Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Counter-Strike 1.6 Spring 1x1 Turnyro lentelė 2 Turas


TheHiddenSPEC

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4787 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 90
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Čia jau cirkas darosi :D Paaiškinkite man mielieji, ko aš čia nesuprantu? Gal Jūs suprantate, nes man nedaeina. Žiūrim 1 turo turnyrinę lentelę:

"Kovo 4:

CeRo vs. otnepx (OVER) Otnepx Win

Inspektorius vs. dObleik (OVER) Inspektorius Win"

Daugiau tą dieną nevyko kovų, logiškai mastant, aš vs Inspektorius, ne?

Dabar pažiūrim į 2 turo lentelę:

Inspektorius vs dLc, staiga Inspektorius lošia prieš žmogų, kuris 1mam ture žaidė, paskutinę 1 turnyro dieną Kovo 13. Ir kodėl jis žaidžia būtent prieš jį?

Toliau dar juokingiau:

Pirmiausia aš nesudėjau pagal norus visų. Kodėl tu turi žaisti prieš Inspektorių? Nes pirmi pabaigėte? otnepx vs "žais prieš kurį nors pralaimėjusį" Nes ne lyginis skaičius dalyvių liko, tai suteiksiu šansą kam nors sugrįžti.

Taip manipuliuojant stipresniais/silpnesniais žaidėjais, kai sprendi pats pagal norus, kas su kuom loš, o nesivadovaujama alimentaria logika, labai lengva sudėlioti, kas bus finale ar tarkim finaliniame ketvirtuke. Gaila, kad taip, na bet valdžia yra valdžia ;)

Nieko aš nemanipuliuoju... Jokių norų nebuvo pats dėjau betkaip, kad tik būtų įdomesnės kovos. Jeigu patekote į 2 turą reiškia visi mokate pasišaudyti, tai beveik visi lygus esate.

otnepx vs "žais prieš kurį nors pralaimėjusį" kas čia per? Kodėl aš žaisiu, kodėl ne kiti? Ar čia yra įprasta tokia tvarka, kad viskas daroma bim bam, kas kaip nori ar aš čia kažko nesuprantu? :)

Tu vienintelis likai be priešininko, tai kodėl ne tu?

Aš nespejau per dešimt min pareiti.

Mes laukėm 20 min.

O gal otnepx vs D3V1L? :)

O gal tu vs D3V1L, o aš prieš Inspektorius? :)

Prieš D3V1L turės kovoti kasnors irgi kas irgi norės prieš otnepx. Tada kuris laimės iš dviejų kovos prieš otnepx. Tinka jums toks dalykas ar vėl rašysite po 5 post, kad blogai?

Laukėt? :D Sakė,kad nespėjau Inspektorius sakė tipo mano nick pavogė ir kitas atejo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kadangi neįmanoma patikrint ar tu sudėjai pagal norus ar pasirinkai "burtų kelią", kuo aš labai abejoju. Tai nieko čia ir nebepridursi. Viskas būtų DAUG skaidriau, DAUG aiškiau ir nekiltų JOKIŲ klausimų, jeigu turnyrinė lentelė būtų sudaryta iš anksto, kaip visuose normaliuose turnyruose ir būna daroma, principu, kad pirmam ture: 1 vs 2, 3 vs 4,..., antram ture: 1 kovos laimetojas vs 2 kovos laimėtoją, kaip daroma, kiek esu mates VISUOSE turnyruose, na bet čia bandoma išrasti "dviratį", kas kelia didelių įtarimų. Ir kokiu tikslu tai daroma? Kuom tau tas "burtų kelias" patinka? Kuo jis geresnis yra už tą sistemą, kuri yra laiko patikrinta ir visur vykdoma?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kadangi neįmanoma patikrint ar tu sudėjai pagal norus ar pasirinkai "burtų kelią", kuo aš labai abejoju. Tai nieko čia ir nebepridursi. Viskas būtų DAUG skaidriau, DAUG aiškiau ir nekiltų JOKIŲ klausimų, jeigu turnyrinė lentelė būtų sudaryta iš anksto, kaip visuose normaliuose turnyruose ir būna daroma, principu, kad pirmam ture: 1 vs 2, 3 vs 4,..., antram ture: 1 kovos laimetojas vs 2 kovos laimėtoją, kaip daroma, kiek esu mates VISUOSE turnyruose, na bet čia bandoma išrasti "dviratį", kas kelia didelių įtarimų. Ir kokiu tikslu tai daroma? Kuom tau tas "burtų kelias" patinka? Kuo jis geresnis yra už tą sistemą, kuri yra laiko patikrinta ir visur vykdoma?

