Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kompiuterio aušinimas.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2978 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, esu čia su tokiu klausimu, ką daryt, kad labai pc kaista? Garsiai veikia.. Turiu vieną aušintuvą nereikalingą, bet nežinau ar vertą ką nors su juo daryt.. Korpusas Cooler Master 430 Elite, gal dėl korpuso čia normaliai nesiaušina? Norėjau dar overclockint, bet, kad nieko nepavyks su tokiu aušinimu.. 

Štai dar foto..

post-45434-0-47421100-1456086566_thumb.png

Redaguota , nario E i m y s
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas, jei taip kaista motininė ir CPU idle'inant, tai apie OC gali pamiršti. Taigi, pirmiausia, korpuse turi būti bent vienas priekyje ir vienas gale aušintuvai. Antra, įsitikink, ar tinkamu metodu esi užtepęs termopastą. Galiausiai, sužinok, ties kokia CPU apkrova taip kaista CPU, nes jei 100% CPU apkrautas, tai normalu visai, bet jei CPU nepakrautas su tokia temperatūra, tai yra blogai. Po viso to, jei temperatūra netenkins, pirk normalų aušintuvą, nes stock'inis (jeigu toks pas tave) nesusidoroja.

P.S. Numesk SpeedFan fotkę.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą

(redaguota)

Jeigu tos pastos neskirstei su niekuo, o darei, kaip ir vaizdo įraše, tada gerai. Gal aušituvas blogai prispaustas? Šiaip, man vis tiek neramina motininės temperatūra, nes tokios neturi būti.

Neskirsčiau, ne.. Prispaustas viskas čiki.. :/. Aš dar visą pc išsiardęs, ta prasme, šoną nusiėmęs, priekį, kad geriau aušintusi, bet nieko nepadeda.. O gal tame bėda yra, kad mano pc yra spintoje, ta prasme, specialus skyrius pc :D iš abieju pusiu uždarytas, gal nuo kiekvieno tarpo nuo lentos iki pc ~6cm iš vienos ir iš kitos pusės, gal jį iš ten išimt, padėt atviroj vietoj tą pc? :)

Redaguota , nario E i m y s
Nuoroda į komentarą

Kodėl visi mano, kad atidarytas korpusas yra puiki išeitis? :D Deja, su atidarytu korpusu paliktti kompiuterį tas pats, kas važinėti automobiliu su atidarytu kapotu. Grtant prie temos, jei atidarius korpusą kompiuteris mažiau kaista, vadinasi yra prastas oro srautas korpuse.

Nuoroda į komentarą

Neskirsčiau, ne.. Prispaustas viskas čiki.. :/. Aš dar visą pc išsiardęs, ta prasme, šoną nusiėmęs, priekį, kad geriau aušintusi, bet nieko nepadeda.. O gal tame bėda yra, kad mano pc yra spintoje, ta prasme, specialus skyrius pc :D iš abieju pusiu uždarytas, gal nuo kiekvieno tarpo nuo lentos iki pc ~6cm iš vienos ir iš kitos pusės, gal jį iš ten išimt, padėt atviroj vietoj tą pc? :)

Jo, atidarytas korpusas. Prasta ideja.

O del spintos, jo. Oras is korpuso neturi kur pasisalint, todel ir kaista. Netgi konsole padejus i uzdara 'spinta', tu jos nepazaisi. Atsijungines, ir rasys padekit i atvira vieta..

Zdz, jeigu padejus i atvira vieta, motinine vistiek taip pat kais. Reikes ventiliatoriu statyt tokiu kampu, kad pustu i motinines 'gelezius' (nezianu kaip juos pavadint :D 'geleziniai ausintuvai')zdz va:

chipset-cooling.jpg

Ant kiekvienos MB skirtingi..

Plius prie viso sito, tavo kompas 'AMD based', kas jau reiskia kaitima. Nes jiems tai budinga.

Nuoroda į komentarą

Jo, atidarytas korpusas. Prasta ideja.

O del spintos, jo. Oras is korpuso neturi kur pasisalint, todel ir kaista. Netgi konsole padejus i uzdara 'spinta', tu jos nepazaisi. Atsijungines, ir rasys padekit i atvira vieta..

Zdz, jeigu padejus i atvira vieta, motinine vistiek taip pat kais. Reikes ventiliatoriu statyt tokiu kampu, kad pustu i motinines 'gelezius' (nezianu kaip juos pavadint :D 'geleziniai ausintuvai')zdz va:

chipset-cooling.jpg

Ant kiekvienos MB skirtingi..

Plius prie viso sito, tavo kompas 'AMD based', kas jau reiskia kaitima. Nes jiems tai budinga.

Supratau, atviroj vietoj truputį pamažėjo tas kaitimas.. Bet vistiek, įjungus kokį rustą, csgo, pradeda labai kilt vėl.. iki 70-75. Nenoriu kad 85 pasiektų :D Nu reiks bandyt sukt kitu kampu.

Nuoroda į komentarą

Supratau, atviroj vietoj truputį pamažėjo tas kaitimas.. Bet vistiek, įjungus kokį rustą, csgo, pradeda labai kilt vėl.. iki 70-75. Nenoriu kad 85 pasiektų :D Nu reiks bandyt sukt kitu kampu.

Atsiusk savo korpuso vidaus nuotrauką ir šiaip nepamiršk jo uždaryti. O kaip ir Vadila minėjo šiaip ar taip AMD kaitimas tai čia įprasta o ypač dar su stock cooleriu. Nusipirk naują ir tikrai tokių aukštų temperatūrų neturėtum išgaut.

Nuoroda į komentarą

Atsiusk savo korpuso vidaus nuotrauką ir šiaip nepamiršk jo uždaryti. O kaip ir Vadila minėjo šiaip ar taip AMD kaitimas tai čia įprasta o ypač dar su stock cooleriu. Nusipirk naują ir tikrai tokių aukštų temperatūrų neturėtum išgaut.

Nuotrauka daryta prieš kelias dienas, prieš dulkių valymą. :) 9f94974a6b29a9cb6472fe978854edea867.jpg

Nuoroda į komentarą

Pas mane senesnis AMD bet tokių temperatūrų nelaiko. Ir dar orginalus cooleris uždėtas. Žinoma yra du papildomi korpuso vintiliatoriai. Kuris vienas iš jų traukią karštą orą lauk, o kitas atvirkščiai pučia šalta. Tai manau ir tau derėtų pertepti termo pasta, ir gal dasitėti vintiliatorių arba netgi dėti geresnį CPU cooleri. :)

Redaguota , nario Mahaud
Nuoroda į komentarą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2978 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

• Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai

• Sukurti naują...