Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ilgai krauna [Windows 8.1 -> Windows 10


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2968 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Prieš 10 min aš įsirašynėjau win 10. Keista ,kad tau čia taip ilgai krauna... Man pakrovė ilgiau tik prie update'ų. O šiaip palauk dar truputį, turėtų užkrauti.

O kaip windows 10 ? patogu ? geras/blogas ?

viskas greitai vyksta savo updeitinau i 10 greit nei 30min neuztrukau su updeitais, pernaujo daryk viska

Taip ir darysiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O kaip windows 10 ? patogu ? geras/blogas ?

Taip ir darysiu.

Tai kad Windows 10 vos ne tie patys Windows 8.1 tik kad perdarytas dizainas ir start menu normalus. Aišku yra ir daug kitų dalykų kaip DX12 ir panašiai bet manau juos ne visi pastebėtu. O ir šiaip dabar apsimokiausia į Windows 10 update'intis nes Quantum Break tik Windows 10 bus o ir Forza 6 Apex tik ant windows 10 irgi išeis.

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai vistiek turėtų kaškokiu + - būt. Ar rimtai jie tik dizaina pakeite ?

Na šiaip ir DX12 būtent Windows 10 išėjo. Šiaip ką jie tiksliai pakeitė aš nežinau, bet jei norėsi pažaist kokį Quantum Break tai tau Windows 10 bus būtini.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O po to žmonės verkia "kaip xujovai Windows 10 veikia"... Įsirašyk žmogiškai, o ne vieną ant kitos OS, kaip šiūkšles krauk.

*Myliu SuperGames.lt* iš kur pas tave tiek reputacijos su tokiais tava komentarais. Aš čia *Myliu SuperGames.lt* ne iš uttorentu siunčiuos tą installa... O iš microsoft, aš dabar turiu 8.1 ir 8.1 vartotojai turi proga atsinaujint į 10 viskas legalu yra, ir tokia proga duoda pats microsoft...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

*Myliu SuperGames.lt* iš kur pas tave tiek reputacijos su tokiais tava komentarais. Aš čia *Myliu SuperGames.lt* ne iš uttorentu siunčiuos tą installa... O iš microsoft, aš dabar turiu 8.1 ir 8.1 vartotojai turi proga atsinaujint į 10 viskas legalu yra, ir tokia proga duoda pats microsoft...

Jis turi omeni kad tu tuos Windows 10 ant viršaus rašaisi kadangi Upgrade būtent taip ir daro o tai tikrai nėra rekomenduotinas dalykas. Geriau .iso iš pačio microsoft atsiųst, per Rufus įsirašyt į kokį flashiuk'ą ir per BIOS tada Windows įrašyt ir paskui aktyvuot su KMSPico.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Jis turi omeni kad tu tuos Windows 10 ant viršaus rašaisi kadangi Upgrade būtent taip ir daro o tai tikrai nėra rekomenduotinas dalykas. Geriau .iso iš pačio microsoft atsiųst, per Rufus įsirašyt į kokį flashiuk'ą ir per BIOS tada Windows įrašyt ir paskui aktyvuot su KMSPico.

 

Nu tada gal aš prie 8.1 pasiliksiu nes aš beveik nieko nesupratau ką čia parašiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kad Windows 10 vos ne tie patys Windows 8.1 tik kad perdarytas dizainas ir start menu normalus. Aišku yra ir daug kitų dalykų kaip DX12 ir panašiai bet manau juos ne visi pastebėtu. O ir šiaip dabar apsimokiausia į Windows 10 update'intis nes Quantum Break tik Windows 10 bus o ir Forza 6 Apex tik ant windows 10 irgi išeis.

Netiesa. Win10 buvo pridėta tiek pat naujų funkcijų, gal net daugiau, kiek ir Win8 lyginant su Win7. Kas pridėta? DX12, naujas interfeisas (ko nebuvo nuo pats Windows Vista), Edge, Cortana, Start Menu, multi-darbalaukių funkcija ir daug kitų naujovių. Tad aišku, kodėl negalima sakyti, kad Win10 yra tas pats Win8 su patobulinimais. Nors iš dalies tai tiesa, bet tada vadinasi reikia sakyti, kad ir Win8 tik Win7 patobulinimas ir t.t.

 

*Myliu SuperGames.lt* iš kur pas tave tiek reputacijos su tokiais tava komentarais. Aš čia *Myliu SuperGames.lt* ne iš uttorentu siunčiuos tą installa... O iš microsoft, aš dabar turiu 8.1 ir 8.1 vartotojai turi proga atsinaujint į 10 viskas legalu yra, ir tokia proga duoda pats microsoft...

Ir teisingai sako, kad reik normaliai perrašinėt, o ne malt OS vieną ant kitos. O tu dar putoji, dėl teisingo komentaro. Atsisiunti Media Creation Tool ir įsirašai per BIOS su laikmenų formatavimu. Kas čia sunkaus? Be to, jei dabartiniai Windows nelegalūs, 10 tokie patys irgi bus.

 

Nu tada gal aš prie 8.1 pasiliksiu nes aš beveik nieko nesupratau ką čia parašiai.

Nors, tau gal ir bus sunkaus kažkas :D. Na, bet niekas nedraudžia išbandyti, ir įgauti patirties. Nežinau, kodėl nenori kažko naujo išmokti.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2968 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...