Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

RLS.LT | Realus Lietuvos serveris


`tHelps

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3011 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, šiandien aš jums noriu pristatyti RLS.LT serverį.

Pgr. Adminai: d0nt ir Dovydas_Skrudzas
Serverio svetainė: http://forumas.rls.lt/
Serverio IP adresas: samp.rls.lt:7777
Veiksmo vieta: San Fierro
GameMode versija: RLS (LTU) 3.2.2

O dabar info apie Transportą:

Taigi serveryje galite turėti Trys mašinas, kiekviena mašina galima užtininguoti kaip nori.

 

/transportas nuotrauka:

 

PBJg7zM.png

 

mašinu turgaus nuotrauka:

 

9hlwaWj.jpg

 

Taip pat,nusipirkus mašina reikia pravešti jos "technikine". Nepatikrinus tehnikines rizikuojate būti pagautos policijos ir vežamas į kaleima.

 

 

 

DARBAI

 

FTB

 

Geriausia teisesaugos sritys. Šis darbas turi greitaji transporta- bullet. Turi puikia baze į kuria sunku patekti gaujiniams/mafijozams,taip pat tik "FTB" gali konfiskuoti narkotikus iš asmenu.

 

POLICIJA

 

Policija prižiūri kaleimo tvarka,miesto bei užsmiesčio sauguma. Policininku pagrindine veikla yra kaleimo saugojimas nuo "maištautuoju",nušovus viena maištautoja Policininkas gauna tam tikra pinigu kieki,o maištautojas patenka į vienute iš kurios išeiti neimanoma

 

ARMIJA

 

Armija išskiria savo lektuvu- Hydra. Hydra yra leidžiama naudoti per žmogaus grobimus likus 15 minučiu iki grobimo pabaigos. Tai pat armija Hydra naudoja gaudant nusikalteli su /bega.

 

SWAT

 

"SWAT" turi savo vandenini tanka,su kuriuom gali malšinti raušias.

 

TRV (TOLIMUJU REISU VAIRUOTOJAI)

 

"TRV" darbuotojai vežioja ivairius krovinius,nuo benzino iki narkotiku. Kokius krovinius jie veža,priklauso nuo turimo rango kuo didesnis rangas tuo geresnias prekes vežiuoti gali. Tačiau vežant narkotikus/ginklus reiketu pasisaugoti "FTB" nariu kurie karts nuo karto patikrina "TRV" vairuotojus del nelegalaus krovinio.

 

MEDIKAI

 

Be mediku žaidėjai dažnai būtu be gyvybiu,kadangi jei yra 3 online Medikai neveikia /heal komanda,todėl medikams veiksmo čia tikrai užtektinai. Medikai dažniausiai gaivina žmones nuo mirties,siūlo šarvus žmonėms,išblaivina juos nuo atsakomybės.

 

TAXI

 

"TAXI" darbuotojai vežioja žmonės nuo taško A iki taško B,iškvietimu yra nemažai todėl kiekvienas taksistas privalo turėtu puikia reakcija norint nos truputi užsidirbti

 

RADISTAI

 

Radistai dažniausiai skelbia skelbimus bei veda ivairias rublikas iš ivairiu prizu.

 

APSAUGA

 

Apsaugos darbuotojai saugo žmoniu namus,eventus,vairavimo mokykla o kartais net pačius žmones. Apsaugos paslaugos yra nemenkos,todėl reikes pakloti nemažus pinigus.

 

MECHANIKAI

 

Mechanikai tempia mašina į KMA,pakrauna mašinas,pripyla benzino. Miestiečiai dažnai mėgsta palikinėti mašinas nevietoje,todėl mechanikuose užsidirbti tikrai galima.

 

Rusu mafija

 

Rusu mafija kaip ir Cosa Nostra mafija atlieka banko grobimus,terorizuoja žmonės,jos suriša ir pasodina į narva ir už tai prašo išpirkos.

