Peršokti į turinį
 • Pranešimų skaičius

  293
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Viskas, kas parašyta nario [email protected]

 1. n0l@G

  Parduodu Sarg milijonus.

  tai kad dabar jo kaina 400
 2. n0l@G

  Perku SARG account (mažiausiai 10k/min verslas)

  Yra acc 10k verslas, 60val, 200 viršaus kreditų, 2 Sandkingai, žinoma nupirkti numeriai, vila vw, skinai, nevardinis nick, admin bei vip nėra. Tiksliai nepamenu bet yra ir milijonų iki 30 +-. Jei domina rašyk AŽ čia.. Bet pigiai tikrai neparduosiu, apie 20 ar 30e gali net pamiršti. Yra ir daugiau turto, bei accountų. Saugumas pilnas accountų bet jei bus noras galėsi laukti kol nusiims, parduočiau su email ( tenkina ir tarpininkai iš top'o ).
 3. n0l@G

  Parduodu 200 sarg.lt kreditų.

  Jis jų neperves, o tiesog užsakys.. čia toks išsireiškimas "turiu" (turi omenyje jog turi papildymą ar pan.)
 4. n0l@G

  Nusipirkau..

  Nu vietoj bereikšmio post būtum susilaikęs geriau, suklydau, juk pats supratai puikiai, ką aš čia norėjau pasakyti.. PATAISIAU KLAIDĄ...
 5. Paskyros reikalavimai didelis verslas(nuo 10k/min ir daugiau), ir minimalus saugumas. Atsiskaitymai: Labiausiai domina atsiskaitymas milijonais, bet yra galimybė ir bankiniu pavedimu. Taip pat turiu steam paskyrą su ETS2, kurią galiu iškeisti ( su priemokom ir t.t. čia jau sistarsime jei tik tenkins). Kontaktai : p-o-f-k-a55 (be jokių taškų ar pan.). Galite susisiekti su manimi čia, t.y. forume, asmenine žinute. Pirmas tikrai neisiu, jei nepasitikite, imsime tarpininką iš supergames top 10.
 6. n0l@G

  Dalinuose SARG iškvietimu botu.

  Jau padarytas update, kad cleo neveiktų taip nebus, tiesiog gaudys naudotojus ir tiek, čia kaip ir su ridos botu..
 7. Taip, dabar greičiausiai sakysite , dar vienas kuris įkėlė tą botą, arba bandantis pasipelnyti.. Esmė tokia. Nekiekvienas dar jį turi tikrai ir tikrai yra norinčių. Įsigyti patikimai irgi yra nelengva, tad nusprendžiau ir aš įsikišti į šį verslą Kas tai ir kaip veikia: Tai cleo modas, kuris veikia labai paprastai: paspaudus F2 mygtuką iškvietimai imami automatiškai. t.y. gavus iškvietimą, po 2 sec jis bus paiimamas (kas norės, pasikuis ir pasikeis į kitą laiką). Įrašymas : Reikalinga įsirašyti cleo ( aš naudoju cleo 4) . http://cleo.li/download.html <---- nuoroda iš kur parsisiūsti cleo. Įsirašę programą einate į savo GTA SA direktoriją, atsidarote CLEO folder'į ir tiesiog įsikeliate failą ( kurį ir įsigysite). Atsiskaitymo būdai : Sarg.lt milijonai arba paysera KAINA SUTARTINĖ Skype kontaktai : p-o-f-k-a55 (Būkite atibūs be taškų ar pan.) Galite susisiekti su manimi ir AŽ. čia. Pirmas tikrai neisiu, jei nepatiks kažkas, galėsite imti tarpininką iš supergames top10. P.S. Bereikšmių komentarų nerašykite !!
 8. n0l@G

  Perkama modifikacija Gta Samp

  Ką tu čia pezi? GTA - Grand Theft Autos ; SAMP - San Andreas Multi Player. Tai čia tau pavadinimas neįtiko?
 9. Parduodamas steam'o account'as, kuriame yra vienas žaidimas - Euro Truck Simulator 2. Parduodamas už sarg.lt žaidimo milijonus. Kainą susitarsime skype : p-o-f-k-a55 arba AŽ čia. PIRMAS TIKRAI NEINU, JEI NEPASITIKITE IMSIME TARPININKĄ IŠ SUPERGAMES TOP10, už kurį mokėsite patys Parduočiau galbūt ir už eurus paysera.
 10. n0l@G

  Perkami SARG.LT milijonai.