Koks tas burtų kelias? Toks, kad surašiau visu nick prirašiau vs. ir nukopijavau betkokį nick iš dalyvių ir įklijavau prie kokio dalyvio. Ir iš kur jūs ištraukėte tuos norus? Su niekuo nesitariau kas prieš ką kovos pats dėjau betkaip.

Papildyta:

Jeigu gavosi, kad moderatorius prieš moderatorių kas blogai jums? Jūs galvojate darysiu aš iš eilės visus? Pvz.

Dalyviai:

Otnepx

Inspektorius

Baravykas

Musmirenas

Tai jau turėtu būti Otnepx vs. Inspektorius, nes jūsų nick šalia viens kito? Aš bet kaip dėjau juos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kadangi neįmanoma patikrint ar tu sudėjai pagal norus ar pasirinkai "burtų kelią", kuo aš labai abejoju. Tai nieko čia ir nebepridursi. Viskas būtų DAUG skaidriau, DAUG aiškiau ir nekiltų JOKIŲ klausimų, jeigu turnyrinė lentelė būtų sudaryta iš anksto, kaip visuose normaliuose turnyruose ir būna daroma, principu, kad pirmam ture: 1 vs 2, 3 vs 4,..., antram ture: 1 kovos laimetojas vs 2 kovos laimėtoją, kaip daroma, kiek esu mates VISUOSE turnyruose, na bet čia bandoma išrasti "dviratį", kas kelia didelių įtarimų. Ir kokiu tikslu tai daroma? Kuom tau tas "burtų kelias" patinka? Kuo jis geresnis yra už tą sistemą, kuri yra laiko patikrinta ir visur vykdoma?

Koks tas burtų kelias? Toks, kad surašiau visu nick prirašiau vs. ir nukopijavau betkokį nick iš dalyvių ir įklijavau prie kokio dalyvio. Ir iš kur jūs ištraukėte tuos norus? Su niekuo nesitariau kas prieš ką kovos pats dėjau betkaip.

Pasikartosiu: Ir kokiu tikslu tai daroma? Kuom tau tas "burtų kelias" patinka? Kuo jis geresnis yra už tą sistemą, kuri yra laiko patikrinta ir visur vykdoma?

Edit: su Eimato išsiaiškinom šį ginčą per skype, kad nefloodinti forum'o.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kadangi neįmanoma patikrint ar tu sudėjai pagal norus ar pasirinkai "burtų kelią", kuo aš labai abejoju. Tai nieko čia ir nebepridursi. Viskas būtų DAUG skaidriau, DAUG aiškiau ir nekiltų JOKIŲ klausimų, jeigu turnyrinė lentelė būtų sudaryta iš anksto, kaip visuose normaliuose turnyruose ir būna daroma, principu, kad pirmam ture: 1 vs 2, 3 vs 4,..., antram ture: 1 kovos laimetojas vs 2 kovos laimėtoją, kaip daroma, kiek esu mates VISUOSE turnyruose, na bet čia bandoma išrasti "dviratį", kas kelia didelių įtarimų. Ir kokiu tikslu tai daroma? Kuom tau tas "burtų kelias" patinka? Kuo jis geresnis yra už tą sistemą, kuri yra laiko patikrinta ir visur vykdoma?

