Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3774 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Mano  Intel® Core™ i3-2130 Processor  (3M Cache, 3.40 GHz), reiktų 8 Ramų, tik nežinau kuriuos ramus galiu pirkti, kad veiktu prie mano motininės. Tikiuosi supratote ką noriu pasakyti

 

 

http://ark.intel.com/products/53428/Intel-Core-i3-2130-Processor-3M-Cache-3_40-GHz

 

 

P.S Be to jei turiu 2x2 ramus tai ar galėčiau dar 2x2? Ar geriau 2x4? Patarimų :)

Redaguota , nario - Manttroll

 

 

Kokia tiksliai motinine plokste? Tada galima bus tiksliai atsakyt..

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

(redaguota)

Žiūrint kiek slot'ų turi moitininė. Gali būt kad reiks keist esamus, šiaip imk bet kokius DDR3 1600mhz ram'us ir problemų neturėsi.

Mhz kiekis nesvarbus?

Kokia tiksliai motinine plokste? Tada galima bus tiksliai atsakyt..

Is motinines galesi suzinot siuo atveju tik kiek slotu yra motininei, o tai galiu pasakyti as pats (2)

Visų pirma tai pasižiūrėk ar pas tave yra tiek slotų, kad būtų vietos dar 2x2..

Antras dalykas tai su tavo procesoriumi tinka RAM:

DDR3 1066/1333

Kadangi pats nesigaudau, kurie yra geresni tai pasiūlymų dėl šito neturėsiu. Tik dėl tų RAM slotų pasakiau, nes gali būti, kad yra tik 2 slot'ai tad ir išeis tik 2x4 įsimest.

Tie skaiciai po ddr3 reiskia mhz? Ir ka jie pasako siuo atveju? Kad geriau deti tokio daznio, nei kitokio?

Be to ar imanoma deti 2x2 ir 2x4 vienoje motinineje

Redaguota , nario - Manttroll

 

 

Tie skaičiai parodo dažnį. Kiek suprantu tai kuo didesnis dažnis tuo geriau, bet didelio skirtumo tarp 1333 ir 1600 nemanau ar pajusi.

Dėl 2x2 ir 2x4 tai tu sakau pasižiūrėk ar motininėje yra tiek VIETŲ RAM stick'am.. Nes gali būti, kad tik 2 vietos, gi jei jau jos užimtos tai naujų nenupieši. Jeigu yra tik 2 slot'ai tai tada gali dėti tik 2x4 jei nori 8 GB, arba 1x8..

Tie skaičiai parodo dažnį. Kiek suprantu tai kuo didesnis dažnis tuo geriau, bet didelio skirtumo tarp 1333 ir 1600 nemanau ar pajusi.

Dėl 2x2 ir 2x4 tai tu sakau pasižiūrėk ar motininėje yra tiek VIETŲ RAM stick'am.. Nes gali būti, kad tik 2 vietos, gi jei jau jos užimtos tai naujų nenupieši. Jeigu yra tik 2 slot'ai tai tada gali dėti tik 2x4 jei nori 8 GB, arba 1x8..

4slotai, bet gal galetum is 1a numest kokiu pavyzdziu?

 

 

Mhz kiekis nesvarbus?

Is motinines galesi suzinot siuo atveju tik kiek slotu yra motininei, o tai galiu pasakyti as pats (2)

Tie skaiciai po ddr3 reiskia mhz? Ir ka jie pasako siuo atveju? Kad geriau deti tokio daznio, nei kitokio?

Be to ar imanoma deti 2x2 ir 2x4 vienoje motinineje

Moitininė pagal idėja pati turėtu nustatyt sau reikia dažnį. O šiaip reikia žiūrėti kiek RAM slotų turi ir jeigu tik 2 tai galėsi dėt 2x4 pvz o jeigu 4 tai 4x8 pvz.

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

Dar turiu klausima, jei pavyzdziui Rust minimum 8ramai, bet losiu su 4 ir gera vaizdo plokste tai isidejus 8ram dings lagai?

Moitininė pagal idėja pati turėtu nustatyt sau reikia dažnį. O šiaip reikia žiūrėti kiek RAM slotų turi ir jeigu tik 2 tai galėsi dėt 2x4 pvz o jeigu 4 tai 4x8 pvz.

O galima det 2x4 ir 2x2? Kadangi 4slotai

 

 

(redaguota)

Asmeniškai tai nepatarčiau naudot 2x2 ir 2x4 viename, nes geriausia kai visi ram stick'ai yra identiški. Tai 2x2 arba 4x2. Kiek skaičiau dabar tai gali būti problemų jeigu naudosi skirtingus RAM stick'us, nes jie gali turėti skirtingus greičius ir pnš.. Bet gali bandyt įsidėt 2x4, jeigu neveiks išimsi tuos 2x2 vis tiek

 

Dėl rust'o tai nežinau, lag'as gali būti ir dėl to, kad pc nevalytas ar procesorius blogas arba vaizdo plokštė per silpna, nors atrodo pajėgi. Su 4 GB anksčiau lošdavau rust'ą be problemų, bet čia buvo prieš metus.. 

Redaguota , nario InSaneOxT

Asmeniškai tai nepatarčiau naudot 2x2 ir 2x4 viename, nes geriausia kai visi ram stick'ai yra identiški. Tai 2x2 arba 4x2. Kiek skaičiau dabar tai gali būti problemų jeigu naudosi skirtingus RAM stick'us.

