Peršokti į turinį

IPB dizainas ( Nuomones ! )

arnasju

Recommended Posts

Sveiki, pabandziau nupiesti IPB forumo dizaina ir noriu jusu patarimo ar apsimoka toliau dirbti prie jo ar tesiog nebedeti pastangu? Dizainas nera baigtas, dar reiks padirbeti su sriftais ligiavimais, iconais ir panasiai, bet man reikia jusu nuomones ar man tai apsimoka testi. ;)

http://www.part.lt/img/f08da233fd80216011982eb63689f263741.png

Redaguota , nario .Arnas.
Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

Si┼źlau tau ┼íita ─»d─Śja :┬á

nebedeti pastangu

Tikrai gra┼żus,ai┼íku gal─Śtum ka┼żk─ů dar prid─Śti.Bet tiek to vis vien nice yra.P.s apsimok─ů

Nusi┼żudyk freeposteri

Nuoroda ─» komentar─ů

Pama─Źiau background... To u┼żteko... Tu pats pasi┼żi┼źr─Śk normaliai ─» bendr─ů vaizd─ů. Tau normaliai atrodo? J─Śzus... Atrodo, kad vakar photoshop ─»sira┼íiai ir foto taip tampai... Dar tas bluras ant tos foto kur startas u┼żra┼íytas... J─Śsus. Lietuvi┼íkai bent ra┼íytum dizaine... P.S Sakinys i┼í did┼żiosios raid─Śs prasideda jeigu ne┼żinojai.

─îia tik mano nuomon─Ś...

Redaguota , nario 3rniXas
Nuoroda ─» komentar─ů

Pama─Źiau background... To u┼żteko... Tu pats pasi┼żi┼źr─Śk normaliai ─» bendr─ů vaizd─ů. Tau normaliai atrodo? J─Śzus... Atrodo, kad vakar photoshop ─»sira┼íiai ir foto taip tampai... Dar tas bluras ant tos foto kur startas u┼żra┼íytas... J─Śsus. Lietuvi┼íkai bent ra┼íytum dizaine... P.S Sakinys i┼í did┼żiosios raid─Śs prasideda jeigu ne┼żinojai.

─îia tik mano nuomon─Ś...

Backgrounda katik uzmeciau seip sau tokii, kad nebutu baltas. Kaip jau sakiau, visus tekstus, sriftus sutvarkysiu.

Nuoroda ─» komentar─ů

Gal tu nepie┼ík dizain┼│ kol nei┼ímokai bent avatar┼│/para┼í┼│ pai┼íyt. Su tekstais tau dar dirbt ir dirbt, vis┼│ nuotrauk┼│ kokyb─Ś su┼íikta tai..

Nuoroda ─» komentar─ů

Gal tu nepie┼ík dizain┼│ kol nei┼ímokai bent avatar┼│/para┼í┼│ pai┼íyt. Su tekstais tau dar dirbt ir dirbt, vis┼│ nuotrauk┼│ kokyb─Ś su┼íikta tai..

Ai┼íku, a─Źi┼ź u┼ż nuomone.

Nuoroda ─» komentar─ů

kodel kai tau tai sako tu neklausai, o kitiems tuos pacius patarimus dalini ? 

Nuoroda ─» komentar─ů

Nes tavo patarimai nevyk─Ś :)

Tai kaip cia taip gavosi, kad pats mano patarimu nesiklausai, o po to tokius pat kitiems dalini ? paskaitei esas labai rimtas ?

Redaguota , nario Social Vaik┼│ Direktorius
Nuoroda ─» komentar─ů

Tai kaip cia taip gavosi, kad pats mano patarimu nesiklausai, o po to tokius pat kitiems dalini ? paskaitei esas labai rimtas ?

─îia visi labai "rimti" pradedant nuo pro gfx'eri┼│ iki ux dizaineri┼│. Reikt┼│ jau priprast prie to, kad ─Źia niekas nieko neklauso, i┼ísakai koki─ů nuomone, ─»kelia kit─ů darb─ů ir v─Śl tas pats blogis.

Redaguota , nario Rin
Nuoroda ─» komentar─ů

─îia visi labai "rimti" pradedant nuo pro gfx'eri┼│ iki ux dizaineri┼│. Reikt┼│ jau priprast prie to, kad ─Źia niekas nieko neklauso, i┼ísakai koki─ů nuomone, ─»kelia kit─ů darb─ů ir v─Śl tas pats blogis.

Yup, butent todel as ir nesistengiu su pozityviom nuomonem. Bet man tai ir patinka, yra uztat is ko papizdavot.

Nuoroda ─» komentar─ů

Jei tur─Śjai omeni man─Ö tai sav─Ös pro nevadinu ir nevadinsiu. Para┼íiau tai d─Śl to kad eisve niekad neduoda patarim┼│ ar normalios kritikos. Jis tik stuma ant pradedan─Źiuj┼│ ar jau kiek patyrusi┼│ nors pats toks jausmas lyg vos atsidar─Ös photoshop'─ů pie┼í─Ś jau nesveikus dizainus, matyt pamir┼ío nuo ko pats prad─Śjo..

Nuoroda ─» komentar─ů

Jei tur─Śjai omeni man─Ö tai sav─Ös pro nevadinu ir nevadinsiu. Para┼íiau tai d─Śl to kad eisve niekad neduoda patarim┼│ ar normalios kritikos. Jis tik stuma ant pradedan─Źiuj┼│ ar jau kiek patyrusi┼│ nors pats toks jausmas lyg vos atsidar─Ös photoshop'─ů pie┼í─Ś jau nesveikus dizainus, matyt pamir┼ío nuo ko pats prad─Śjo..

as kada pradejau, darbu nekeliau. Nebegau vos nupieses dizaina girtis visam forumui, o po to verkt ir stradalint nuo to kad niekas patarimu neduoda, o tik stumia. Atsimerk, kokiu tu patarimu tikiesi.. Jusu lygis per zemas kad kazka kritikuot, nes jusu dizaine yra 0 jusu darbo, 0 unikalumo, ar kokio nors idomumo, visur tik tas pats, viskas kas skiriasi tai iconeles kurios pas visus tragiskos ir spalvos kurios baisiai nesuderintos.. ( tai gerai mokymosi tikslams ) bet bleet ne viesinimui...

Supraskite negalima kritikuot sudo, nes jis visom prasmem liks sudas, ir nesvarbu koki kitoki zodi rasite ji apibudint, prasme liks ta pati. 

Redaguota , nario Social Vaik┼│ Direktorius
Nuoroda ─» komentar─ů

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

• N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...