Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3784 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Kas geriau win8.1 ar win10?  

23 balsai

  1. 1. Kas geriau win8.1 ar win10?

    • Win8.1
      12
    • Win10
      11


Recommended Posts

(redaguota)

Aišku Windows 10. O čia detaliai paaiškino vienas forumo narys, kodėl būtent Windows 10, o ne senesnes versijas (su jo nuomone, šiuo atveju, pilnai sutinku):

Net juokinga pasidaro paskaičius šiame forume kompiuterinės skilties diskusijas... Ir ko tik žmonės neprisigalvoja, geros fantazijos dar tokioms nesąmonėms reikia... Kad ir ką jūs ten galvotumėt, bet praktiškai absoliučiai visais atvejais naujesnė produkto versija - tobulesnė, taigi, net neapsimoka lyginti dviejų operacinių sistemų, tarp kurių ~6 metų skirtumas. Windows 10 geriau optimizuota, patogesnė, modernesnė, funkcionalesnė ir šiolaikiškesnė OS už Windows 7. Visais atžvilgiais. Ir tie plepalai, jog Windows 10 yra klaidų, ar kad nėra draiverių, ar kad neveikia kokie nors žaidimai, yra totali nesąmonė. Daugiau nei pusę metų MS vykdė atvirą testavimą prieš išleisdami OS, kuriame dalyvavo keli milijonai žmonių, tad ir klaidas su tokia galybe žmonių jie praktiškai visas ištaisė (nors testavimo metu jų buvo ir daug, bet po išleidimo su jokiomis problemomis nebuvau susidūręs). Dėl draiverių, bei žaidimų, tai Win 10 savo struktūra praktiškai niekuo nesiskiria nuo Win 8 ar Win 7 versijų, taigi, be absoliučiai jokių problemų galima naudoti tiek 7, tiek 8 Win draiverius, ant Win 10, bet ir be to, praktiškai visi gamintojai atnaujino savo draiverius specialiai Win 10 OS, bei dėl žaidimų, tai dar nei su vienu problemų neturėjau, o galų gale, juk egzistuoja toks dalykas, kaip "Compatibility mode". Vienintelė mintis paaiškinanti jūsų nusišnekėjimus yra ta, jog jūs ko gero paprasčiausiai nemokate normaliai administruoti savo kompiuterio ir todėl susidūrę su kokia nors problema po OS perrašymo (o tada problemų visada būna), nemokate jos išspręsti, bei sukeliate visą kaltę ant OS, kadangi kai pirkote kompiuterį su Win 7, tai gavote ten viską įrašyta ir sutvarkyta, tad jokių problemų ir nematėte. Tarp kitko, dėl automatinių draiverių atnaujinimų, Win 7 daug prasčiau pasirodo, nei Win 10. Vienintelis mano nuomone Windows 10 minusas - visiškai atviras sekimas, bet mano nuomone, tai tiek ties 7, tiek ties 8 Win, sekimas irgi buvo neprastas, tik apie tai buvo mažiau kalbama.

 

Be to, http://www.theverge.com/2016/1/16/10780876/microsoft-windows-support-policy-new-processors-skylake

Redaguota , nario Tautedorus

Jokių Windows 10 (dabar) Kaip kompiuterių specialistas, galiu pasakyt, kad dabar windows 10 nieko gero, kadngi dar daug daug neištaisytu, klaidų, taip jie veikia greitai ir gerai, bet nepakankamai, kaip win 8.1. Pats naudoju dabar win 8.1 Jie yra geresni, kadangi pilnai užbaigti. Kai bus win 10 pabaigti, ir nebus klaidus patarčiau sekti ir rašytis win 10. Kadangi kas naujausia tas dažniausiai geriausia, palaukt reikėtų kokius 2-3mėn tada gali rašytis 10. Bet dabar 8.

My Post.jpg

(redaguota)

Jokių Windows 10 (dabar) Kaip kompiuterių specialistas, galiu pasakyt, kad dabar windows 10 nieko gero, kadngi dar daug daug neištaisytu, klaidų, taip jie veikia greitai ir gerai, bet nepakankamai, kaip win 8.1. Pats naudoju dabar win 8.1 Jie yra geresni, kadangi pilnai užbaigti. Kai bus win 10 pabaigti, ir nebus klaidus patarčiau sekti ir rašytis win 10. Kadangi kas naujausia tas dažniausiai geriausia, palaukt reikėtų kokius 2-3mėn tada gali rašytis 10. Bet dabar 8.

Pateik klaidų pavyzdžių, jei toks specialistas :D. Windows buvo daugiau nei pusę metų testuojami, kaip minėjau pirmame pranešime, visos klaidos buvo ištaisytos. Ką jau kalbėt apie Major Update'ą, kuris buvo išleistas praeitų metų rudenį. Taip pat, praėjo tikrai daug laiko, tad beveik visi developer'iai savo "soft'ą" jau yra tikrai paruošę, kad "bendrautų" su Win10.

Redaguota , nario Tautedorus
(redaguota)

Pats dabar bandau atsinaujinti, bet neina, nes error meta, bet vis bandau, nes win7 turiu, bet kažkas pasidarė ir veikia neteisingai, o win10 tikrai verta.

Nevark su tuo naujinimu. Atsinaujinus, žinok, dvigubai daugiau problemų turėsi, iš tiesų  :D. Jei nori Windows 10, siuntiesi iš MS svetainės Media Creation Tool, įsirašai į USB ir su skirsnių formatavimu susirašai Windows 10 ir bus viskas čiki piki. Jei legalūs - įvesi Win7 kodą, jei ne - KMSpico viską už tave atliks. Svarbu tik nepamiršti, kažkur po ranka būti pasidėjus Ethernet tvarkyklių, dėl viso pikto.

