Peršokti į turinį
 • PraneÅ¡imų skaičius

  293
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Reputacijos taškai

120 Kartais pasakantis ką gero

1 sekėjas

Apie [email protected]

 • Nario rangas
  Dalyvis (-ė)
 • Gimtadienis 1996.01.20

Susisiekimo būdai

 • Skype
  p-o-f-k-a55

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

1.117 profilio peržiūros
 1. n0l@G

  parduodu Parduodu Sarg milijonus.

  tai kad dabar jo kaina 400
 2. n0l@G

  Perku SARG account (mažiausiai 10k/min verslas)

  Yra acc 10k verslas, 60val, 200 viršaus kreditų, 2 Sandkingai, žinoma nupirkti numeriai, vila vw, skinai, nevardinis nick, admin bei vip nėra. Tiksliai nepamenu bet yra ir milijonų iki 30 +-. Jei domina rašyk AŽ čia.. Bet pigiai tikrai neparduosiu, apie 20 ar 30e gali net pamiršti. Yra ir daugiau turto, bei accountų. Saugumas pilnas accountų bet jei bus noras galėsi laukti kol nusiims, parduočiau su email ( tenkina ir tarpininkai iš top'o ).
 3. n0l@G

  parduodu Parduodu 200 sarg.lt kreditų.

  Jis jų neperves, o tiesog užsakys.. čia toks išsireiškimas "turiu" (turi omenyje jog turi papildymą ar pan.)
 4. n0l@G

  Nusipirkau..

  Nu vietoj bereikšmio post būtum susilaikęs geriau, suklydau, juk pats supratai puikiai, ką aš čia norėjau pasakyti.. PATAISIAU KLAIDĄ...
 5. Paskyros reikalavimai didelis verslas(nuo 10k/min ir daugiau), ir minimalus saugumas. Atsiskaitymai: Labiausiai domina atsiskaitymas milijonais, bet yra galimybė ir bankiniu pavedimu. Taip pat turiu steam paskyrą su ETS2, kurią galiu iškeisti ( su priemokom ir t.t. čia jau sistarsime jei tik tenkins). Kontaktai : p-o-f-k-a55 (be jokių taškų ar pan.). Galite susisiekti su manimi čia, t.y. forume, asmenine žinute. Pirmas tikrai neisiu, jei nepasitikite, imsime tarpininką iš supergames top 10.
 6. n0l@G

  Dalinuose SARG iškvietimu botu.

  Jau padarytas update, kad cleo neveiktų taip nebus, tiesiog gaudys naudotojus ir tiek, čia kaip ir su ridos botu..
 7. Taip, dabar greičiausiai sakysite , dar vienas kuris įkėlė tą botą, arba bandantis pasipelnyti.. Esmė tokia. Nekiekvienas dar jį turi tikrai ir tikrai yra norinčių. Įsigyti patikimai irgi yra nelengva, tad nusprendžiau ir aš įsikišti į šį verslą Kas tai ir kaip veikia: Tai cleo modas, kuris veikia labai paprastai: paspaudus F2 mygtuką iškvietimai imami automatiškai. t.y. gavus iškvietimą, po 2 sec jis bus paiimamas (kas norės, pasikuis ir pasikeis į kitą laiką). Įrašymas : Reikalinga įsirašyti cleo ( aš naudoju cleo 4) . http://cleo.li/download.html <---- nuoroda iš kur pa
 8. n0l@G

  Perkama modifikacija Gta Samp

  Ką tu čia pezi? GTA - Grand Theft Autos ; SAMP - San Andreas Multi Player. Tai čia tau pavadinimas neįtiko?
 9. n0l@G

  Perkami SARG.LT milijonai.

  Prasivalyk až.. yra apie 400m.
 10. n0l@G

  parduodu Parduodu 2 sarg'o acc

  Man tai patinka...197480xp ir suspėjei pabūti 2x pavaduotoju ir 2x įgaliotiniu.. ir dar kitų darbų xp.? Tu gal koks talentas? Ar xp rašydamas skaičių praleidai?
 11. Ne, ne apie @Fresh postą kalba eina, o apie žmones, kurie verkia esą pardavėjas nepatikimas ir t.t... pats paskaithk visus komentarus.
 12. Dar jum nedaėjo, kad atsiliepimai savaime neatsiranda..? Komentuoja su 3 neigiamais. Išvis ramus būk..
 13. Taip ir yra, /saugumas viską nulemia, pats pirkau praeitą sav. acc, saugumas bv pilnas, bet kartu dave emailą su paskyra ir viskas. Svarbiausia saugumas, nes susigrąžinti gali, jei jis silpnas, perki per tarpininką ir vsio. Ir tą patį tarpininką reikia rinktis ne iš sarg, o iš sg ir normalų, o ne su 10 atsiliepimų.
 14. Ko jūs čia visi raudat? Patikimas, nepatikimas, čia debiliškiau skamba : nepatikimas, nes kątik užsiregistravo, tai iš kur jūsų manymu atsiranda forumo nariai? Bendravau ir galbūt pirksiu, atrodo patikimas, pasižiūri /saugumas, susitari, imi tarpininką ir koks dar nepatikimumas gali būti..?
×
×
 • Sukurti naują...