Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Išvyka ++ Pramogos [All Day] [First try]


Andrius P.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2938 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Man ta dainą visa laiką asocijuojasi su minecraft ar intro tragiškais, netgi klausytis man dabar tos muzikos bloga yra. Būtų žymiai geriau tikės kokia nors kita muzika. Čia bent jau mano nuomonė.

Prie ko čia tas MC ? :D Man tai nei biški neužneša į mc, o dėl intro, tai kažkur ir aš girdėjau, bet nekreipiu dėmesio. O kai rinkaus muziką, neturėjau kito varianto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Šaunuolis, taip ant galo būtų gerai įkelti bendrą foto ir parašyti ,, Davaj pacanai ". Gražiai būtų, bet dabar gražiau. Spaudžiu (y)

 

Ačiū :)

 

 

Šiaip smagiai pažėjau ypač gale, būtų dar įdomiau jei su tarzankėm skraidytumėt :D

:D Smagu kad tau smagu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tik neįsižeisk dėl mano kritikos, bet nelabai suprantu šio video tikslo. Geras edit'as ? Ne. Pamačiau kažkokias įsimintinas, lankytinas vietas ar gražia gamta ? Ne. Taigi, gal galėtum paaiškinti šio video tiksla? Bent jau man, kiti gal supranta :) Man taip pat atrodo, kad šitas video nėra skirtas šitai auditorijai. Taip tai tikrai gal yra neblogas dalykas tavo draugų, artimųjų ratui, bet, mano nuomone, ne daugiau. Nes mano laisvalaikio video toliau nei socialiniai tinklai neina. Bet gal čia tik aš toks atsilikęs ir galvoju, kad mano laisvalaikis(jei jis nėra kažkoks išskirtinis, o visiškai įprastas ) domina tik mano pažįstamus :D Patarimas būtų toks - kita karta filmuok arba idomesnes kažkokias vietas arba kažka tikrai neįprasto, aišku geriausia du viename :) Pakartosiu, neįsižeisk tik, čia buvo tik mano nuomonė, nesistengiu aš ant tavęs stumt ar pnš.

P.S. nekreipk dėmesio į a nosines, nėra mano telefone :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tik neįsižeisk dėl mano kritikos, bet nelabai suprantu šio video tikslo. Geras edit'as ? Ne. Pamačiau kažkokias įsimintinas, lankytinas vietas ar gražia gamta ? Ne. Taigi, gal galėtum paaiškinti šio video tiksla? Bent jau man, kiti gal supranta :) Man taip pat atrodo, kad šitas video nėra skirtas šitai auditorijai. Taip tai tikrai gal yra neblogas dalykas tavo draugų, artimųjų ratui, bet, mano nuomone, ne daugiau. Nes mano laisvalaikio video toliau nei socialiniai tinklai neina. Bet gal čia tik aš toks atsilikęs ir galvoju, kad mano laisvalaikis(jei jis nėra kažkoks išskirtinis, o visiškai įprastas ) domina tik mano pažįstamus :D Patarimas būtų toks - kita karta filmuok arba idomesnes kažkokias vietas arba kažka tikrai neįprasto, aišku geriausia du viename :) Pakartosiu, neįsižeisk tik, čia buvo tik mano nuomonė, nesistengiu aš ant tavęs stumt ar pnš.

P.S. nekreipk dėmesio į a nosines, nėra mano telefone :D

Įsižeisti tikrai neturiu preteksto.

 

O šiaip video kėliau būtent tam, kad parodyti kaip aš su draugais praleidau laiką, ką veikėm. Važiuojant rudenį kaimais realiai įdomių vietų tikrai nėra. Toks ir buvo mūsų visų tikslas, sukurti kelionės video, kaip mums sekėsi, gali įvertinti tik tu (žiūrovas).

 

P.S Taip mes bandom sudominti kitus (aktyviau praleisti laisvalaikį.)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2938 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...