Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

PS4 ar PC


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3021 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tegul pirkėjas sprendžia iš savo pinigų sumos, jeigu nenori pirkti žaidimų ir mokėti mėnesines prenumeratos, tegu ima galingą kompiuterį ir siunčiasi piratinius žaidimus.

Kažkaip nemėgstu piratinius žaidimus žaisti, geriau arba pataupyti arba likti prie to kurį turiu šiuo metu originalų žaidimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kažkaip nemėgstu piratinius žaidimus žaisti, geriau arba pataupyti arba likti prie to kurį turiu šiuo metu originalų žaidimą.

Geriau PC imk. Galėsi jį naudoti darbui, žaidimams. O ir už prenumeratas mokėt nereikias. Jei reikias build'o sakyk, sudėsiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

kaškaip čia geriau atrodo ps 4 nu jo bet pc tai 4k tai žinai

Palygink 1:08, P.S nebutina išsireikšt ir klaidint kitų, jog PC ir PS4 nėra net ko lygint, nors tos grafikos yra beveik identiškos, o pagal tavo posta prieš tai kur rašei toks ispūdys, kad pc grafikos absoliutus šūdas lyginant su PS4.

 

P.S autoriui ar nusipirkęs PS4 noretum mokėt už prenumeratą norint žaist online žaidimus, menesinis mokestis 10 dolerių, kai ant pc steam nusipirkęs žaidima gali žaist online nemokėdamas jokių menesinių mokesčiu + steame kainos per akcijas būna net per pus mažesne kaina, o kaikuriem žaidimam net virs 80% nuolaidos būna.

Redaguota , nario manteliakas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jesus fucking Christ, atsiranda tokių kurie bando lygint vos ne musę su drambliu, aišku imk pc, aš patarčiau pačiam PC build'ą darytis, už tuos 400-500e, pasidarytum decent buildą ir tarnautų aš manau turbūt ilgiau negu konsolė, o konsolės žaidimų kainos žvėriškos, jei nori kiekvieną mėnesį leist po 40-50 eurų  vien ant žaidimų tai fuck it, pats turiu XBOX ONE ir džiaugiuosi tuo, aš manau, kad XBOX ONE yra daug geresnė konsolė nei PS4 (HATERS GONNA HATE). Vienu žodžiu jei nori konsolės imk XBOX ONE, o pirmenybė skirčiau PC  ^_^

Redaguota , nario Tadas K.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jesus fucking Christ, atsiranda tokių kurie bando lygint vos ne musę su drambliu, aišku imk pc, aš patarčiau pačiam PC build'ą darytis, už tuos 400-500e, pasidarytum decent buildą ir tarnautų aš manau turbūt ilgiau negu konsolė, o konsolės žaidimų kainos žvėriškos, jei nori kiekvieną mėnesį leist po 40-50 eurų  vien ant žaidimų tai fuck it, pats turiu XBOX ONE ir džiaugiuosi tuo, aš manau, kad XBOX ONE yra daug geresnė konsolė nei PS4 (HATERS GONNA HATE). Vienu žodžiu jei nori konsolės imk XBOX ONE, o pirmenybė skirčiau PC  ^_^

O kuom geresnis XBOX ONE už PS4? :D Ant jo vis vien turi mokėti už žaidimus ir membership'ą tai ta pati hujne :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kad jau diskusija verda, užduosiu kelis klausimus:

Kiek kainuotų PC, pranašesni arba lygūs XBOX360/PS3 bei XBOX ONE/PS4 pagal techninius parametrus? Kiek metų tokie PC dar vilktų naujausius žaidimus normaliomis grafikomis?

Tiek pat kiek ir pati konsolė bet galimybių daug daugiau ir nereikia mokėti už prenumeratas/membership'us. O dėl antro klausimo tai žiūrint apie kokius žaidimus kalbam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Imk PC geriau, nes pats turiu PS4 ir gerą PC, tai su PC lošiu žymiai daugiau negu su PS4. Ir šeip su PC žymiai įdomiau, nes gali gauti free geimų, o vat pvz su PS4 tai dar reikia jį atrišti ir panašiai. Ir šeip yra daug geimų kurių nėra ant PS4, tai mano nuomonė būtų už PC.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu tu čia klausi su kuo geriau žaisti ir nori pirkti tik dėl žaidimų, tai faktas, kad konsolė geriau :D Jei nebus gaila pinigų ant žaidimų tai aišku geriau pirk ps4, vien dėl to, kad kaip kažkas minėjo konsolė daug metų paneš naujausius žaidimus :) + ir žaidimas daug malonesnis nei su ta klaviatūra :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu tu čia klausi su kuo geriau žaisti ir nori pirkti tik dėl žaidimų, tai faktas, kad konsolė geriau :D Jei nebus gaila pinigų ant žaidimų tai aišku geriau pirk ps4, vien dėl to, kad kaip kažkas minėjo konsolė daug metų paneš naujausius žaidimus :) + ir žaidimas daug malonesnis nei su ta klaviatūra :)

O kas neleidžia ant PC nusipirkti joystick'o? :o Bet įdomu ar tu ta konsolė galėsi patobulint kai ant jos nebeleis žaidimų? :) Tuo PC ir pranašesnis yra kad kada nori jį gali pasitobulinti ir mėgautis tobulais 60fps 1440p  ar netgi 4K rezoliucijoj kai ant konsolės tik 30fps 1080p

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3021 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...