 

Cosa Nostra mafija

 

Cosa nostra mafija kaip ir Rusu mafija atlieka banko grobimus,terorizuoja žmonės,jos suriša ir pasodina į narva ir už tai prašo išpirkos.

 

Grobimu sistemos

 

Yra 2 rušys grobimu sistemu: Banko ir Žmogaus. Banko grobimas yra vykdomas banko saugykloje,norint pradėti banko grobima reikia padėti c4 ir laukti 10 minučiu po to paimti pinigu seifa ir nugabenti į baze. Teisesaugai nušovus asmeni su maišu,teiseasuga turi vežti į baze. Sėkmingai nuvežus maiša į baze darbas gauna 8000 euru į /dfona o pats mafijozas/teisesaugininkas gauna 1000 euru į pinigine.

 

Gaujos

 

Serveryje yra 2 gaujos: The Ballas ir Groove Street . Gauju pagrindine veikla yra- zonu grobimai. Zonos yra Losantos mieste,norint užimti zona reikia parašyti /užimti(Gaujos vadui). Užgrobusiai gaujai reikia surinkti 100% ir zona bus jų.

 

Trumpa mūsų istorija

 

2011 metais rls.lt isikure su platintu gamemode ir jame žaisdavo po 10 žmoniu,kol galiausiai niekas nebežaide. 2012 metais 05 menesi 12 diena rls.lt startavo su nuosavu gm(nuo 0). Dabartinis rekordas yra 248 žmones,tačiau kasdien į diena prisijungia virš 100 žmoniu.

 

 

LAUKSIME JŪSŲ

 

 

 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šūdservis. Kadaise, 2013 metais buvo puikus projektas, 2014 jau krito žaidėjų skaičius. Kodėl ? Papasakosiu keletą nutikimų.

Kartą praradau automobilį retą kažkokiu būdu, žodžiu išnyko. Parašiau skundą, laukiau mėnesį, galiausiai mano tema kažkur dingo. Rašiau dar kartą - tas pats. Po trečio karto jie man pasakė, jog pats pardaviau mašiną ir nieko neatgavau, nors nieko nepardaviau. Dar buvo , vasarą praradau kažkokiu būdu paskyrą, tiesiog netiko slaptažodis. Rašiau administracijai, kūriau skundų skiltyje temas - jokio atsakymo ir temos ištrynimas.

Admin papeikimai irgi pamenu, būdavo prirašyta apie 60 rimtų papeikimų, pakšt ir visi kažkur dingdavo, net nebuvo patikrinami. Visi senbuviai normalūs jau kaip ir sakė asmuo aukščiau - leavinę, nes čia vien korupcija. gl.

 

peace, by Armin_Freeman

Redaguota , nario Aur'
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šūdservis. Kadaise, 2013 metais buvo puikus projektas, 2014 jau krito žaidėjų skaičius. Kodėl ? Papasakosiu keletą nutikimų.

Kartą praradau automobilį retą kažkokiu būdu, žodžiu išnyko. Parašiau skundą, laukiau mėnesį, galiausiai mano tema kažkur dingo. Rašiau dar kartą - tas pats. Po trečio karto jie man pasakė, jog pats pardaviau mašiną ir nieko neatgavau, nors nieko nepardaviau. Dar buvo , vasarą praradau kažkokiu būdu paskyrą, tiesiog netiko slaptažodis. Rašiau administracijai, kūriau skundų skiltyje temas - jokio atsakymo ir temos ištrynimas.

Admin papeikimai irgi pamenu, būdavo prirašyta apie 60 rimtų papeikimų, pakšt ir visi kažkur dingdavo, net nebuvo patikrinami. Visi senbuviai normalūs jau kaip ir sakė asmuo aukščiau - leavinę, nes čia vien korupcija. gl.

