Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškomas rėmėjas pradžiai. [Serverių tinklas]


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2995 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki.


 


Ieškau rimto rėmėjo kuris galėtų paremti projektą.


 


Na visu pirma turbūt visus domintų klausimas iš kur žinai ,kad atsipirks?


 


Na ištikrųjų kiek kūriau projektų man atsipirko viskas. Taigi dabar ,kad padaryti ką nors gero ieškau rimto rėmėjo kuris galėtų paremti banku/paysera. Vėliau kai projektas įsivažiuos rėmėjas gaus 80 proc. pelno ir dar iš manęs truputuką :) Todėl kaip sakant aš pinigų kaip ir turiu ,bet ieškau rimtesnio rėmėjo ,kad padaryti projektą tikrai ne mėnesiniu/ne unikaliu.


 


Na trumpiau tai galite su 20 eurų net nerašyti. Ieškau rimto žmogaus kuris norėtų paremti ir vėliau gauti daug pelno iš serverio.


 


Kuom projektas išskirtinis?


 


Na kadangi bus ne vienas žaidimų serveris tai papasakosiu po truputuką apie  visus.


 


MineCraft - tai būsimas tikrasis RPG serveris. Kurio kiek žinau lietuvoje dar nėra (Tikrojo RPG) taipogi serveryje bus mūsų kurtų sistemų kurios tikrai sudomins ne vieną ir ne pora žaidėjų.


 


SAMP (nepatvirtinta,kad serveris tikrai bus) - na jei ir bus serveris samp'o tai tikrai samdysiu gerą skripterį kuris išmanytų savo darbą, kurtų gamemode'ą nuo 0 ir darytų tikrai unikalų projektą.


 


CS 1.6 - na šis serveris taipogi bus kuriamas ,kad būtų unikalus ir patinkantis žaisti, patys kursime patys sistemas kurios dar nebuvo matytos niekur. Bus įvairių naujovių ir kitų įdomesnių dalykėlių kuriuos galėsite pamatyti užsukę į serverį.


 


 


Na taipogi kam įdomu tai seniau esu kūręs savo minecraft projektą iš kurio gaudavau daug pelno. Užtekdavo tiek vps'o,domeno pratesimui taipogi krūva pinigų dar likdavo ir savo reikmėms. Vėliau projektas buvo parduotas, keistas jo pavadinimas kito savininko kiek atsimenu ir dabar net nesu tikras ar projektas vis dar gyvuoja ar ne, nes kaip minėjau buvo keistas jo pavadinimas ir nežinau kaip jis dabar vadinasi :)


 


 


Susidomėjai? Nedvejok ir parašyk į skype babuska12


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš manau kad čia tik žodžių žaidimas, visu pirmą tu man irodyk jog projektas pasiseks, visada reikia turėti irodymų, jaigu turėjai projektu įvardyk kokius... Ir klausimas 20euru neužteks? Argi? Domenas 9eur VPS - 11Eur laisvai užtenka viskam... Ir nesuprantu Minecraft ir cs kursit savo sistemas, kas jas kurs? Tu ar koks žmogus ?

Redaguota , nario eWarz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

 

Na ištikrųjų kiek kūriau projektų man atsipirko viskas.   :)Todėl kaip sakant aš pinigų kaip ir turiu ,bet ieškau rimtesnio rėmėjo.

 

Jeigu kiek kūrei viskas atsipirko, o pinigų turi, tai kam tų rėmėjų?

 

 

 

 

Redaguota , nario Goldass
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš manau kad čia tik žodžių žaidimas, visu pirmą tu man irodyk jog projektas pasiseks, visada reikia turėti irodymų, jaigu turėjai projektu įvardyk kokius... Ir klausimas 20euru neužteks? Argi? Domenas 9eur VPS - 11Eur laisvai užtenka viskam... Ir nesuprantu Minecraft ir cs kursit savo sistemas, kas jas kurs? Tu ar koks žmogus ?

Sveikas. Na 20e suprantu.. Bet vėliau kai pas mane serveriai po 200e neša pelną tai 80 procentų remėjui be šansų gauti... 

Projektai kuriuose buvau:

timenet.lt [išėjau dėl Vytunės eilinių apgavysčių...]

respawn.lt [nebuvo tuo metu laiko todėl išėjau]

spawn.lt [ronaldas uždarė tiesiog projektą]

na ir dar pora panašių serverių kurių dabar neatsimenu.

