Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

PS4 ar PC


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3021 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Komentarai viska paaiškinta su PS4 busi ramus daug metų ,kad žaisi viska ir daug pigiau nusipirksi negu kompiuterį kuris tau bus visiškai užtikrintai ,kad su tuo pačiu žaisi daug metų ne. Pirkdamas PS4 sutaupysiu turbūt dvigubai ir viska žaisi ant geriausių grafikų ir turbūt gausi naujausius žaidimus daug greičiau negu ant PC. Pirkdamas PC sumokėsi dvigubai jei ne trigubai daugiau ir tai kažin ar visus naujus žaidimus žaisi ant geriausių grafikų ir žaidimus gausi daug veliau negu ant PS4. Na ,bet čia labiau skonio reikalas yra jeigu tau nėra skirtumo su kuo tu žaisi tai žinoma PS4 jeigu įdomi mano nuomonė aš tikrai pirkčiau PC nes man daug, daug lengviau su juo žaisti  :D ir šiaip nemėgstu konsolių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Komentarai viska paaiškinta su PS4 busi ramus daug metų ,kad žaisi viska ir daug pigiau nusipirksi negu kompiuterį kuris tau bus visiškai užtikrintai ,kad su tuo pačiu žaisi daug metų ne. Pirkdamas PS4 sutaupysiu turbūt dvigubai ir viska žaisi ant geriausių grafikų ir turbūt gausi naujausius žaidimus daug greičiau negu ant PC. Pirkdamas PC sumokėsi dvigubai jei ne trigubai daugiau ir tai kažin ar visus naujus žaidimus žaisi ant geriausių grafikų ir žaidimus gausi daug veliau negu ant PS4. Na ,bet čia labiau skonio reikalas yra jeigu tau nėra skirtumo su kuo tu žaisi tai žinoma PS4 jeigu įdomi mano nuomonė aš tikrai pirkčiau PC nes man daug, daug lengviau su juo žaisti  :D ir šiaip nemėgstu konsolių.

O tu įsitikines kad žaisi ant geriausių grafikų su PS4? Nepamiršai kad kai žaidimas yra portinamas ant PC jo grafikos yra dar labiau patobulinamos negu konsolinių versijų ir už konsolės kaina gali susidėti PC kuris dauguma žaidimų temps 1080p 60fps ko konsolė negali.

Redaguota , nario darrel. antrasis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

PS4 geras už savo 400 eurų.

PC geras už savo dalių, žaidimų, norų pasirinkimų.

 

PC grafikos aišku geriausios, bet nelabai yra exclusive games.

PS4 yra exclusive games tokia kaip The Last Of Us dėl jos tik ir pirkau PS nors neesu jų fanas.

 

Nemanau kad bus problema atnaujinti pc po 2 metų ir toliau lošti žaidimus ant Ultra/High :) Bei aš už PC surink kokį variantą normalų už 500 - 600 eurų ir lošk normaliai  :kiets:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

PS4 geras už savo 400 eurų.

PC geras už savo dalių, žaidimų, norų pasirinkimų.

 

PC grafikos aišku geriausios, bet nelabai yra exclusive games.

PS4 yra exclusive games tokia kaip The Last Of Us dėl jos tik ir pirkau PS nors neesu jų fanas.

 

Nemanau kad bus problema atnaujinti pc po 2 metų ir toliau lošti žaidimus ant Ultra/High :) Bei aš už PC surink kokį variantą normalų už 500 - 600 eurų ir lošk normaliai  :kiets:

Ir nepamirškim didesnės rezoliucijos kad išspaus gražesnius vaizdus o ir dar 60fps su kuriais maloniau žaisis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pc be jokių kalbų ;D bet jei visi draugai beveik turi ps4 ir turi daug žaidimų tai tu žaisdamas tuos žaidimus galėsi keistis tarp draugų (jei tokius turi). O jei daugelis turi pc ir viską žaidžia per pc ar esi CS Samp Fanas tai pc be iššimčių + geresnės grafikos ir universalumas gali pasjungti joysticką arba rinktis klaviatūra ir pelę fps žaidimam. Tai dar vienas pareiškimas jei mėgsti ypač fps žaidimus kaip cod cs t.t tai pc irgi geriausias variantas nes valdymas lengvesnis, jei patinka hack n slash žaidimai kaip antai devil may cry gali rinktis konsolę nes bus patogu, bet tą patį užtikrina ir pc, nes jis yra super universalus gali daryti ką nori naršyti internete žaisti internetinius žaidimus galimi 2 monitoriai ir daugiau, tiesiog su pc turi daugiau jėgos o ps4 yra apribotas ne viską gali keisti ;p Tai va good luck išsirenkant ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3021 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...