 

peace, by Armin_Freeman

Tas pats ir man buvo, kuomet sukūrė VVP verslus, į kuriuos investavau 4000 kreditų (pavertus tuometu į litus suma buvo tikrai nemaža) VVP sistema dingo ir niekas niekam nei verslų grąžino nei kreditų ar pnš. jau nekalbu apie eilinę tvarką serveryje, unban anketų tikrinimą, atnaujinimus ir pnš. 

by Rokas_Kuk my friend Armin

 

Atsimenu turejau ~3m dabar rankoje 98 doleriai... Kazkaip nelabai patenkintas gal pataisysit? Tomas_Light vardas

Kurgi tau čia kažkas kažką grąžins..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tas pats ir man buvo, kuomet sukūrė VVP verslus, į kuriuos investavau 4000 kreditų (pavertus tuometu į litus suma buvo tikrai nemaža) VVP sistema dingo ir niekas niekam nei verslų grąžino nei kreditų ar pnš. jau nekalbu apie eilinę tvarką serveryje, unban anketų tikrinimą, atnaujinimus ir pnš. 

by Rokas_Kuk my friend Armin

 

Kurgi tau čia kažkas kažką grąžins..

ai čia tas hackeris.

 

šjp gg wp projektuui

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visi normalūs protingi senbuviai senai išėję, likę vien naujokai, ir tie patys ilgai neužsibūna :D

Deja, visi normalūs pasiliko ir prisideda prie serverio.

 

Šūdservis. Kadaise, 2013 metais buvo puikus projektas, 2014 jau krito žaidėjų skaičius. Kodėl ? Papasakosiu keletą nutikimų.

Kartą praradau automobilį retą kažkokiu būdu, žodžiu išnyko. Parašiau skundą, laukiau mėnesį, galiausiai mano tema kažkur dingo. Rašiau dar kartą - tas pats. Po trečio karto jie man pasakė, jog pats pardaviau mašiną ir nieko neatgavau, nors nieko nepardaviau. Dar buvo , vasarą praradau kažkokiu būdu paskyrą, tiesiog netiko slaptažodis. Rašiau administracijai, kūriau skundų skiltyje temas - jokio atsakymo ir temos ištrynimas.

Admin papeikimai irgi pamenu, būdavo prirašyta apie 60 rimtų papeikimų, pakšt ir visi kažkur dingdavo, net nebuvo patikrinami. Visi senbuviai normalūs jau kaip ir sakė asmuo aukščiau - leavinę, nes čia vien korupcija. gl.

 

peace, by Armin_Freeman

Tais laikas būdavo labai daug problemų su sistemom, todėl per rekordų siekimus būdavo daugiau bėdų, nei naudos, taip ir prarasdavo žmonės automobilius. O tavo atvejį prisimenu, per tavo registraciją tikrai buvo parduotas automobilis kitam asmeniui, todėl nieko padėti negalėjau.

Kas liečia skundus ir papeikimus, jie yra tikrinami, o patikrinus ištrinami, todėl ir atrodo, kad jie dingsta.

 

Dėl korupcijos, tai iš mano pusės jos tikrai nėra, visi serveryje lygūs.

 

Tas pats ir man buvo, kuomet sukūrė VVP verslus, į kuriuos investavau 4000 kreditų (pavertus tuometu į litus suma buvo tikrai nemaža) VVP sistema dingo ir niekas niekam nei verslų grąžino nei kreditų ar pnš. jau nekalbu apie eilinę tvarką serveryje, unban anketų tikrinimą, atnaujinimus ir pnš. 

by Rokas_Kuk my friend Armin

 

Kurgi tau čia kažkas kažką grąžins..

Negalėjau grąžinti kai kuriems asmenims, nes tai jau būtų nelygybė, o ir vvp verslų sistema buvo vėl sukurta praėjus daug laiko nuo dingimo.

 

Rokai, o kas tau blogai su serverio atnaujinimais, unban anketų priežiūra?(Jei neseki serverio naujienų, tai bent nešmeižk)

 

O kas liečia aprašymą, tai galėjai ir gražiau viską aprašyti.

