Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

RPGLIFE.LT - Fort Carson life! @ FORUMO STARTAS: 2016.03.20 19:00


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3713 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Relino kiek tu gali vaikščiuot į šitą temą ir rašyti savo nuobodžias pasakas, praneštas esi administracijai jau įkyrai, supranti, kad šitas projektas jau gyvavo 1 metus ir liko žaidėjų, kurie dar pamena šį projektą, todėl ir buvo toks užrašas, tegul rpg-life pasiekia ir daugiau man negaila, nors ten yra Ramanauskas tai kažka gero netikiuosi iš jų.

70b88f4d08a1c7404e944abc57d7d493597.png

Relino kiek tu gali vaikščiuot į šitą temą ir rašyti savo nuobodžias pasakas, praneštas esi administracijai jau įkyrai, supranti, kad šitas projektas jau gyvavo 1 metus ir liko žaidėjų, kurie dar pamena šį projektą, todėl ir buvo toks užrašas, tegul rpg-life pasiekia ir daugiau man negaila, nors ten yra Ramanauskas tai kažka gero netikiuosi iš jų.

Visur rašiau su projektu susijusius pranešimus aš tiesiog noriu išsiaiškinti tiesą ,nes jus meluojat ir neraudonuojat be to pirmo posto klausimo dar neatsakei norėčiau sulaukti xd

(redaguota)

Oooj čia kaip kritikos niekas negali priimti. :D

 

O dėl Rpg-life domeno kas ten minėjo kad jie koperiai,tai dėja. Pats pirmas atsirado Rpg-life  o po keliu mėnėsiu atsirado rpglife (nes taip norėjo projekto buvęs savininkas Augustas)

Atsimink viena dalyką, kad kaip bebūtų keista jie nemėgsta iki galo paskaityti visos reklamos, ir šneka kad tipo jie pirmi susikūrė, net juokas ima. :D

 

Manau net čia nors aš įkelsiu, vis tiek kažin ar perskaitys, nes nepatinka jiems skaityti :D

baa6b251b213e0f69d0f3a2f02d300a6806.png

0b65231d950559a2dae67aa04d844abd244.png

Redaguota , nario raketa

ah.thumb.jpg.9f447f580a722c01644eb31d0698d9ca.jpg

Projektas laukia jūsų http://eSFG.LT

Ačiū už didesnę informacija, nes iki galo nežinojau istorijos, galvojau rpglife pirmi įsikūrę, bet nieko bus konkurencija, o man tai patinka, pažiūrėsim kas bus po starto ir kas ilgiau laikys. GL HF BRO.  :wub:

Tu supranti viena dalyką. Kokia yra man nauda dabar konkuruoti su jumis? Mano projektas nėra tas ką jūs kiekvienas galvojat, kad mėginsim įrodyti esam geriausi. Ne mano projektas ne tas, mano tikslai yra kiti ne kaip kiekvieno, aš nesikonkuruoju prieš kitus nes tai ne man. Man jūs netrukdot kurkit ir būkit geriausi bet čia ne nuo mūsų priklauso. Juk kiekvienas žaidėjas nusprendžia kur žaisti, ir pasirenka kur jam geriau ten ir būna.  O ką mes darom tik pasiūlom tai ką mes mokam ir ką mes sukuriam ir žaidėjas pasirenka.

ah.thumb.jpg.9f447f580a722c01644eb31d0698d9ca.jpg

Projektas laukia jūsų http://eSFG.LT

Atėisiu į šį projekta vien dėlto, nes aš čia senai lošiau ir buvo įdomus laikai. Kaip buvo rimti savininkai..

 

 

Sėkmės draugužiai. ;)


Atsimink viena dalyką, kad kaip bebūtų keista jie nemėgsta iki galo paskaityti visos reklamos, ir šneka kad tipo jie pirmi susikūrė, net juokas ima. :D

 

Manau net čia nors aš įkelsiu, vis tiek kažin ar perskaitys, nes nepatinka jiems skaityti :D

baa6b251b213e0f69d0f3a2f02d300a6806.png

0b65231d950559a2dae67aa04d844abd244.png

O ką apie savo projekta pasakysi irgi ikurtas 2015 metais : http://prntscr.com/afhlht

 

Kiek žinau rpglife buvo pirmesnis. :) Nes budavo savininkai, atsimenu laimės valanda budavo kaip dalindavo pinigus pamiršau savininku nickus. Bet maladėc, buvo puskui pardavė. Bet manau bus vėl viskas kaip ir buvo, Leveliai tiesiog bus ir aktyvumas turėtu geras buti aš už rpglife.lt neesu naras, bet aš už ji. :)

4_logo.png


 

Atėisiu į šį projekta vien dėlto, nes aš čia senai lošiau ir buvo įdomus laikai. Kaip buvo rimti savininkai..

 

 

Sėkmės draugužiai. ;)

O ką apie savo projekta pasakysi irgi ikurtas 2015 metais : http://prntscr.com/afhlht

 

Kiek žinau rpglife buvo pirmesnis. :) Nes budavo savininkai, atsimenu laimės valanda budavo kaip dalindavo pinigus pamiršau savininku nickus. Bet maladėc, buvo puskui pardavė. Bet manau bus vėl viskas kaip ir buvo, Leveliai tiesiog bus ir aktyvumas turėtu geras buti aš už rpglife.lt neesu naras, bet aš už ji. :)

yra dar vienas prikolas rpg-life buvo gyvavęs 2012metais tai kas čia pirmiau. Ir dar vienas dalykas aš nežiūriu kas buvo seniau aš matau kas dabar yra. Ir dabar mes esam pirmiau užregistravę domeną o ne kas darėsi praeitais metais ar dar seniau. Ir nereikia čia dabar dėl šito aiškintis nes jau senai viskas yra išaiškinta.

ah.thumb.jpg.9f447f580a722c01644eb31d0698d9ca.jpg

Projektas laukia jūsų http://eSFG.LT

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3713 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...