Peršokti į turinį

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

RPGLIFE.LT - Fort Carson life! @ FORUMO STARTAS: 2016.03.20 19:00

JOB

Recommended Posts

Oba.... Va čia tai jau kažkas įdomesnio. Perskaičiau sistemų aprašymus susižavėjau tiesiog netekau amo, šaunios, bei man kelios nematytos sistemos. Aprašymas tikrai didelis. Šaunuoliai, kad taip stengiates. Tikiuosi į projektą bus įnešamas didelis atsidavimas projektui. Didžiausios sekmės jum užsuksiu būtinai! :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Antras Gs bus? Ištaisyk šitą klaida: tenkinti turi būti tenkintų. Sudomino paskaičius , sėkmės. Klaidų daug radau siūlau jas ištaisyti. Tingiu visas vardinti aišku sudomino šitas projektas , bet aš samp nebelošiu.

Redaguota , nario Thug Life
Nuoroda į komentarą

Antras Gs bus? Ištaisyk šitą klaida: tenkinti turi būti tenkintų. Sudomino paskaičius , sėkmės.

Prikolistas matau būsi.

Dabar pasakyk kurios sistemos jau yra serveryje? Nes žmogus man rašė ,kad dvi įdėjas parašė jums prieš porą valandų tai toks greitas jūsų tas skripteris? xd

Nuoroda į komentarą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   JÅ«s negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Ä®kelkite arba įdėkite nuotraukas iÅ¡ URL.

• Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

• Nėra registruotų narių peržiÅ«rinčių šį forumą.

• Sukurti naują...