Peršokti į turinį

Telefonas iki 800E


Poseidonas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3041 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Nu ka galiu pasakyti uz 800e telefona pirkti tai apsurdas iseitu neblogas kompjuteris ar dar kokie daigtai uz kokius 300e pirk tlf A7,A5.

Man nėra apsurdo ieškau normalaus telefono turiu kompiuterį kažkur investaves 2000e, bet kadangi mano darbo pobūdis toks ,kad reikia normalaus ir telefono ir kompiuterio. P.S galingo

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://tele2.lt/privatiems/mobilieji-telefonai/apple-iphone-6s-64gb-6708pasiemiau jau, ačiū kas siūlėt galit RAKINT temą.

Redaguota , nario exaR
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

GG kodėl? kad neišgali nusipirkt? ar kaip čia yra? uždirbu tiek pinigų ,kad galiu laisvai į tris metus kartą tokį telefoną nusipirkt.

Argumentuok

 

nematau tolko svaistyt tiek pinigu ant telefo, neisgaliu? vaikyti, ne tau sprest. Anglijoj ten pomidorus renki, tai rink toliau neklykes cia, i makaule prasileisi

  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Daugelis jūsų geriausiai ką mokat daryti, tai pasakyti, kad čia yra pinigų mėtymas į visas puses, neverta ar tiesiog pastumti... Pinigai ne jūsų yra, žmogus jeigu gali sau tai leisti, jis ir išleidžia tokią sumą. Klausė ką pirkti, o jūs iškart - neverta... Jeigu jis gali, jis tiek išleidžia.  PEACE. :)

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jau pats naudojuosi samsung galaxy s6 ir tikrai nesigailiu, kaip minėjai pas tave aktyvus laisvalaikis, tai galaxy s6 edge tikrai nesiūlyčiau imti, (s6 ir s6 edge visiškai tas pats tik kampai skiriasi) be to edge labai lengvai dūžta, (LABAI) o s6 vos ne kaip kompas neskaitant žaidimų, galvojau imti iphone 6, bet pagalvojau neapsimoka nes,

  • Bluetooth veikia tik su IOS
  • Neina nieko siūstis iš interneto
  • Mažai free gerų programų free.
  • Itunes ir Icloud totali nesamonė.
  • Turi tik vieną mono mikrafoną, kuomet pats galaxy s6 man rodos turi 2. (galiu klysti dėl šito fakto)
  • Kamera vos vos prastesnė negu s6.

Taipogi yra kitų gerų telefonų, bet pats labai džiaugiuosi turėdamas šitą, telefonas nei per didelis, nei per mažas, puikiai žiūrisi filmai, dabar visiškai nebežiūriu per kompą :D

 

Ir šiaip manau visos iphone aplikacijos, technologijos yra pasenusios.

(Pats turiu Ipad'ą, galaxy s6 ir sakyčiau kad s6 vis dėl to gal patogesnis naršymui ar žaidimams)

Sekmės išsirenkant telefoną :)

Redaguota , nario Bencius
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jau pats naudojuosi samsung galaxy s6 ir tikrai nesigailiu, kaip minėjai pas tave aktyvus laisvalaikis, tai galaxy s6 edge tikrai nesiūlyčiau imti, (s6 ir s6 edge visiškai tas pats tik kampai skiriasi) be to edge labai lengvai dūžta, (LABAI) o s6 vos ne kaip kompas neskaitant žaidimų, galvojau imti iphone 6, bet pagalvojau neapsimoka nes,

  • Bluetooth veikia tik su IOS
  • Neina nieko siūstis iš interneto
  • Mažai free gerų programų free.
  • Itunes ir Icloud totali nesamonė.
  • Turi tik vieną mono mikrafoną, kuomet pats galaxy s6 man rodos turi 2. (galiu klysti dėl šito fakto)
  • Kamera vos vos prastesnė negu s6.

Taipogi yra kitų gerų telefonų, bet pats labai džiaugiuosi turėdamas šitą, telefonas nei per didelis, nei per mažas, puikiai žiūrisi filmai, dabar visiškai nebežiūriu per kompą :D

 

Ir šiaip manau visos iphone aplikacijos, technologijos yra pasenusios.

(Pats turiu Ipad'ą, galaxy s6 ir sakyčiau kad s6 vis dėl to gal patogesnis naršymui ar žaidimams)

Sekmės išsirenkant telefoną :)

 

Man nėra apsurdo ieškau normalaus telefono turiu kompiuterį kažkur investaves 2000e, bet kadangi mano darbo pobūdis toks ,kad reikia normalaus ir telefono ir kompiuterio. P.S galingo

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://tele2.lt/privatiems/mobilieji-telefonai/apple-iphone-6s-64gb-6708pasiemiau jau, ačiū kas siūlėt galit RAKINT temą.

Gal komentarus paskaitom?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3041 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...