Koks tas burtų kelias? Toks, kad surašiau visu nick prirašiau vs. ir nukopijavau betkokį nick iš dalyvių ir įklijavau prie kokio dalyvio. Ir iš kur jūs ištraukėte tuos norus? Su niekuo nesitariau kas prieš ką kovos pats dėjau betkaip.

Pasikartosiu: Ir kokiu tikslu tai daroma? Kuom tau tas "burtų kelias" patinka? Kuo jis geresnis yra už tą sistemą, kuri yra laiko patikrinta ir visur vykdoma?

O kuo neblogesnė?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia jau cirkas darosi :D Paaiškinkite man mielieji, ko aš čia nesuprantu? Gal Jūs suprantate, nes man nedaeina. Žiūrim 1 turo turnyrinę lentelę:

"Kovo 4:

CeRo vs. otnepx (OVER) Otnepx Win

Inspektorius vs. dObleik (OVER) Inspektorius Win"

Daugiau tą dieną nevyko kovų, logiškai mastant, aš vs Inspektorius, ne?

Dabar pažiūrim į 2 turo lentelę:

Inspektorius vs dLc, staiga Inspektorius lošia prieš žmogų, kuris 1mam ture žaidė, paskutinę 1 turnyro dieną Kovo 13. Ir kodėl jis žaidžia būtent prieš jį?

Toliau dar juokingiau:

Pirmiausia aš nesudėjau pagal norus visų. Kodėl tu turi žaisti prieš Inspektorių? Nes pirmi pabaigėte? otnepx vs "žais prieš kurį nors pralaimėjusį" Nes ne lyginis skaičius dalyvių liko, tai suteiksiu šansą kam nors sugrįžti.

Taip manipuliuojant stipresniais/silpnesniais žaidėjais, kai sprendi pats pagal norus, kas su kuom loš, o nesivadovaujama alimentaria logika, labai lengva sudėlioti, kas bus finale ar tarkim finaliniame ketvirtuke. Gaila, kad taip, na bet valdžia yra valdžia ;)

Nieko aš nemanipuliuoju... Jokių norų nebuvo pats dėjau betkaip, kad tik būtų įdomesnės kovos. Jeigu patekote į 2 turą reiškia visi mokate pasišaudyti, tai beveik visi lygus esate.

otnepx vs "žais prieš kurį nors pralaimėjusį" kas čia per? Kodėl aš žaisiu, kodėl ne kiti? Ar čia yra įprasta tokia tvarka, kad viskas daroma bim bam, kas kaip nori ar aš čia kažko nesuprantu? :)

Tu vienintelis likai be priešininko, tai kodėl ne tu?

Aš nespejau per dešimt min pareiti.

Mes laukėm 20 min.

O gal otnepx vs D3V1L? :)

O gal tu vs D3V1L, o aš prieš Inspektorius? :)

Prieš D3V1L turės kovoti kasnors irgi kas irgi norės prieš otnepx. Tada kuris laimės iš dviejų kovos prieš otnepx. Tinka jums toks dalykas ar vėl rašysite po 5 post, kad blogai?

Laukėt? :D Sakė,kad nespėjau Inspektorius sakė tipo mano nick pavogė ir kitas atejo.

Ką laukėt? Sakė inspektorius su mano nick'u atėjo vienas ir sakė jis man neit jau viskas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia jau cirkas darosi :D Paaiškinkite man mielieji, ko aš čia nesuprantu? Gal Jūs suprantate, nes man nedaeina. Žiūrim 1 turo turnyrinę lentelę:

"Kovo 4:

CeRo vs. otnepx (OVER) Otnepx Win

Inspektorius vs. dObleik (OVER) Inspektorius Win"

Daugiau tą dieną nevyko kovų, logiškai mastant, aš vs Inspektorius, ne?

