Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Green-Life.Lt /// Jungiame ŽALIĄ ŠVIESĄ kokybiškam žaidimui


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2914 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Na prajuokinai eilinį kartą, kažkodėl vėl jau labai rūpestingas pasidarei, kodėl kūrėm, ko nesukūrėm, kad be pinigų kūrėm ir panašiai. Tai aš tau galiu atsakyti, jog projektas buvo kuriamas ne mums užsidirbti, o dėl pačių žaidėjų. Kas norėjo tas žaidė, kas nenori tas nežaidžia. Projektas kaip ir minėjau kurtas neužsidirbimui, bet ir ne pinigų kišimui, todėl viskas buvo ir yra perkama bendrai, ką paremia tą priimam, kiek neparemia iš savo lėšų skiriam. Tai reziume nelabai supratau eilinį kartą ką norėjai tuo pasakyti ir ką čia įrodyti. Na bet tikiuosi baigsi čia savo tas nesamones ir geriau kažką naudingesnio nuveiksi ir nekraupinsiu žmonių savo komentarai apie nieką. :)

Jei tave prajuokinau, tai tu tada graudus, kaip smagu sedėti 3-5 žmonės ane? Nu tu esi juokdarys be kaukes. Durneliu apsimeti, gerai jei tu toks geras, kodėl meluoji? " Uždarėm webą kad sutvarkytume pakeistume dizainą bla bla bla" nebūtumėt pakeitę to dizaino jei ne AŠ, antra išimk mano aprašyma, dėl projekto jūs nieko nedarėt, gal geriau mažiau liežuviu malk. Rašai apie šviesia ateitį kurios nėra, skripteris ten vps, ką jis daro? atnaujinimus? eilinis žmogus sugebėtu įdėti mapp darba, pakeisti tekstą. Ir mane labiausiai sujuokino sportinės mašinos dokumentai, tiesiog juokingi atnaujinimai, beverčiai, patarimas tau mielas drauge: Neteršk New-Life projekto vardo, naudojat gamemode, nors nesugėbat sutvarkyti elementariausių bugų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2914 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...