 

Dėl rust'o tai nežinau, lag'as gali būti ir dėl to, kad pc nevalytas ar procesorius blogas arba vaizdo plokštė per silpna, nors atrodo pajėgi. Su 4 GB anksčiau lošdavau rust'ą be problemų, bet čia buvo prieš metus..

Reiskiasi zaisdavai sena rusta, dabar nauja paziurek viskas pasikeite. Bet ramai manai nieko nepakeistu? Kam apskritai tada pagrinde ramai reikalingi?

 

 

(redaguota)

Ramai performance gamingo nekeičia, keičia tik vaizdo plokštė su procesoriumi. Ram atmintyje yra laikoma dalis informacijos tų programų kurios veikia kompe kai yra įjungtos.


Žinoma spartina ir patį kompiuterį. Ir iš savo patirties galiu pasakyt tarkim jeigu turi 2ramus ir nori nuleist csgo tai užtruks apie 30sec-2min iki kol pilnai nusileis ir bus normaliai naudotis, o paėmus 8gb tarkim ramo tai pats nusileidimas ir normalus naudojimas bus gretesnis

Redaguota , nario FRANCE

LMESL.LT - Lietuvos Mokinių Elektroninio Sporto Lyga

Reiskiasi zaisdavai sena rusta, dabar nauja paziurek viskas pasikeite. Bet ramai manai nieko nepakeistu? Kam apskritai tada pagrinde ramai reikalingi?

Šiuolaikiniams žaidimams per akys yra 6GB ram'ų bet jei nori gali ir 8GB dėtis. Šiaip lagint gali ir taip ir taip kadangi procesorius nėra labai pajėgus.

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

Ramai performance gamingo nekeičia, keičia tik vaizdo plokštė su procesoriumi. Ram atmintyje yra laikoma dalis informacijos tų programų kurios veikia kompe kai yra įjungtos.

Žinoma spartina ir patį kompiuterį. Ir iš savo patirties galiu pasakyt tarkim jeigu turi 2ramus ir nori nuleist csgo tai užtruks apie 30sec-2min iki kol pilnai nusileis ir bus normaliai naudotis, o paėmus 8gb tarkim ramo tai pats nusileidimas ir normalus naudojimas bus gretesnis

Na mano lagai gan kitokie nei iprastai ant rusto yra. Pavyzdziui gta v ant ultra gradiku jauciasi, kad lagina, o rust ant vos ne lieviausiu pasijungus nelagina, bet kas 5 arba 10min pastringa ir atstringa arba uzsichrashina. Pagal vaizdo plokste turetu normaliai eiti game, bet kazkodel ne. Galbut tai reikalinga ram, nes lagai tarp gta v ir rust skiriasi. Gta v uztenka 4ram ir normaliai, o rust minimum 8

 

 

(redaguota)

nu ble jeigu tau gta v ant ultra veža o rustą lagina tai aš nežinau galbūt pats rusto game'as susipisęs arba crackas gal koks. Tu jį pirkęs iš steamo ar iš interneto parsisiuntęs?


O dėl ramų kiek man yra sakę iš užsienio forumų tai svarbiausia imti ne per mažą, geriau imk didesnį(kalbu apie mhz) motininė pati prisitaikys.

Redaguota , nario FRANCE

LMESL.LT - Lietuvos Mokinių Elektroninio Sporto Lyga

nu ble jeigu tau gta v ant ultra veža o rustą lagina tai aš nežinau galbūt pats rusto game'as susipisęs arba crackas gal koks. Tu jį pirkęs iš steamo ar iš interneto parsisiuntęs?

O dėl ramų kiek man yra sakę iš užsienio forumų tai svarbiausia imti ne per mažą, geriau imk didesnį(kalbu apie mhz) motininė pati prisitaikys.

Abu game is steam pirkti

 

 

Šiaip pirk 2x4 GB ir bandyk įsidėti. Yra tikimybė, kad 2x4 GB ir 2x2 GB viename gali "nesutarti", tada 2x2 GB galėsi išimti ir parduoti. RAM'us, kaip visada, siūlau šiuos: http://www.1a.lt/kompiuteriu_komponentai_tinklo_produktai/atmintis_hdd_ir_ssd/ram_atmintis/crucial_ballistix_8gb_ddr3_pc312800_cl9_kit_of_2_bls2cp4g3d1609ds1s00ceu

Šiaip pirk 2x4 GB ir bandyk įsidėti. Yra tikimybė, kad 2x4 GB ir 2x2 GB viename gali "nesutarti", tada 2x2 GB galėsi išimti ir parduoti. RAM'us, kaip visada, siūlau šiuos: http://www.1a.lt/kompiuteriu_komponentai_tinklo_produktai/atmintis_hdd_ir_ssd/ram_atmintis/crucial_ballistix_8gb_ddr3_pc312800_cl9_kit_of_2_bls2cp4g3d1609ds1s00ceu

Tuos pacius visa laika apziurinejau :D laukiau kol kas nors pateiks toki varianta :)

Pabandyk išjungt arba jeigu jau išjungta tai įjunk vsync ir pažėk ar keičiasi kažkas, ta prasme pažaisk su įjungtu ir išjungtu pažėk ar skirtumai yra. Pažėk ar draiveriai naujausi. Jei nepadės su vsync tai net neįsivaizduoju

Ok ryt pabandysiu. O ta vsync siustis is kazkur reikia?

 

 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3774 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...