Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

R-MG.LT # SAMP.R-MG.LT / TS.R-MG.LT


RegulaR

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2985 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nieko gero nebus jei norite geras serveris būti nusipirkite priimkite gerus administratorius subrendusius  ir anti cheat programa įdėkit į serverį

anti-cheat programa ideali, o tu pyksti, nes atėmė verslą iš tavęs ar, kad administratoriai dirba savo darbą? :)

 

 

Premijų vakaras jau šiandieną 20:00h!!!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

anti-cheat programa ideali, o tu pyksti, nes atėmė verslą iš tavęs ar, kad administratoriai dirba savo darbą? :)

 

 

Premijų vakaras jau šiandieną 20:00h!!!

aš nepykstu nie aš ten ką turėjau išskyrus medikų darbą nei ką bet jūs skundžiates kodėl ten težaidžia 5-6 max 15 žmonių suraskit normalų weberį bei porą rimtų administratorių o ne vaikų pulką kuriems svarbiausia pašaudyt ir pakvailiot o ne serverį gerint ir reklamuot jį ar traukti žaidėjus į serverį

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

anti-cheat programa ideali, o tu pyksti, nes atėmė verslą iš tavęs ar, kad administratoriai dirba savo darbą? :)

 

 

Premijų vakaras jau šiandieną 20:00h!!!

Sako veikia :D Nueinu ginklu pasidarau kiek noriu,su airbrk skraidau. Visas sobeitas ir CLEO veikia ten jame. o jis sako įdealus. Nebent sapnuose.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sako veikia :D Nueinu ginklu pasidarau kiek noriu,su airbrk skraidau. Visas sobeitas ir CLEO veikia ten jame. o jis sako įdealus. Nebent sapnuose.

Pritariu vot  taip pat žmogus tik patvirtina mano žodžius ir dar sakot kad jums viskas gerai nebesapnuokit keiskit visą valdžią ir gm sutvarkykit jei norit rimtą projektą padaaryt arba nežinau gal jūs norit laikyt 5-6 mėnesius už paslaugas hosta mokėt ir turėt daugiausiai 12-15 žaidėjų

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pritariu vot  taip pat žmogus tik patvirtina mano žodžius ir dar sakot kad jums viskas gerai nebesapnuokit keiskit visą valdžią ir gm sutvarkykit jei norit rimtą projektą padaaryt arba nežinau gal jūs norit laikyt 5-6 mėnesius už paslaugas hosta mokėt ir turėt daugiausiai 12-15 žaidėjų

Prašom kalbėti faktais, o ne bobučių plepalais, ir kas už ką ir kaip moka nesikišk. Svetimų pinigų skaičiuoti negražu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

https://gyazo.com/495706bc8ad57fbb078a8f32e5070b71 čia kai leavini projektą turėdamas pareigas :D

tai ju  požiūris į žmones atspindi rangus tai nieko keisto kad pas juos porą žmoniū tėra net man osatrtavęs prieš 2 dienas projektas  daugiau sulaukia žmonių nei pas juos per 1 mėnesį

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2985 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...