Redaguota , nario d0Nt
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu labiau prižiūrėtumėt projektą, pradėtumėt rūpintis žaidėjais, padėtumėte jiems, grąžinti jiem prarastus turtus, aktyviai tikrintumėt valdžią bei rinktumėte ją atsakingai, tada gal ir būtų kažkas gero, bet... Skrudžas visą projektą smugdo į apačią, vien dėl tokio apsileidusio žmogaus neverta ten lankytis, kuomet projektą prižiūri tik Deividas. 

Redaguota , nario fOmeN
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Deja, visi normalūs pasiliko ir prisideda prie serverio.

Tais laikas būdavo labai daug problemų su sistemom, todėl per rekordų siekimus būdavo daugiau bėdų, nei naudos, taip ir prarasdavo žmonės automobilius. O tavo atvejį prisimenu, per tavo registraciją tikrai buvo parduotas automobilis kitam asmeniui, todėl nieko padėti negalėjau.

Kas liečia skundus ir papeikimus, jie yra tikrinami, o patikrinus ištrinami, todėl ir atrodo, kad jie dingsta.

Dėl korupcijos, tai iš mano pusės jos tikrai nėra, visi serveryje lygūs.

Negalėjau grąžinti kai kuriems asmenims, nes tai jau būtų nelygybė, o ir vvp verslų sistema buvo vėl sukurta praėjus daug laiko nuo dingimo.

Rokai, o kas tau blogai su serverio atnaujinimais, unban anketų priežiūra?(Jei neseki serverio naujienų, tai bent nešmeižk)

O kas liečia aprašymą, tai galėjai ir gražiau viską aprašyti.

Pagrindinė bėda, kad per daug "atkutot" prie gero pripratot, ir dabar visai nesvarbi kita žaidėjų nuomonė, nesvarbūs jų Jums "sukišti" pinigai į ta VVP versla buvo, nesvarbu buvo taipogi peržiūrėti įrodymus kuriuose buvo aiškiai matyt, kad ne aš ten tuomet laksčiau su tavo bei Skrudžo acc serve šaudydamas visus su minigunu.. :D ir pnš. pagaliau susisiekus po 4mėn. kokių su Skrudžu įrodymų talpinimo laikas baigėsi ir dar kaip ir dabar pamenu jis pasiūlė man "prasiųsti 30LT" jei noriu unbano :D . Nepagarbiai elgiatės su žaidėjais, su tuo pačiu Pešliaku ar Jankūna. Daug pavyzdžių galėčiau duoti, jog iš Jūsų sulaukti pagalbos 1/100 tikimybė. Pvz: forumo vartotojo kuris"nuhakino" mano forumo paskyrą, susigrąžinti ar nubausti kas tai padarė nes nesiruošėt, dar labiau tiesiog pakenkėt blogų skiltį mano ištrindami už kurią taipogi buvo sumokėti kreditai.

Senai dingo noras žaisti, niekada nesakiau ir net negalvojau visad maniau "RLS mano pirmas serveris, tačiau bus ir paskutinis visad čia žaisiu" žaidžiant RLS keleta kartų buvau užėjęs į visiems gerai žinoma SARGA, pasirodė totali nesamonė, tačiau dabar ten palyginus su RLS, man pasaka. Tiek sistemų atžvilgiu ar žaidėjų, bei pati administracija maloni, skaitosi su kiekvienu žaidėju vienodai.

