Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3799 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Man nepatiko tavo pasirinkta spalvų palete , toliau tai daug lygiavimo klaidų tavo dizaine ,bei norėtusi matyti tavo idėjų , o ne kitų žmonių.

 

Kaip ir sakiau Rid, klaidas taisau, tiesiog neveikė man Ctrl + H, dabar viską lygiuoju spalva pakeista vietoj geltonos į tokia tamsiai šviesia raudona, žodžiu į vakarą parodysiu, bet dėkoju jog man padedat.

Apie mane ir eina kalbą kreivasnukį tu aš ir esu zeD myžalo pelke tu. Dar čia tipo aš tau pavydžiu ? Parodyk kas čia unikalaus šiukšle tu.

 

Tiesiog parodai savo išsilavinimo lygį, man galvoji kas nors dabar rūpi ką tu man rašai? aš tiesiog ignoruosiu geriau tokius, kad dar labiau princesės neįsižeistų :)

Redaguota , nario Chernobyl
oI3Y11s.gif

Kaip ir sakiau Rid, klaidas taisau, tiesiog neveikė man Ctrl + H, dabar viską lygiuoju spalva pakeista vietoj geltonos į tokia tamsiai šviesia raudona, žodžiu į vakarą parodysiu, bet dėkoju jog man padedat.

 

Tiesiog parodai savo išsilavinimo lygį, man galvoji kas nors dabar rūpi ką tu man rašai? aš tiesiog ignoruosiu geriau tokius, kad dar labiau princesės neįsižeistų :)

Koks dar Rid, ten Rin net nicko trijų raidžių nemoki parašyt, tu galvoji kad tu achujėnas esi ant photoshopo nors tu suknistas bambukas, nusileisk tas gfx medalis tavęs gfx meistru nepadaro.

(redaguota)

Koks dar Rid, ten Rin net nicko trijų raidžių nemoki parašyt, tu galvoji kad tu achujėnas esi ant photoshopo nors tu suknistas bambukas, nusileisk tas gfx medalis tavęs gfx meistru nepadaro.

 

Rin... Sumaišiau tiesiog raide, apsiverksi? Ir aš jau buvau parašęs, jog ne esu joks profesionalas, tiesiog mokinuosi ir prašau jūsų nuomonės, o kad čia tu jau ahuėlina tai faktas, bet aš nieko nesakysiu nes nenoriu kad tu apsiverkęs man -reputacija deliotum :)

Redaguota , nario Chernobyl
oI3Y11s.gif

Rin... Sumaišiau tiesiog raide, apsiverksi? Ir aš jau buvau parašęs, jog ne esu joks profesionalas, tiesiog mokinuosi ir prašau jūsų nuomonės, o kad čia tu jau ahuėlina tai faktas, bet aš nieko nesakysiu nes nenoriu kad tu apsiverkęs man -reputacija deliotum :)

-rep ne mano sritis :D Tu sakai,kad nesi profesionalas, bet elgiesi kaip sakytum "aš pro ir man pxj ant jūsų" Suprask šitas dizainas š vietoj. Kaip tau kaip ir pradinukui per akis nepraeina ?

(redaguota)

Aš asmeniškai nors ir turiu patirties pačiame photoshope ant dizainų dar esu gan pradinukas (dar pasipuikuosiu truputi) ir ar matei mane kada nors stumiant ant kitų žmonių, kokia nemokša yra ir, kad nemoka "bazaro" išlaikyti, Ne. Tiesiog suprask, kad jei nesi profesionalas tai taip ir nesielk, nes kol kas kiek matau esi toks egoistas žmogus, kuris laukia kritikos, bet nemoka jos deramai priimti. Jei matai, kad kažkas pradeda varyti "nepatinka scrolink" (tavo pačio žodžiai). Suprask vieną yra čia tokių cancer žmonių, kurie tiesiog varys ant tavęs devyniais aukštais, o yra ir tokių kaip lightning, kurie kartais pavaro, bet pavaro ant tų žmonių, kad jiems ateitų į galvą, kad kažką daro blogai.

Anyway tikrai nenoriu pyktis, bet pagalvok ką ir kiti galvoja apie tave ir ar tikrai nori tokiu likti. Pamokslas baigtas lauksiu ateities darbų iš tavęs.

P.s. O dėl "Rid" tai labai supykau išvis >: (  ...jk

Redaguota , nario Rin

Aš asmeniškai nors ir turiu patirties pačiame photoshope ant dizainų dar esu gan pradinukas (dar pasipuikuosiu truputi) ir ar matei mane kada nors stumiant ant kitų žmonių, kokia nemokša yra ir, kad nemoka "bazaro" išlaikyti, Ne. Tiesiog suprask, kad jei nesi profesionalas tai taip ir nesielk, nes kol kas kiek matau esi toks egoistas žmogus, kuris laukia kritikos, bet nemoka jos deramai priimti. Jei matai, kad kažkas pradeda varyti "nepatinka scrolink" (tavo pačio žodžiai). Suprask vieną yra čia tokių cancer žmonių, kurie tiesiog varys ant tavęs devyniais aukštais, o yra ir tokių kaip lightning, kurie kartais pavaro, bet pavaro ant tų žmonių, kad jiems ateitų į galvą, kad kažką daro blogai.

Anyway tikrai nenoriu pyktis, bet pagalvok ką ir kiti galvoja apie tave ir ar tikrai nori tokiu likti. Pamokslas baigtas lauksiu ateities darbų iš tavęs.

P.s. O dėl "Rid" tai labai supykau išvis >: (  ...jk

 

Na tiesiog, nervuoja kai patys nepaskaito kelių komentarų, kai viską vienodai rašo ir patys vaidina kietais, nors kiek kartų būčiau sakęs jog ne esu Profesionalas ir man toli iki jo....

Tikrai gražus dizainas Dariau ;) Sėkmės toliau piešime :)

 

Dėkoju, linkiu tau to paties tik skriptinime :)

oI3Y11s.gif

Na tiesiog, nervuoja kai patys nepaskaito kelių komentarų, kai viską vienodai rašo ir patys vaidina kietais, nors kiek kartų būčiau sakęs jog ne esu Profesionalas ir man toli iki jo....

 

Dėkoju, linkiu tau to paties tik skriptinime :)

Tu turbūt juokauji ? Mes ir nesakom kad tu save vadini profu bet tu elgiesi lyg sakytum "aš profas".. Mes nesakom kad tu tiesiogiai sakai "aš profas" Per daug pasikėles jautiesi.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3799 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...