Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

reikia jusu patarimu xbox'eriai.


Immportal

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2990 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, as nensumanau xboxuose biski googlinau apie tas versijas jasper ir t.t. Zodziu noriu GTA V pakapot, koki xbox pirkti (aisku lauzta kad is diskeliu eitu tas online man nelabai svarbu nebent yra roleplay servu ant xbox gta v online). Tai va laukiu patarimu, uzmaciau skelbiu.lt 100+ euru uz jasper xbox 360.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ką būtent nori sužinoti?

Seniausių versijų nelabai apsimoka imti, nes yra RROD tikimybė, tad belieka Slim'ai arba Jasper'is. Slim'ai truputį brangesni, bet tylesni, o Jasper'is - pigesnis, bet triukšmingesnis. Atrišimas - man geriau RGH (skaito žaidimus iš kietojo disko, praktiškai negalima žaisti online), tačiau kitiem - iXtreme LT (flashinimas - gali žaisti nelegalius žaidimus iš diskų, o su legaliais diskais gali žaisti online - bent jau iki tol, kol negausi bano). Jei imsi flashintą - imk 3.0 versiją, nes tai naujausia versija.

Tau konsolė reikalinga tik dėl GTA V? Nepigiau tau būtų savo PC upgradinti? Galbūt gautųsi truputį brangiau, bet žaistum su geresne grafika.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ką būtent nori sužinoti?

Seniausių versijų nelabai apsimoka imti, nes yra RROD tikimybė, tad belieka Slim'ai arba Jasper'is. Slim'ai truputį brangesni, bet tylesni, o Jasper'is - pigesnis, bet triukšmingesnis. Atrišimas - man geriau RGH (skaito žaidimus iš kietojo disko, praktiškai negalima žaisti online), tačiau kitiem - iXtreme LT (flashinimas - gali žaisti nelegalius žaidimus iš diskų, o su legaliais diskais gali žaisti online - bent jau iki tol, kol negausi bano). Jei imsi flashintą - imk 3.0 versiją, nes tai naujausia versija.

Tau konsolė reikalinga tik dėl GTA V? Nepigiau tau būtų savo PC upgradinti? Galbūt gautųsi truputį brangiau, bet žaistum su geresne grafika.

Visu pirma dekui uz sita komentara :). O del pc tai pas mane antikvarinis, cia isietu visiskai nauja pirkti. O xboxai 360 maciau skelbiu.lt po 100+ euru tai pigiai, palyginus su nauju pc kuris gta 5 temptu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei perki, tai pirk iš patikimo pardavėjo kuris būtent ir užsiiminėja konsolių prekiavimu, nes ten dažniausiai būna prirašyta žaidimų, arba iš žmogaus, kur konsolėje yra žaidimų, nes vien dėl GTA pirkti neapsimoka, nes po mėnesio ar dviejų atsibos, o kitus žaidimus siųstis, per programa konvertuoti į .god failus, persimesti iš kompiuterio į usb ir iš usb į xbox užimtų daug laiko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei perki, tai pirk iš patikimo pardavėjo kuris būtent ir užsiiminėja konsolių prekiavimu, nes ten dažniausiai būna prirašyta žaidimų, arba iš žmogaus, kur konsolėje yra žaidimų, nes vien dėl GTA pirkti neapsimoka, nes po mėnesio ar dviejų atsibos, o kitus žaidimus siųstis, per programa konvertuoti į .god failus, persimesti iš kompiuterio į usb ir iš usb į xbox užimtų daug laiko.

Dekui uz patarima turesiu omeny, jo GTA atsibos bet jis mane dabar labiausiai domina ;D, nu bet anyway kitai zaidimai jeigu irasyti irgi pliusas :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visu pirma dekui uz sita komentara :). O del pc tai pas mane antikvarinis, cia isietu visiskai nauja pirkti. O xboxai 360 maciau skelbiu.lt po 100+ euru tai pigiai, palyginus su nauju pc kuris gta 5 temptu.

Siūlyčiau truputį palaukti, gal darrel ar kas kitas apsilankys temoje ir pasiūlys pigų buildą arba iš skelbimų ką nors, gal labiau apsimokės. O šiaip, autoriau, bendram išprūsimui: http://www.zaiskit.lt/xbox-360-modeliai 

 

Jei perki, tai pirk iš patikimo pardavėjo kuris būtent ir užsiiminėja konsolių prekiavimu, nes ten dažniausiai būna prirašyta žaidimų, arba iš žmogaus, kur konsolėje yra žaidimų, nes vien dėl GTA pirkti neapsimoka, nes po mėnesio ar dviejų atsibos, o kitus žaidimus siųstis, per programa konvertuoti į .god failus, persimesti iš kompiuterio į usb ir iš usb į xbox užimtų daug laiko.

Aš irgi siūlyčiau pirkti iš tuo užsiimančių asmenų, tik ne dėl žaidimų, o dėl to, jog duodama garantija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Siūlyčiau truputį palaukti, gal darrel ar kas kitas apsilankys temoje ir pasiūlys pigų buildą arba iš skelbimų ką nors, gal labiau apsimokės. O šiaip, autoriau, bendram išprūsimui: http://www.zaiskit.lt/xbox-360-modeliai 

 

Aš irgi siūlyčiau pirkti iš tuo užsiimančių asmenų, tik ne dėl žaidimų, o dėl to, jog duodama garantija.

Tai jo as galiu palaukt dar niekur neskubu nes ne viena karta paskubejas esu nesamoniu nusipirkes, pasimokiau ;D ir ten maciau skelbiu.lt duoda garantija raso.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Siūlyčiau truputį palaukti, gal darrel ar kas kitas apsilankys temoje ir pasiūlys pigų buildą arba iš skelbimų ką nors, gal labiau apsimokės. O šiaip, autoriau, bendram išprūsimui: http://www.zaiskit.lt/xbox-360-modeliai 

 

Aš irgi siūlyčiau pirkti iš tuo užsiimančių asmenų, tik ne dėl žaidimų, o dėl to, jog duodama garantija.

Na build'o nesusirinksi tikrai pigiai kuris būtų geresnis už X360, nebent žiūrėtume bent iki 350 eurų.

 

O argumentai kodel? :D

PS3 galėsi ir su užrištu online žaist nereikes mokėt už nieką tik už pačius žaidimus o ir žaidimai ant jo geresnį kaip "The Last Of Us, Uncharted, inFamous". bet čia tavo pasirinkimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2990 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...