 

Sistemas su minecraft - kursiu aš ir dar mano draugelis. O dėl cs pažįstu irgi vieną programuotoją.

 

Jeigu kiek kūrei viskas atsipirko, o pinigų turi, tai kam tų rėmėjų?

 

 

 

 

 

Tas projektas seniausiai jau yra parduotas ir iš jo užkalti pinigai išleisti.

 

Prirašei ,kad atsipirks ir nieko daugiau žmonės čia aklai investuoja ,nes tu tik pradėsi kurti kai gausi pinigus tu nieko nesi pradėjas todėl su tais pinigais gali dingti ir tau reikia ne 20 eurų ir pnš... Keistas esi kai turėsi ką parodyti ir sudominti žmonės tada ieškok rėmėjo

Na nežinau ar čia toks labai jau aklas investavimas.. Parašyk pm turiu aš domeną ir pan.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas. Na 20e suprantu.. Bet vėliau kai pas mane serveriai po 200e neša pelną tai 80 procentų remėjui be šansų gauti... 

Projektai kuriuose buvau:

timenet.lt [išėjau dėl Vytunės eilinių apgavysčių...]

respawn.lt [nebuvo tuo metu laiko todėl išėjau]

spawn.lt [ronaldas uždarė tiesiog projektą]

na ir dar pora panašių serverių kurių dabar neatsimenu.

 

Sistemas su minecraft - kursiu aš ir dar mano draugelis. O dėl cs pažįstu irgi vieną programuotoją.

 

Tai kad visus projektus išvardinai "šūdservius" nei unikalūs nei ką... Tai pirmą padaryk - o poto remėju ieškok kaip turėsi ką nors  jiem pasiūlyt.   :taika:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kad visus projektus išvardinai "šūdservius" nei unikalūs nei ką... Tai pirmą padaryk - o poto remėju ieškok kaip turėsi ką nors  jiem pasiūlyt.   :taika:

Seniau buvęs mano minecraft projektas kurtas tik mano ir niekieno kito - mclordai.lt - taipogi buvo parduotas su visom sukurtom sistemomis. Įvairūs valdymai buvo mano kurti ir kitų labai daug sistemų mano kurtų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Seniau buvęs mano minecraft projektas kurtas tik mano ir niekieno kito - mclordai.lt - taipogi buvo parduotas su visom sukurtom sistemomis. Įvairūs valdymai buvo mano kurti ir kitų labai daug sistemų mano kurtų.

 

Radau supergames.lt kažkieno postą: "Bei manau serveris bus panašus į mcLordai kuris žlugo, nes mcLordai serveris buvo panašaus tipo, bet vistiek linkiu jums didelės sėkmės!" kažkoks tipo panašus serveris į tavo, tatčiau ten to serverio aprašymas nieko gero, tai pagal ką čia spręst? 

"Na jis buvo sukurtas prieš metus kiek atsimenu bet po 2 ar 3 savaičių žlugo"

Bet anyway kas buvo seniau žino tik keli žmonės. Sėkmės paieškose!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Radau supergames.lt kažkieno postą: "Bei manau serveris bus panašus į mcLordai kuris žlugo, nes mcLordai serveris buvo panašaus tipo, bet vistiek linkiu jums didelės sėkmės!" kažkoks tipo panašus serveris į tavo, tatčiau ten to serverio aprašymas nieko gero, tai pagal ką čia spręst? 

"Na jis buvo sukurtas prieš metus kiek atsimenu bet po 2 ar 3 savaičių žlugo"

Jis buvo atkurtas kito žmogaus ir  sistemos buvo visiškai kitos ir ne mano darytos. Tiesiog tuo metu domenas jau buvo jo laisvas ir kažkas jį nusipirko. Kažką bandė daryti ir neišėjo. Taip ,kad tu klysti, tas projektas buvo ne mano tuo metu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Išvis kaip galima tikėtis, jog tave kažkas rems, jeigu tu dar nieko neparodiai? Tai tik tuščios kalbos, manau pirmiau įdėk kažkokį darbą, sukurk parodyk kaip veikia juk tam pinigų nereikia, ir tada bus galima galvot apie rėmimą. Tai tik mano asmeninė nuomonė nenoriu nei sustumti, bet tiesiog manau reikia parodyt ką tu sugebi ir kaip tuos tikslus savo vykdysi. O ne duokit man pinigų sukursim serverį turiu patirties buvau daugumoj projektų ir t.t.

Redaguota , nario FruteL
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2995 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...