Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Green-Life.Lt /// Jungiame ŽALIĄ ŠVIESĄ kokybiškam žaidimui


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2893 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Logotipas kopijuotas, tik kad tekstas pakeistas. http://dizainai.tk/psd-failai/logotipai

Forumas legenda, tokio gražaus dar nesu mates. Tobulėt chebra man iki jūsų. Gal greičiau žlugkit? :)

Jūs gal užeinat į šitą svetainę nuoskaudų išliet savo, ant projektų? :D Iš kur tiek negatyvo, gi kažką naudingo pasakytumėt, patartumėt, palinkėtumėt, o ne tą patį, per tą patį kaip papūgos kartotumėte. Tikiuosi dar sulaukt naudingų patarimų iš rimtų žmonių, o ne tik nuo niekuo nepatenkintų, nuoskaudų nukamuotų vaikėzų pesimistines sapaliones. Ačiū :)

Redaguota , nario Vycka_Taison
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jūs gal užeinat į šitą svetainę nuoskaudų išliet savo, ant projektų? :D Iš kur tiek negatyvo, gi kažką naudingo pasakytumėt, patartumėt, palinkėtumėt, o ne tą patį, per tą patį kaip papūgos kartotumėte. Tikiuosi dar sulaukt naudingų patarimų iš rimtų žmonių, o ne tik nuo niekuo nepatenkintų, nuoskaudų nukamuotų vaikėzų pesimistines sapaliones. Ačiū :)

Patarimų iš rimtų žmonių? :D Tokia šūdui? :D Nemanau. Sėdi su +3 reputacijom, tai ir sėdėk, iš kurių kritiką matai, tą ir taisyk, o nesvaigęs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Patarimų iš rimtų žmonių? :D Tokia šūdui? :D Nemanau. Sėdi su +3 reputacijom, tai ir sėdėk, iš kurių kritiką matai, tą ir taisyk, o nesvaigęs.

Dar vienas gudročius pagal rep žmones vertina :D Turėtų manau čia amžiaus cenzą įvest šitam tinklapyje, kad vaikai nesamonių nelotų ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Porma klausimeliu?

Kuom šis projektas skirsis nuo kitų projektu. -

Papasakokite ką planuojate naujo ateityje, ir tas pats GRP stilius bus... ? -

 

Šis projektas skirsis visada savo unikalumu, tiesiog mes nežiūrime į didžiuosius Lietuvos sa:mp serverius ir tikrai nesistengiame jų kopijuoti, tiesiog tęsiame darbą su pamėgta modifikacija. Nesivaikom ten dizaino madų, kaip čia dauguma pažymį vos ne svarbiausiu kriteriju, bet gi žmonės gi ne su dizainais žaidžiame :) Tai tuo vat gal ir skiriasi, jog turime savo nuomonę tiesiog :)

 

Dėl stiliaus, tai taip, koks buvo tokį ir maždaug bandot išlaikyti, į RP tikrai nepereisim, nes per daug oficialiai kaip žaidimui man atrodo šis stilius ir nesam prie jo pripratę, kad visiškai GRP irgi nėra, na toks sakyčiau savitas sitlius pas mus vyrauja, ypač tarp senbuvių :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šis projektas skirsis visada savo unikalumu, tiesiog mes nežiūrime į didžiuosius Lietuvos sa:mp serverius ir tikrai nesistengiame jų kopijuoti, tiesiog tęsiame darbą su pamėgta modifikacija. Nesivaikom ten dizaino madų, kaip čia dauguma pažymį vos ne svarbiausiu kriteriju, bet gi žmonės gi ne su dizainais žaidžiame :) Tai tuo vat gal ir skiriasi, jog turime savo nuomonę tiesiog :)

 

Dėl stiliaus, tai taip, koks buvo tokį ir maždaug bandot išlaikyti, į RP tikrai nepereisim, nes per daug oficialiai kaip žaidimui man atrodo šis stilius ir nesam prie jo pripratę, kad visiškai GRP irgi nėra, na toks sakyčiau savitas sitlius pas mus vyrauja, ypač tarp senbuvių :)

Unikalus serveris su labai unikaliu pavadinimu ir kokybišku aprašymu? Viskas aišku :) Tinklalapio dizainas tikrai nėra svarbiausias dalykas, bet jau geriau jokio, nei blogas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Unikalus serveris su labai unikaliu pavadinimu ir kokybišku aprašymu? Viskas aišku :) Tinklalapio dizainas tikrai nėra svarbiausias dalykas, bet jau geriau jokio, nei blogas.

Čia unikalumas, ta prasme tikrai ne pavadinime, ir ne aprašyme, tiesiog kartais sunku yra perteikt žmonėms mintį. Kas nėra žaidęs better-life, new-life tai sunkiau tą unikalumą įsisavina, o kas žaidęs tai vis nori vėl ir vėl grįžti, kad ir nebe taip aktyviai. Tiesiog sakau tikrai kuriamas šitas projektas buvo ir yra tik dėl žaidėjų, pasipinigaut tikrai nebuvo siekiama ir nebus, nes viską ką surinkome tai iš pačių kišenių ir gerų žaidėjų paramos. Na manau supratot ką norėjau pasakyt.:)

Redaguota , nario Vycka_Taison
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 5 savaičių...

Esmė tame yra new-life(nereklama) kur sustabdė ten jis direktoriaus neteko Vycka ir pradėjo kurti savo projekta, ech Vycka kas iš taves bus o apie skripteri išvis patylėsiu.Nu bet tikiuosi gal dae gyvuosit ilgai.

