mano atžvilgiu neprižiūri tų telefonų bet aiškina vistiek kad iphone 5 ir 5s korpusai braižosi kaip velnias. Taip pat laukiu kitų aspektų dėl ko verta pirkti vieną arba kitą mano parašyta modelį. NESIŪLYKIT SENESNIŲ AR NAUJASNIŲ NES PERKU PAGAL SAVO GALIMYBES. 

Redaguota , nario Mr. Nexar`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Naudoju iphone 4s 16gb tai tikrai geras telefonas,ant naujausio IOS 9.2.1 viskas veikia normaliai.. kaip čia kažkuris sakė kad užlužinėj tai random nuomonė parašė.. aš imčiau iphone 4s geriau, bet jei nori dėl gražumo tai imk 5, žinoma ir naujesnius IOS galėsi updatinti nes manau iphone 4s daugiau nebebus IOS.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visiškai mano manymu jis netvirtas. dėl galingumo tai jūs teisūs aišku. Dar vis laukiu nuomonės kuri mane įtikintų. 

Tvirtas tikrai draugas neveikianti turėjo tai metė telefona ant žemės toks testukas buvo tai ir tai neskylo ekranas tik pabraižymai aplink korpusa o pats nesenai turiu iphoną 5 tikrai nesiskundžiu geras tlf

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Naudoju iphone 4s 16gb tai tikrai geras telefonas,ant naujausio IOS 9.2.1 viskas veikia normaliai.. kaip čia kažkuris sakė kad užlužinėj tai random nuomonė parašė.. aš imčiau iphone 4s geriau, bet jei nori dėl gražumo tai imk 5, žinoma ir naujesnius IOS galėsi updatinti nes manau iphone 4s daugiau nebebus IOS.

O tu pažiūrėk benchmark'us.. Palygink iOS 6 ir iOS 9 veikimą ant iPhone 4S..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ko gero apsisprendžiau pirkti 5 iPhone. Gal kas išmano kokia gali būt naudoto kaina? Nes žmonės vieni pardavinėja labai nunešiotus brangiau nei kiti pardavinėja visiškai kaip naujus. 

Teisingas sprendimas. 4S jau paseno, ir kas sako kitaip, jie meluoja ir patys sau..

Sunku db yra pasakyt kaina, nes labai daug sudu stumia. Tai vogtas,tai priristas, tai nekokybiskai taisytas, defektai.. krc reik normalei prie skelbimu pasedet, ir labai idemiai paskaityt aprasymus. Nes gali but ir uzkelta kaina, o tel suvarytas..

 

Zdz, kai surasi variantu, dek juos cia. Galima bus matyt kaip kas..

Redaguota , nario Vadila
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano nuomonė apie šitus ragelius. Naudojau tiek 4s, 5, 5s ir 6s. 4s neapsimoka pirkt vien dėl savo mažo ekrano kuris dar ir reaguoja gan prastai, paskui nugarėlė stiklinė pilna piršto atspaudų būna per 1m iphone 4s naudojimą 3 kartus keičiau nugarėlės stiklą. Iphone 5 juodo korpusas kaip pasibraižo labai matosi geriau tada rinktis baltos spalvos ir viskas ten bus gerai. Tad rinkis iphone 5 baltos spalvos. O skelbimuose pilna iphone 5 po 160e-180e.

Redaguota , nario Harder
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano nuomonė apie šitus ragelius. Naudojau tiek 4s, 5, 5s ir 6s. 4s neapsimoka pirkt vien dėl savo mažo ekrano kuris dar ir reaguoja gan prastai, paskui nugarėlė stiklinė pilna piršto atspaudų būna per 1m iphone 4s naudojimą 3 kartus keičiau nugarėlės stiklą. Iphone 5 juodo korpusas kaip pasibraižo labai matosi geriau tada rinktis baltos spalvos ir viskas ten bus gerai. Tad rinkis iphone 5 baltos spalvos. O skelbimuose pilna iphone 5 po 160e-180e.

 

Va tokio komentaro man reikėjo - žmogaus kuris naudojo ir 4s ir 5 iphonus. Dėkui tau labai. Su garantija kaip supratau jau 5 telefono iš skelbiu.lt nelabai rasiu, bet randu už 180 eurų visiškai be naudojimo žymių. Radau gold spalvos bet ko gero ieškosiu visvien balto nes įtikinai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Va tokio komentaro man reikėjo - žmogaus kuris naudojo ir 4s ir 5 iphonus. Dėkui tau labai. Su garantija kaip supratau jau 5 telefono iš skelbiu.lt nelabai rasiu, bet randu už 180 eurų visiškai be naudojimo žymių. Radau gold spalvos bet ko gero ieškosiu visvien balto nes įtikinai. 

Nera iPhone 5 gold. Yra tik neoriginalus gold "korpusas" jam. Nesiulyciau..

Kaip ir sake, "juodo" imt tikrai neapsimoka. Braizosi ziauriai..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2932 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...