Peršokti į turinį

Siulau kad leistu keisti diskusiju vardą už eurus


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2979 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 2 savaičių...

Per 10 savo... „internetavimo“ metų slapyvardžio nebuvau gyvenime pasikeitęs. Mano pasiūlymas būtų apskritai panaikinti galimybę keisti slapyvardį. Per metus jau turit 4 leidimus keisti slapyvardį... ir dar to neužtenka? Ant kiek žmogus turi būt neapsisprendęs, kad su kiekvienu metų laiku keistų savo slapyvardį ir to jam dar vis nebūtų gana.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Per 10 savo... „internetavimo“ metų slapyvardžio nebuvau gyvenime pasikeitęs. Mano pasiūlymas būtų apskritai panaikinti galimybę keisti slapyvardį. Per metus jau turit 4 leidimus keisti slapyvardį... ir dar to neužtenka? Ant kiek žmogus turi būt neapsisprendęs, kad su kiekvienu metų laiku keistų savo slapyvardį ir to jam dar vis nebūtų gana.

Na ir aš nesu čia pasikeitęs savo nick, nes to net nematau kam reiktų. Bet viena dalyką įžvelgiu, kad kai kurie žmones nori pabodusį nick'ą pasitobulinti, kad jiems gražiau atrodytu. Tarkim steam'e esu ne Galardas, bet man dabar atrodo geriu gLard'as. Bet nematau reikalo keisti čia savo nick'ą ir tikrai užtenka, gal net per daug tų 4 kartų per metus. Aš iki šiol limito net nežinojau, nes man jo neprireikė. Čia jums progą yra prisėsti ir gerai pagalvoti savo internauto vardą, kad poto nebereiktų keistis daugiau nei 4 kartus. :)

  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2979 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...