Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Scameriuha Arnaxzs ;] (ŽIŪRIM )


MiSaKeZ

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3015 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

https://www.supergames.lt/user/43402-arn%CE%B1xzs/


Tai ką labas vakaras, atėjo laikas pareportinti dar vieną scameriuhą, ir laikas būtų jį pašalinti iš šio forumo kaip patikima narį, nes turbūt ir tos atsilipėmus pats prisidėjo.
 

(Visas veiksmas ne mano, o "Laisvo Žmogaus")


"Tai ką kaip viskas įvyko, trumpai ir aiškiai. Paleidau skype botą, kuriame nurodžiau jog 12 eurų labas saskaitos mainyčiau į bankų/paypalų pinigėlius. Išsiuntęs botą, laukiau laukiau žmonių pasiūlymų, jų buvo įvairiausiu, ir parašė šitas veikėjas.  Jis siūlė 8 eurus, aš pasakiau jog užteks 7 eurų bankų, ir išsiunčiu viska, pasakė neis pirmas aš už jį mažiau atsiliepimų turiu, aš sutikau eiti pirmas nes mačiau jog tikrai atsiliepimų turi žmogus, todėl nusprendžiau nieko negalvojes įvygdyti derybas visas. Viskas vyko paprastai, sukuriau skype grupe į kuria pridėjau drauga Evaldą grand-fire.eu savininką kaip liiūdininka, jog jeigu kas galėtu paliudyti . Tuomet aš paklausiau ar viskas taip kaip aš noriu, jis tai patvirtino ną ir davė siusti žinutęs į jo LSGYVENIMAS vartotoją. Na ir išsiunčiau aš tos 12 eurų, o jis tiesiog leavino grupė, ir viskas o skypei uždėjo bloką. Ką galiu pasakyti, niekada nežiūrėsiu daugiau į supergames atsiliepimų kiekį, jie nieko verti taip pat kaip ir reputaciją, keli žmones yra tik patiki šiame forume. Todėl patarčiau ir jums nežiūrėti į atsiliepimus o atgailėti euro ir pasiimti luconica, ar kažka panašaus. "


VISU PRAŠAU PAGALBOS, JEIGU NORIT MAŽIAU SCAMERIŲ ŠIAME FORUME, NUEIKIT, JĮ UŽMINUSUOKIT, DĖKIT ATSILIEPIMUS.

Štai nuotrauka kurioje jis tikino turintis pinigus:
0e00a0e8624b918602d3dd9ece245675406.jpg

Štai video įrodymai ( filmuojant pamačiau, jog prasisuko ir ištrynė žinutes, bet grupei taip ir paliko :D ) : 




Nuotraukos iš grupės pokalbio:

 

1 Nuotrauka
2 Nuotrauka
3 Nuotrauka

 


Šio žmogaus informacija:
Skype: arn00ldas
IP Adresas: 86.38.202.55


PERSPĖJAU JUS, SU JO REIKALŲ GERIAU NETURĖTI.
JEIGU JUMS ĮRODYMU, PER MAŽAI ĮKELTI DAR GALIU NUOTRAUKAS IŠ TELEFONO SU GAUTOM ŽINUTĖM ATGAL.
 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kažkada normalus buvo čia gal prieš kokius 8 mėn...

 

m9TO4v1.png

Kai paklausiau kodėl nick nepasikeitęs pasikeitė nick į deleted ir pasikeitė paveiksliuką.

 

Tada pridėjau į skype cat'ą su Laisvu Žmogum ten Laisvas Ž. parašinėjo ten t.t.. tas tiesiog numetė ":DDDDD" išėjo ir ištrynė mane iš kontaktų.

 

  The end.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kažkada normalus buvo čia gal prieš kokius 8 mėn...

 

m9TO4v1.png

Kai paklausiau kodėl nick nepasikeitęs pasikeitė nick į deleted ir pasikeitė paveiksliuką.

 

Tada pridėjau į skype cat'ą su Laisvu Žmogum ten Laisvas Ž. parašinėjo ten t.t.. tas tiesiog numetė ":DDDDD" išėjo ir ištrynė mane iš kontaktų.

 

  The end.

Jis nieko nepasikeitė, kad turėtu teigiama reputacija, argi sunku tai suprasti? Na tada viskas aišku, kaltinate ne tą žmogų, kadangi čia ne jo skype.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3015 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...