Redaguota , nario Rokaz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kažkada buvo tikrai šaunus serveris, tačiau dabar nieko gero... parašiau forume prieš 3 dienas, kad gražintų man paskyrą, nes ją pavogė ir niekas ir administracijos net nebandė prašyti įrodymų ar kažko panašaus, žodžiu nusispjaut. Po kiek laiko galvoju gal nemato ar šiaip, pakviečiau į skypę, net dvejus – niekas nereaguoja, nepriima. Po kiek laiko dar kartą nusiunčiau pakvietimą, taip ir niekas nepriėmė... žodžiu iš mano pusės projektas labai, labai apleistas, forumo dizinas iš vis kraupus, na o žaidėjai taip pat ne ką geresni, nei administarcija, adminai iš vis nusipirkę privilegijas vien dėl pasigydymo ir ginklų turbūt, vienintelis žmogus kuris yra vienas iš senbūvių tai Rasta_Marley (berots toks jo nickas).

 

Cheers

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Geras serveris :) Bet sumažėjo Skrudžai tavo aktvymumas žiauriai :OOO.

Judi ,judi skrudži

By - Blekk_Devil


 

Sėkmės projektui , bet paskaičius komentarus susidaro nekokia nuomonė .

 

P.S. Kam kurti 2 tas pačias temas ? :?

 

Nobody ,tu Nobody :D Ateik į RLS :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pagrindinė bėda, kad per daug "atkutot" prie gero pripratot, ir dabar visai nesvarbi kita žaidėjų nuomonė, nesvarbūs jų Jums "sukišti" pinigai į ta VVP versla buvo, nesvarbu buvo taipogi peržiūrėti įrodymus kuriuose buvo aiškiai matyt, kad ne aš ten tuomet laksčiau su tavo bei Skrudžo acc serve šaudydamas visus su minigunu.. :D ir pnš. pagaliau susisiekus po 4mėn. kokių su Skrudžu įrodymų talpinimo laikas baigėsi ir dar kaip ir dabar pamenu jis pasiūlė man "prasiųsti 30LT" jei noriu unbano :D . Nepagarbiai elgiatės su žaidėjais, su tuo pačiu Pešliaku ar Jankūna. Daug pavyzdžių galėčiau duoti, jog iš Jūsų sulaukti pagalbos 1/100 tikimybė. Pvz: forumo vartotojo kuris"nuhakino" mano forumo paskyrą, susigrąžinti ar nubausti kas tai padarė nes nesiruošėt, dar labiau tiesiog pakenkėt blogų skiltį mano ištrindami už kurią taipogi buvo sumokėti kreditai.

Senai dingo noras žaisti, niekada nesakiau ir net negalvojau visad maniau "RLS mano pirmas serveris, tačiau bus ir paskutinis visad čia žaisiu" žaidžiant RLS keleta kartų buvau užėjęs į visiems gerai žinoma  pasirodė totali nesamonė, tačiau dabar ten palyginus su RLS, man pasaka. Tiek sistemų atžvilgiu ar žaidėjų, bei pati administracija maloni, skaitosi su kiekvienu žaidėju vienodai.

Jau daug kartų tau aiškinau, bet kadangi, tau tai nieko nesako, nebesiruošiu dar kartą aiškinti. Dėl forumo, tai čia ne taip, kad imi ir atiduodi registracijas. Tikrinam el. pašto adresus, ip adresus ir dar nemažai dalykų, o kadangi tavo forumo registracijoj buvo daug prisijungimų iš įvairių ip, tai padėti nelabai ir buvo kaip. Dėl blogų, tai jie yra ištrinami, jei jų niekas nerašo.

 

Dėl noro žaisti, niekuo negaliu padėt, čia kiekvieno apsisprendimas, bet nuvertinti taip tikrai nederėtų.

 

 

mylėjau šitą projektą bet kažkaip apniko o dar tas forumo dizainas dbr tai vpš ;D

O konkrečiau forumo dizainas nepatinka ar pats ips4 forumo varikliukas?