Redaguota , nario Tautedorus
(redaguota)

7 imk ir viskas  nesamoningos naujosios versijos.

Hey! Nesąmoningos tos naujos versijos, iš ties! Imk Windows 95, juk tai yra pati patikimiausia ir bene stabiliausia versija iki šių dienų! O koks interfeisas, tikra inovacija face_palm_by_draculasaurus.gif.

 

win 10 buvo klaidu kaip isirasiau bet susitavrkiau visas klaidas ir daug geriau nei 8.1 buvo iskarto kaip pirkau 8.1 tai ne kazka buvo dbr 10 naudoju ir tikrai puikiai veikia ir neturiu jokiu neskaldumu kaip su 8.1 cia tik mano nuomone

Va. Jei moki administruoti savo sistemą, tai ir veiks viskas gerai. O kai kai kam po įdiegimo kažkas neveikia, vsio - MS kaltas, Win10 nesąmonė ir t.t.

Redaguota , nario Tautedorus

Hey! Nesąmoningos tos naujos versijos, iš ties! Imk Windows 95, juk tai yra pati patikimiausia ir bene stabiliausia versija iki šių dienų! O koks interfeisas, tikra inovacija face_palm_by_draculasaurus.gif.

 

Va. Jei moki administruoti savo sistemą, tai ir veiks viskas gerai. O kai kai kam po įdiegimo kažkas neveikia, vsio - MS kaltas, Win10 nesąmonė ir t.t.

Ne zinai istikro gali ir nebuti tu klaidu jei kazkas netaip padarai tada atsirandu klaidu visda kreipkites padesiu jei reiks su sistema tikrai nesunku 

Nevark su tuo naujinimu. Atsinaujinus, žinok, dvigubai daugiau problemų turėsi, iš tiesų  :D. Jei nori Windows 10, siuntiesi iš MS svetainės Media Creation Tool, įsirašai į USB ir su skirsnių formatavimu susirašai Windows 10 ir bus viskas čiki piki. Jei legalūs - įvesi Win7 kodą, jei ne - KMSpico viską už tave atliks. Svarbu tik nepamiršti, kažkur po ranka būti pasidėjus Ethernet tvarkyklių, dėl viso pikto.

Jeigu prie to gal žinai kokia programa yra, kad sužinoti win7 koda? :D nes pats žinojau, bet dabar užkrito pavadinimas.

-

  • Parašė po 2 savaičių...

Naudok win10.

Jei esi paranojikas ir gandu klausytojas, naudok 8.1. Skirtumo didelio nepajusi..

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

8.1 Išdirbti windowsai bei pabaigti pilnai, 10 windowsai dar nėra pilnai pabaigti.Man asmeniškai 8.1 windows geresni, nes pats naudojau, o 10 windowsai mokykloj yra tai man huj nelabai.

Windows 10 praita vasara buvo baigti..

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

Visiskai sutinku, kad win 10 pilna bugu ir dar nera pilnai isbaigta. Ir patikekit, ne as vienas susiduriu su tokiom problemom. Greiciausiai tai yra del to, kad mano hardware siek tiek senesnis ir draiveriai nera pilnai atnaujinti. Turiu tokiu problemu, kad hard drive ussage is oro uzkyla iki 100%. Tada per settingus turi isjungt rodyti patarimus apie windows. Dar yra buve bairiu, kad kompas is oro uzkimba. Perkrauni ir windowsai nebesibootina. Kazkas atsitinka biosams ir jie ziauriai letai pradeda dirbt. Vien tik kol paleidziu windows repair tool uztrunka 20 min. Nes paspaudi mygtuka ir turi 5 min laukt kol kazkas ivyks. Dar buna, kad is oro pameta boot drive. Nezinau ar cia tik sutapimas, ar kas. Bet kai turejau windows 8.1 tokiu problemu nebuvo. Jau kokius 5 kartus turejau windows 10 perinstaliuot, nes jiem kazkas atsitinka. Kai vel uzlus net nesvarstysiu, ka rinktis, o instaliuosiu win 8.1.

 

Mano hardware i5 2320 motinine b75, o hdd visiskai naujas wd blue 1tb. Vaizdo plokste gtx 570. Pagal mane sitos dalys dar turetu but supportinamos, kadangi ju spartos man dar pilnai uztenka. Be to yra dx12 support ir panasiai.


Realiai nematau skirtumo tarp windows 10 ir 8.1. Tarp windows 7 ir 8.1 buvo didelis skirtumas, kadangi zymiai greiciau uzsikraudavo

Žinoma, jog geriau yra W10. W8.1 buvo tik tarpinė versija, kai pats Microsoft užsišoko per aukštai ir mėgino vartotojams pateikti kažką, apie ką pats neturėjo aiškaus suvokimo. Lyginant paskutines tris versijas: W7/w8/w10. W7 šiandien panašėja į kiaurą kibirą, iš kurio jau byra smėlis, nes ši versija yra apleista ir nebeatnaujinama. Joje atsiranda vis daugiau sisteminių ir saugos klaidų, todėl neverta rimtai apsiimti jos naudojimu. W10 šiandien yra pakankamai gerai optimizuoti ir padeda vartotojui išvengti įvairių saugos klaidų, kurių gausu pirmykštėse versijose. Aišku, nesutikčiau, jog W10 yra vienareikšmiškai geresni už savo pirmtakus visais aspektais, tačiau šiai dienai tai yra padoriausias pasirinkimas rinkoje, tuo labiau, kai jis yra laisvai ir lengvai pasiekiamas nemokamai.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3784 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...