  Prasivalyk až.. yra apie 400m.
 11. Parduodu nebereikalingą , tačiau neblogą SARG.lt serverio paskyrą. Account'as tvarkingas nesuterštas, jokių nalogų, VDB ar kitų nesamonių. Saugumas taip pat jau greitu metu bus nuimtas ( pardoodu su email). Verslas 6,160eu/min. 15 Išvazdų pirktų už kreditus. Beveik 700.000xp. Beveik visų darbų xp. Su web paskyra problemų neturėsite. Galėsite be problemų susikurti sau paskyrą arba pasikeisti nick senąjai. Jokių VDB , nalogų. Paskyra parduodama be milijonų ar kitų turtų. ATSISKAITYMO BŪDAI: PAYSERA (t.y. tinka pavedimas iš betkurio lietuvos banko). SARG.LT SERVERIO MILIJONAIS. NIEKAS KITAS NEDOMINA! PIRMAS NEISIU, JEI KAŽKAS NETINKA IMAME TARPININKĄ IŠ SUPERGAMES, UŽ KURĮ MOKĖSITE PATYS. Kaina sutartinė! (tikrai visiems įkandama) Skype kontaktai : p-o-f-k-a55 Jei domina milijonai : https://www.supergames.lt/topic/257772-parduodami-sarg-milijonai/
 12. n0l@G

  Parduodu 2 sarg'o acc

  Man tai patinka...197480xp ir suspėjei pabūti 2x pavaduotoju ir 2x įgaliotiniu.. ir dar kitų darbų xp.? Tu gal koks talentas? Ar xp rašydamas skaičių praleidai?
 13. Ne, ne apie @Fresh postą kalba eina, o apie žmones, kurie verkia esą pardavėjas nepatikimas ir t.t... pats paskaithk visus komentarus.
 14. Dar jum nedaėjo, kad atsiliepimai savaime neatsiranda..? Komentuoja su 3 neigiamais. Išvis ramus būk..
 15. Taip ir yra, /saugumas viską nulemia, pats pirkau praeitą sav. acc, saugumas bv pilnas, bet kartu dave emailą su paskyra ir viskas. Svarbiausia saugumas, nes susigrąžinti gali, jei jis silpnas, perki per tarpininką ir vsio. Ir tą patį tarpininką reikia rinktis ne iš sarg, o iš sg ir normalų, o ne su 10 atsiliepimų.
 16. Ko jūs čia visi raudat? Patikimas, nepatikimas, čia debiliškiau skamba : nepatikimas, nes kątik užsiregistravo, tai iš kur jūsų manymu atsiranda forumo nariai? Bendravau ir galbūt pirksiu, atrodo patikimas, pasižiūri /saugumas, susitari, imi tarpininką ir koks dar nepatikimumas gali būti..?
 17. n0l@G

  SARG.LT SERVERIO VARTOTOJAS 6K

  Paskyra nupirkta...
 18. n0l@G

  SARG ACC [geras verslas]

  Nelengviau būtų save apginti nuo šmeišto įkeliant tas foto įrodančias kažką? Ir įkeliant /saugumas bent foto, o ir kitos nepakenktų tarkim /verslas.
 19. n0l@G

  Parduodu sarg.lt acc

  Kaip kvailai skamba - xp vos 197k, o buvo ir pavaduotojas ir įgaliotinis ir net ne vieno darbo kada suspėjei įdomu?
 20. n0l@G

  SARG.lt Paskyra

  Tau neužtenka vienos temos ? Kuris temas ir tą patį acc skelbi..
 21. n0l@G

  Parduodu Sarg.lt paskyrą vertą dėmesio..

  Tie atmazai apie brolį tai *Myliu SuperGames.lt*, geriau nesugalvojat jau nieko? Kas ką apipiso iškarto brolis, jau ant rankų pirštų nebetelpa žmonės, kurie bando šitą atmazą panaudoti..
 22. n0l@G

  parduota

  jau nebedirbi
 23. n0l@G

  DELETE

  Pelningiausias? Prada? jis bane ilgam, ilgam.
 24. n0l@G

  Parduodama SARG.lt serverio paskyra verta dėmesio.

  Ko tu čia prie to laido prakaitą lieji? Koks tau vapšė reikalas kas jis toks, neina čia lankosi koks Bumeris ar kiti, nei jiem kažkieno spėliojami komentarai kažką įrodo. O Eimantas patikimas.

×