Peršokti į turinį

Windows 10: Home ar Pro?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2979 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki.

 

Neseniai buvau įsirašęs Windows 8.1, bet iš tikrųjų jie man nelabai patinka, norėčiau sugrįžti vėl prie Windows 10, bet iškilo vienas klausimas - rinktis Home ar Pro versiją?

 

Neįsivaizduoju kuo jos skiriasi, kurią geriau pasirinkti ir kodėl. Argumentuokit.

 

Atsidėkosiu. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiaip nėra jokio skirtumo kokią pasirinksi, galbūt skiriasi tik tuo kad kai kuriuose vietose main spalvos kitos ar tam tikrą funkciją paleisti kitaip, o realiai nei funkcijomis nei performancu nesiskiria. O šiaip tai gali rinktis PRO

Deja, funkcionalumu skiriasi. "Pro" versija turi daugiau naudingų įrankių power user'iams.
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu norėsi turėti daugiau negu 128GB Ram - PRO. joke. O šiaip Pro rinkčiausi nors nemanau kad kažkuo skiriasi

Deja, funkcionalumu skiriasi. "Pro" versija turi daugiau naudingų įrankių power user'iams.

Negi nesimato?

Redaguota , nario Tautedorus
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki.

 

Neseniai buvau įsirašęs Windows 8.1, bet iš tikrųjų jie man nelabai patinka, norėčiau sugrįžti vėl prie Windows 10, bet iškilo vienas klausimas - rinktis Home ar Pro versiją?

 

Neįsivaizduoju kuo jos skiriasi, kurią geriau pasirinkti ir kodėl. Argumentuokit.

 

Atsidėkosiu. :)

Jei perki - home, jei imi piratine tai aisku kad pro, tiesa naudosies daugumoj tik home funkcijom siaip ar taip

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2979 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...