Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Parduodu žaidimą


ToRo

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2934 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nemokamai gavo, varkės eina. Čia būna kai parašo man, ar nori keisti CS:GO į "Encalve, Woodle Tree Adventure" žaidimus, kurie ten apie 10-15€ verti. :D

Niekam neįdomu kas ką tau rašo. :)

Jis ir taip žino kur pigiai gaut, o tu per daug nori už tokį žaidimą :)Tai galim biznį daryt, paimk mano 3 žaidimus kurių steam vertė ~40euru/ea po 3eurus/ea ir galėsi brangiau pardavinėt ;)

Taip. taip kaip ir tu sakai, o jis tau + rep mėto :D čia tikrai į temą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Niekam neįdomu kas ką tau rašo. :)

Taip. taip kaip ir tu sakai, o jis tau + rep mėto :D čia tikrai į temą.

2 rep užmečiau kad nereikėtų man pačiam kažką dar komentuot, o tu jau pats ne į temą rašai ;) Diskutuojam apie tavo žaidimą ir norą jį parduoti už nežmonišką kainą, realiai tai ir klientus baidom ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 rep užmečiau kad nereikėtų man pačiam kažką dar komentuot, o tu jau pats ne į temą rašai ;) Diskutuojam apie tavo žaidimą ir norą jį parduoti už nežmonišką kainą, realiai tai ir klientus baidom ;)

Tau mažiausiai reikia rūpintis klientais. :)

Tiesiog tavo pranešimuose jaučiu nuoskaudą. Dėl to tai ir paminėjau. Atleisk, jeigu suklydau. :)

Suklydai, o dabar laisvas. Nebent dar kažką apie žaidimą pasakysi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tau mažiausiai reikia rūpintis klientais. :)

Suklydai, o dabar laisvas. Nebent dar kažką apie žaidimą pasakysi.

Aš rūpinuosi jų pinigais :))) čia pastebėjau ne in temą varai jau seneli, geriau pabūk ramus ir eik kitur mėgint prakišt žaidimą ;) Nes, kaip ir minėjom, nori per didelio procento, netgi 10 procentų tau jau per daug būtų gaut :)) Jeigu nemėgini biznio daryt pats iš g2a paėmęs parduot :DDD so gl hf and stfu ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš rūpinuosi jų pinigais :))) čia pastebėjau ne in temą varai jau seneli, geriau pabūk ramus ir eik kitur mėgint prakišt žaidimą ;) Nes, kaip ir minėjom, nori per didelio procento, netgi 10 procentų tau jau per daug būtų gaut :)) Jeigu nemėgini biznio daryt pats iš g2a paėmęs parduot :DDD so gl hf and stfu ;)

Rūpinkis savo finansais geriau. Kur norėsiu ten ir prakiśinėsiu :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2934 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.


×
×
  • Sukurti naują...