Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Parduodu labai gerą (SARG.LT) paskyrą // 11'000 į MIN verslas


boNic'as

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2987 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

 

Sveikas, pagal tavo aprašymą sarg.lt serverio paskyra tikrai gan sužavėjo norėjau pirkti, bet šiuo metu neturiu pinigų tad nelabai įšeitų. Esi manau tikrai patikimas, ir linkiu tau sekmės pardavinėjant!

 

eilinis freepost'eris, koks gali būt patikimumas, pas žmogų kuris neturi atsiliepimų, ir šiandien pakviestas?

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Laisvas forumas ką noriu tą ir rašau ir plius čia ne freepost'as o pilnas, bei turiningas sakinys.

Tokiem kaip tu reiktų dėt įspėjimus, laisvas forumas mat. Prisirenki postu, o paskui nukenčia nekalti žmones, kad rekomenduoji apgavikus. O tokių kaip tu tai prišikta ant kiekvieno kampo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

susikure draugai sg paskyras ir apgaudineja, nepatikimisprendziat kad draugas parase komentara bereiksmi

ką tu čia juokini, aš vapšie nežinau kas čia toks, jei eilis freeposteris pakomentuoja tavo temoje tai tu jau nepatikimas? be to šiuo metu aš ir nesu patikimas todėl ir einu tik per tarpininką, kad abi pusės būtų patenkintos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ko jūs čia visi raudat? Patikimas, nepatikimas, čia debiliškiau skamba : nepatikimas, nes kątik užsiregistravo, tai iš kur jūsų manymu atsiranda forumo nariai? Bendravau ir galbūt pirksiu, atrodo patikimas, pasižiūri /saugumas, susitari, imi tarpininką ir koks dar nepatikimumas gali būti..?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ko jūs čia visi raudat? Patikimas, nepatikimas, čia debiliškiau skamba : nepatikimas, nes kątik užsiregistravo, tai iš kur jūsų manymu atsiranda forumo nariai? Bendravau ir galbūt pirksiu, atrodo patikimas, pasižiūri /saugumas, susitari, imi tarpininką ir koks dar nepatikimumas gali būti..?

Mane per tarpininką buvo apgavęs žmogus turintis gerų atsiliepimų. Beje irgi pirkau sargo paskyrą, taip pat sakė kad galintis sumokėti už tarpininką. Aš asmeniškai nepirksiu niekada gyvenime iš asmenų žaidžiančių sampą, nes daugelis iš jų kad nusipirktų adminėlį kokiam nors servery gali savo accountą 3 kartus parduot. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mane per tarpininką buvo apgavęs žmogus turintis gerų atsiliepimų. Beje irgi pirkau sargo paskyrą, taip pat sakė kad galintis sumokėti už tarpininką. Aš asmeniškai nepirksiu niekada gyvenime iš asmenų žaidžiančių sampą, nes daugelis iš jų kad nusipirktų adminėlį kokiam nors servery gali savo accountą 3 kartus parduot. 

nebent su pilnu saugumu, tuomet įmanoma....

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nebent su pilnu saugumu, tuomet įmanoma....

Taip ir yra, /saugumas viską nulemia, pats pirkau praeitą sav. acc, saugumas bv pilnas, bet kartu dave emailą su paskyra ir viskas. Svarbiausia saugumas, nes susigrąžinti gali, jei jis silpnas, perki per tarpininką ir vsio. Ir tą patį tarpininką reikia rinktis ne iš sarg, o iš sg ir normalų, o ne su 10 atsiliepimų.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Sveikas, pagal tavo aprašymą sarg.lt serverio paskyra tikrai gan sužavėjo norėjau pirkti, bet šiuo metu neturiu pinigų tad nelabai įšeitų. Esi manau tikrai patikimas, ir linkiu tau sekmės pardavinėjant!

 

Ką tu mąstai vaikeli? Koks patikimumas? Neturi nei vieno atsiliepimo ir patikimas ne nu pizd****.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2987 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...