 

Kažkada buvo tikrai šaunus serveris, tačiau dabar nieko gero... parašiau forume prieš 3 dienas, kad gražintų man paskyrą, nes ją pavogė ir niekas ir administracijos net nebandė prašyti įrodymų ar kažko panašaus, žodžiu nusispjaut. Po kiek laiko galvoju gal nemato ar šiaip, pakviečiau į skypę, net dvejus – niekas nereaguoja, nepriima. Po kiek laiko dar kartą nusiunčiau pakvietimą, taip ir niekas nepriėmė... žodžiu iš mano pusės projektas labai, labai apleistas, forumo dizinas iš vis kraupus, na o žaidėjai taip pat ne ką geresni, nei administarcija, adminai iš vis nusipirkę privilegijas vien dėl pasigydymo ir ginklų turbūt, vienintelis žmogus kuris yra vienas iš senbūvių tai Rasta_Marley (berots toks jo nickas).

 

Cheers

Dėl skundų, tai tiesa, kad jie rečiau tikrinami, nes tiesą pasakius, sistemos leidžia patiems susigrąžinti savo registracijas( jei nustatytas el. paštas), o dėl skype, tai priimti, priimu visus, kai atsiranda laiko, dažniau tikrinu el. paštą. 

 

Tas pats klausimas tau ar forumo dizainas nepatinka ar forumo varikliukas(daug kas maišo)?

 

Dėl žaidėjų, čia jau nelabai ką galiu padaryti, administratoriams yra taikomos griežtos nuobaudos už nusižengimus(jei gauna įspėjimą negali pirkt administratoriaus 2 mėnesius).

 

Dėl senesnių žaidėjų, tai stipriai perdedi, didžioji dauguma yra seniai žaidžiančių projekte.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jau daug kartų tau aiškinau, bet kadangi, tau tai nieko nesako, nebesiruošiu dar kartą aiškinti. Dėl forumo, tai čia ne taip, kad imi ir atiduodi registracijas. Tikrinam el. pašto adresus, ip adresus ir dar nemažai dalykų, o kadangi tavo forumo registracijoj buvo daug prisijungimų iš įvairių ip, tai padėti nelabai ir buvo kaip. Dėl blogų, tai jie yra ištrinami, jei jų niekas nerašo.

 

Dėl noro žaisti, niekuo negaliu padėt, čia kiekvieno apsisprendimas, bet nuvertinti taip tikrai nederėtų.

 

 

O konkrečiau forumo dizainas nepatinka ar pats ips4 forumo varikliukas?

 

Dėl skundų, tai tiesa, kad jie rečiau tikrinami, nes tiesą pasakius, sistemos leidžia patiems susigrąžinti savo registracijas( jei nustatytas el. paštas), o dėl skype, tai priimti, priimu visus, kai atsiranda laiko, dažniau tikrinu el. paštą. 

 

Tas pats klausimas tau ar forumo dizainas nepatinka ar forumo varikliukas(daug kas maišo)?

 

Dėl žaidėjų, čia jau nelabai ką galiu padaryti, administratoriams yra taikomos griežtos nuobaudos už nusižengimus(jei gauna įspėjimą negali pirkt administratoriaus 2 mėnesius).

 

Dėl senesnių žaidėjų, tai stipriai perdedi, didžioji dauguma yra seniai žaidžiančių projekte.

"pasivargint" ir atrašyt elementariausiai nesugebėjot, nėra situacijos be išeities, kaip ir prieš tai sakiau - KORUPCIJA, vieniem ištrina - kitiem ne.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kadaise, kai buvo dar Tazas, Germa, daugybė kitų dabar jau išėjusių senbuvių, šį serverį žiauriai mylėjau, dieną, naktį žaisdavau, žiauriai patikdavo, būdavo įdomu, paskui visi pradėjo išeidinėti, nesenai užėjau, žiūriu koks prieš metus buvo, toks ir liko, iš atnaujinimų keli sutvarkyti bugai ir visas, nieko naujo nebesiūloma, būtų visi senieji žaidėjai, tikrai čia žaisčiau, bet dabar..... Visi naujokai, senbuviai kurie dar likę ir tai jau skundžiasi ir žada palikti, na tai nieko gero dabar jau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3011 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...