Dabar pažiūrim į 2 turo lentelę:

Inspektorius vs dLc, staiga Inspektorius lošia prieš žmogų, kuris 1mam ture žaidė, paskutinę 1 turnyro dieną Kovo 13. Ir kodėl jis žaidžia būtent prieš jį?

Toliau dar juokingiau:

Pirmiausia aš nesudėjau pagal norus visų. Kodėl tu turi žaisti prieš Inspektorių? Nes pirmi pabaigėte? otnepx vs "žais prieš kurį nors pralaimėjusį" Nes ne lyginis skaičius dalyvių liko, tai suteiksiu šansą kam nors sugrįžti.

Taip manipuliuojant stipresniais/silpnesniais žaidėjais, kai sprendi pats pagal norus, kas su kuom loš, o nesivadovaujama alimentaria logika, labai lengva sudėlioti, kas bus finale ar tarkim finaliniame ketvirtuke. Gaila, kad taip, na bet valdžia yra valdžia ;)

Nieko aš nemanipuliuoju... Jokių norų nebuvo pats dėjau betkaip, kad tik būtų įdomesnės kovos. Jeigu patekote į 2 turą reiškia visi mokate pasišaudyti, tai beveik visi lygus esate.

otnepx vs "žais prieš kurį nors pralaimėjusį" kas čia per? Kodėl aš žaisiu, kodėl ne kiti? Ar čia yra įprasta tokia tvarka, kad viskas daroma bim bam, kas kaip nori ar aš čia kažko nesuprantu? :)

Tu vienintelis likai be priešininko, tai kodėl ne tu?

Aš nespejau per dešimt min pareiti.

Mes laukėm 20 min.

O gal otnepx vs D3V1L? :)

O gal tu vs D3V1L, o aš prieš Inspektorius? :)

Prieš D3V1L turės kovoti kasnors irgi kas irgi norės prieš otnepx. Tada kuris laimės iš dviejų kovos prieš otnepx. Tinka jums toks dalykas ar vėl rašysite po 5 post, kad blogai?

Laukėt? :D Sakė,kad nespėjau Inspektorius sakė tipo mano nick pavogė ir kitas atejo.

Ką laukėt? Sakė inspektorius su mano nick'u atėjo vienas ir sakė jis man neit jau viskas.

Jis dar tau per skype parašė pass nauja, kad ateitum sulošti, bet nesulaukėm.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Parašė sako ateik po dvidešimt ss sako nespėjai jau kitas atėjo apsimetes tavim.

Mano pranešimas buvo: [2011.03.13 15:52:43]

O tavo pranešimas buvo: [2011.03.13 16:49:23]

Ten skypės laikas.

tai beveik valanda,kol neatėjai.Beje,tuo metu tu buvai Offline būsenoj.Žaisti turėjai lygtais 16:00. [Dabar nelabai atsimenu]

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ateik 91.225.104.6:27100

password: ******

Užsivadink Dj tiesto

[3/13/2011 4:49:02 PM] Dj Tiesto!: Ok

[3/13/2011 4:49:21 PM] - InSpk ;]: DAMN

[3/13/2011 4:49:22 PM] - InSpk ;]: tu nespėjai

[3/13/2011 4:49:30 PM] - InSpk ;]: Apsimetė kažkas tavimi

as turėjau žaist 16:10 o tu kada parašiai?

Bučiau ir taip nespejas nes brolis žaide cs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ateik 91.225.104.6:27100

password: ******

Užsivadink Dj tiesto

[3/13/2011 4:49:02 PM] Dj Tiesto!: Ok

[3/13/2011 4:49:21 PM] - InSpk ;]: DAMN

[3/13/2011 4:49:22 PM] - InSpk ;]: tu nespėjai

[3/13/2011 4:49:30 PM] - InSpk ;]: Apsimetė kažkas tavimi

as turėjau žaist 16:10 o tu kada parašiai?

Bučiau ir taip nespejas nes brolis žaide cs.

Mano pranešimas buvo: [2011.03.13 15:52:43!!!]
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4787 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...