Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3799 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

 

Gūd. Kokia paslaugų kaina už piešimą bei kodavimą pas tave?

 

 

Koduoti nekoduoju, o dizaino kaina būna nuo 2 iki 7eur daug neimu nes noriu pats išmokti gerai piešti dizainus tai čia kaip man ir praktika būtų.

nėra nieko unikalaus :/ viskas paimta iš kitų dizainų kitų piešėjų. ir su lygiavimu prastai.

 

Na nežinau kas tau neunikalaus, bet dėkui už tavo komentara :)

oI3Y11s.gif

Jeigu dešnės side paneles pritrauktum arčiau temų forumo būtų gerai :)

banner2.gif UBc2Va5.gif

                                                                                 AZTEC.LT                                                                                                                  TLKG.LT

nu tiesiog jau manę pradedi užknisti, tiesiog kalbi nesamones ir tiek, čia tavo pavydas matosi :)

Tu mane gal debilu laikai ? :DDD Piešiu geriau už tave tai nėra čia ko pavydėt.

1 dalykas kas čia kopijuota http://prntscr.com/9v2jr0nuo wC

2 dalykas http://prntscr.com/9v2k42

Ir kas čia unikalaus ? Idijotiškos spalvos ir tavo akių žvairumas panaudotas dizaine ? Kai viskas akivaizdžiai nelygu.

Tu mane gal debilu laikai ? :DDD Piešiu geriau už tave tai nėra čia ko pavydėt.

1 dalykas kas čia kopijuota http://prntscr.com/9v2jr0nuo wC

2 dalykas http://prntscr.com/9v2k42

Ir kas čia unikalaus ? Idijotiškos spalvos ir tavo akių žvairumas panaudotas dizaine ? Kai viskas akivaizdžiai nelygu.

 

Padaryk ką nors geresnio, o neverk čia

oI3Y11s.gif

(redaguota)

http://imgur.com/a/W2id1

Padariau ir ką tu į tai kreivaaki ?

Matos iš kur tavo toks nickas černiobilio vaiki.

 

Apie tavę iš viso ėjo kalba? biški mazylka esi? Tiesiog nepatinka scrollink.. Aš savęs nelaikau profesionaliu, tiesiog mokinuosi po truputį ir stengiuosi tobulėti, o ne kai jūs čia, oho koks aš čia kietas padariau eina sau pasidžiaukim už savę, gal kas medalį man nupirks... Tiesiog nesikabinkit prie mano žodžių..

 

 

P.S

 

Neįsižeisk ;)

Redaguota , nario Chernobyl
oI3Y11s.gif

Apie tavę iš viso ėjo kalba? biški mazylka esi? Tiesiog nepatinka scrollink.. Aš savęs nelaikau profesionaliu, tiesiog mokinuosi po truputį ir stengiuosi tobulėti, o ne kai jūs čia, oho koks aš čia kietas padariau eina sau pasidžiaukim už savę, gal kas medalį man nupirks... Tiesiog nesikabinkit prie mano žodžių..

Apie mane ir eina kalbą kreivasnukį tu aš ir esu zeD myžalo pelke tu. Dar čia tipo aš tau pavydžiu ? Parodyk kas čia unikalaus šiukšle tu.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3799 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...