Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirmas IPB dizainas - exo


LAIMIS A.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3032 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveik šiandien pagaliau prisiverčiau piešti IPB dizainą pirmą tad šioje temoje sulauksit daug dizaino 

pokyčių na o kurie manot kad tai blogai rašot kritiką o ne "gal tu nebe piešk" 

ar tęsti darbus?

 

acabd2780c06195044f95f48d0d83eaa121.png


P.S atsiprašau už gramatikos klaidas kažko klaveturą puliuoja!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tas Header ir Logo dar patiko, tačiau navigacija, monitoriu negražu, nepatiko pats tavo stylius :) tačiau truptuką pakoregavus visai nieko. įkelk kai pabaigsi nes nėra ką vertint

Suprask pirmas dizainas, pokyčiai po kiekvieno pokyčio sulauksiu kirtikos o ne ten kai kiti rašo po penkis žodžius ant pilno :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Suprask pirmas dizainas, pokyčiai po kiekvieno pokyčio sulauksiu kirtikos o ne ten kai kiti rašo po penkis žodžius ant pilno :/

Ne, nesuprantu visiskai. Man nesvarbu ar pirmas, ar antras, ar trecias ar paskutinis cia tavo darbas, visiskai nesvarbu. Dabar ziurint i tavo vadinama pradzia, tai baisu yra, viskas baisu, kiek matau dar lygiavimas nieko gero.. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ehh taip ir galvojau kad panardysi ir šioje temoje su savo apgailėtina kritika, nors jos tai nepavadinčiau :] Paskaičius jo komentarą viskas griežtai, nesakė ką keist kur klaidas darau :)

Galiu paklausti kam man nardyti ? Tiesiog pakartojau , nes tau nedaeina , pagrindinė klaidą pasakė įkėlei darbą nepabaigta , toliau sakė lygiavimas , btw viskas baisu kaip jis sakė. Niekas nesukramto už tave nepasako kur klaidos

 

heh

Redaguota , nario heicmeisterJR
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galiu paklausti kam man nardyti ? Tiesiog pakartojau , nes tau nedaeina , pagrindinė klaidą pasakė įkėlei darbą nepabaigta , toliau sakė lygiavimas , btw viskas baisu kaip jis sakė. Niekas nesukramto už tave nepasako kur klaidos

 

heh

Palygink mane ir save? Kuris ant dizainų patyręs? Ohh ne nardai? Kaip ant daugumos temų surašai po kelis žodžius savo kirtikos. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Palygink mane ir save? Kuris ant dizainų patyręs? Ohh ne nardai? Kaip ant daugumos temų surašai po kelis žodžius savo kirtikos. 

o kam mus lyginti ? aš ir nelyginu mūsų. Kritikos aš nerašau , beveik niekur tik ten kur akis užkliūna , nes jos nemoku rašyti.

 

+ kritika neprivalo visada būti išsami , tau niekas visada nepasakys ten wow kritikos pasakys , kad baisu ir tiek.

 

add : nuo kada rašynėjimas temoje yra nardymas ?

Redaguota , nario heicmeisterJR
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

o kam mus lyginti ? aš ir nelyginu mūsų. Kritikos aš nerašau , beveik niekur tik ten kur akis užkliūna , nes jos nemoku rašyti.

 

+ kritika neprivalo visada būti išsami , tau niekas visada nepasakys ten wow kritikos pasakys , kad baisu ir tiek.

 

add : nuo kada rašynėjimas temoje yra nardymas ?

Na va ir išsidavei profesionale tu :D Sulaukti tik kritikos norėjau, o tai ir vadinu nardymu rašymas ne to ko prašiau. O kas liečia tai ką parašei tau niekas visada nepasakys ten wow kritikos pasakys , kad baisu ir tiek.  parašei "baisu" o sakei jog nemoki kritikos rašyti. Tai man tai tuščia vieta tavo pasakymas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na va ir išsidavei profesionale tu :D Sulaukti tik kritikos norėjau, o tai ir vadinu nardymu rašymas ne to ko prašiau. O kas liečia tai ką parašei tau niekas visada nepasakys ten wow kritikos pasakys , kad baisu ir tiek.  parašei "baisu" o sakei jog nemoki kritikos rašyti. Tai man tai tuščia vieta tavo pasakymas :)

O ką jis litanijas turėtu rašyt nebaigtam dizainui? Šiai pradžiai apibūdinti užtenka vieno žodžio - baisu.. Frixo ir heicmeisterJR yra vieni iš tikrai gerai patyrusių GFX'erių o tu dar karta įrodei kad piešti dizainus - ne tau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3032 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...