Redaguota , nario @Tautvis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Esmė tame yra new-life(nereklama) kur sustabdė ten jis direktoriaus neteko Vycka ir pradėjo kurti savo projekta, ech Vycka kas iš taves bus o apie skripteri išvis patylėsiu.Nu bet tikiuosi gal dae gyvuosit ilgai.

 

Na, Tautvi, nežinau iš kur tokia informacija pas tave, kad netekau direktoriaus, bet teisybė tame kad ankstesnis projektas kuriame žaidėme užsidarė, todėl nenorėdami palikti žaidėjų "ant ledo" kibome į darbus ir atidarėme savo jėgomis :) Dėkui už palinkėjimą ir laukiame prisijungiant prie mūsų :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vycka, ar tikrai serveris nusprende savo noru uzrakinti foruma ir jį pakeisti :D? nu ir melagis esi ;) Jei ne aš, seniai sedėtumėte su senu dizainu šūdinu, kol visko neištryniau, tai nei piršto nepajudinote, anyway, šūdservis, skripteris tipo ahuenas, nors simple bugo nesutvarko 4-iuose atnaujinimuose.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Yakov'ai bent nesigirtum savo "žygdarbiais", jau aš tau ne kartą sakiau jog esi ir būsi niekas, nieko nepasiekęs kuris tik gali visiems piršti savo negatyvą, kenkti ir nieko naudingo nesukurti. Todėl mažiau kišk savo trigraši kur nereikia, nes kam jau kam, bet man tu esi niekas :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Yakov'ai bent nesigirtum savo "žygdarbiais", jau aš tau ne kartą sakiau jog esi ir būsi niekas, nieko nepasiekęs kuris tik gali visiems piršti savo negatyvą, kenkti ir nieko naudingo nesukurti. Todėl mažiau kišk savo trigraši kur nereikia, nes kam jau kam, bet man tu esi niekas :)

Tu ta prasme jau daug pasiekęs :D , juokdarys esi eilinis tipo kuris "moka" :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žinai Vycka, bent pasakytum ačiū, nes kol nesuvariau webo, tol jūs sedėjot sukišę pirštus į subinę, patikėk nemeluoju, esi neišprusias, pasikėlęs, nesugebi susitvarkyti su elementariausiais dalykais. Taip aš tau niekas, kaip ir tu man, bet tu esi NIEKO nepasiekęs, kiek tau ten metų 19-18? kažkas sakė lygtais, o gal net mažiaus, prisimenu kai visų maldavai 0.29 ct hostingui verkiai kraujo pasruvusiomis ašaromis, pats lėšų neturi (nesmerkiu jei neišgali ar šeima bėdos turi, tikrai nepyk), bet po velnių, kam kurti projektą, kai žinai, kad su tokiu pačiu gm ateis naujas Newest-life, ir visi, garantuoju išeis iš tavo projekto, o tu su savo legendiniu skripteriu Kitu ( Andrius) čia tas apie kurį minėjau, viską mokantis. Žiauru tiesiog žiauru. Man dar pisą protą, kai pats sėdi subinę įmerkęs, ir laukia kas praves pinigų, Nepyk jei įžeidžiau, bet kurti projektą be skatiko, tai pražutis

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Žinai Vycka, bent pasakytum ačiū, nes kol nesuvariau webo, tol jūs sedėjot sukišę pirštus į subinę, patikėk nemeluoju, esi neišprusias, pasikėlęs, nesugebi susitvarkyti su elementariausiais dalykais. Taip aš tau niekas, kaip ir tu man, bet tu esi NIEKO nepasiekęs, kiek tau ten metų 19-18? kažkas sakė lygtais, o gal net mažiaus, prisimenu kai visų maldavai 0.29 ct hostingui verkiai kraujo pasruvusiomis ašaromis, pats lėšų neturi (nesmerkiu jei neišgali ar šeima bėdos turi, tikrai nepyk), bet po velnių, kam kurti projektą, kai žinai, kad su tokiu pačiu gm ateis naujas Newest-life, ir visi, garantuoju išeis iš tavo projekto, o tu su savo legendiniu skripteriu Kitu ( Andrius) čia tas apie kurį minėjau, viską mokantis. Žiauru tiesiog žiauru. Man dar pisą protą, kai pats sėdi subinę įmerkęs, ir laukia kas praves pinigų, Nepyk jei įžeidžiau, bet kurti projektą be skatiko, tai pražutis

 

Na prajuokinai eilinį kartą, kažkodėl vėl jau labai rūpestingas pasidarei, kodėl kūrėm, ko nesukūrėm, kad be pinigų kūrėm ir panašiai. Tai aš tau galiu atsakyti, jog projektas buvo kuriamas ne mums užsidirbti, o dėl pačių žaidėjų. Kas norėjo tas žaidė, kas nenori tas nežaidžia. Projektas kaip ir minėjau kurtas neužsidirbimui, bet ir ne pinigų kišimui, todėl viskas buvo ir yra perkama bendrai, ką paremia tą priimam, kiek neparemia iš savo lėšų skiriam. Tai reziume nelabai supratau eilinį kartą ką norėjai tuo pasakyti ir ką čia įrodyti. Na bet tikiuosi baigsi čia savo tas nesamones ir geriau kažką naudingesnio nuveiksi ir nekraupinsiu žmonių savo komentarai apie nieką. :)

Redaguota , nario Vycka_Taison
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2893 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...