Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Counter-Strike 1.6 Spring 1x1 Turnyro lentelė 2 Turas


TheHiddenSPEC

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4788 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi pasibaigė pirmas turas ir kitą savaitę prasidės 2 turas :) (kaip visada turėsite 1 savaitę pasiruošti) Štai lentelė:

Kovo 23:

GnS vs. iJuSt (Over) GnS Win, nes iJuSt gavo ban

Kovo 19:

L1nKas vs. alch0bako (Šeštadienį 13:30) L1nKas Win, nes nepasirodė priešininkas

Indigo vs. Ferden. (Šeštadienį 14:20) Ferden. Win

Snaipz* vs. Feal. (Šeštadienį 14:50) Snaipz* Win, nes nepasirodė priešininkas

Otnepx vs. D3v1L (Šeštadienį 15:10) Otnepx Win

Kovo 20:

dLc vs. Inspektorius (Over) Inspektorius Win, nes dLc RAGE QUIT

Jeigu laikai nepatogūs kam nors iškarto rašykite.

Karts po karto pažiūrėkite laikus, nes gali keistis!

Po 2 turo bus 3 turas kitą savaitę. Tada jau per tą savaitę nugalėtoja sužinosime.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Atsakymų 90
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Oho, kiek daug norinčių prieš mane lošti :D matyt, liaudis jaučia, kad aš prastas žaidėjas, lengva auka jums būsiu :)

Ir šiaip įdomus pastebėjimas, logiškai žiūrint mes pirmieji su Inspektorius baigėme pirmąjį turą, tai būtent prieš jį ir turėčiau žaisti, bent kiek turnyrų gyvenime esu žaidęs tai taip deliojasi. Bet čia greičiausiai moderatorių įtaka yra, kad leidžia ringtis prieš ką lošti. Įdomiai taip ;) Gaila, kad kokiam žalgeriui ar lietuvos rytui neleidžia pvz eurolygoje ringtis prieš ką lošti, va tada pavarytume :D aš, aišku, nieko prieš, prieš ka duosit, prieš tą ir lošiu, tik pastebėjimu pasidalinau, jog įdomiai priešininkai dalinami ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Būtų sąžiningai tavo ir mano atžvilgiu, jei mes galėtume dalyvaut turnyre artimiausiu laiku, kada tau patogiau, bet tu informuok mus PM žinute arba čia.

-- Papildyta --

Ech... Žiuriu anoje temoje, o tenais rašo "Nei vienas nepasirodė".

Bet gi laiko ten nėra nustatyta, kelintą valandą man žaisti, o tik kovo 13 d.

Tai taip išeina, kad aš pašalintas? :(

Toje temoje buvo laikas, bet kadangi jūs ten nepasirodėte tai vietoj laiko parašė over. :)

Bet gi šiandien kovo 13d. juk aš pasirodau va, galbūt kelias minutes pavėlavęs, o kodėl gi neatidėjus ~1h.?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Oho, kiek daug norinčių prieš mane lošti :D matyt, liaudis jaučia, kad aš prastas žaidėjas, lengva auka jums būsiu :)

Ir šiaip įdomus pastebėjimas, logiškai žiūrint mes pirmieji su Inspektorius baigėme pirmąjį turą, tai būtent prieš jį ir turėčiau žaisti, bent kiek turnyrų gyvenime esu žaidęs tai taip deliojasi. Bet čia greičiausiai moderatorių įtaka yra, kad leidžia ringtis prieš ką lošti. Įdomiai taip ;) Gaila, kad kokiam žalgeriui ar lietuvos rytui neleidžia pvz eurolygoje ringtis prieš ką lošti, va tada pavarytume :D aš, aišku, nieko prieš, prieš ka duosit, prieš tą ir lošiu, tik pastebėjimu pasidalinau, jog įdomiai priešininkai dalinami ;)

Aš ir galvojau, kad bus panašiai, bet matau viršilos sudėliojo kaip norėjo. :D

Būtų sąžiningai tavo ir mano atžvilgiu, jei mes galėtume dalyvaut turnyre artimiausiu laiku, kada tau patogiau, bet tu informuok mus PM žinute arba čia.

Taigi buvo visi tiek laikai, tereikėjo bent kartą per savaitę prisijungti ir pažiūrėti kada tau reikia. Ir kai ateis tas laikas prisijungti prie serverio. O dabar šaukštai po pietų...

O jeigu nenusprendi, Eimato, kas turėtų žaisti prieš otnepx, tai surenk dvikovą tarp dviejų pirmų, kurie pasisiūlys ir, kurie nepasirodė jiems skirtu laiku. (TIK SIŪLAU).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Oho, kiek daug norinčių prieš mane lošti :D matyt, liaudis jaučia, kad aš prastas žaidėjas, lengva auka jums būsiu :)

Ir šiaip įdomus pastebėjimas, logiškai žiūrint mes pirmieji su Inspektorius baigėme pirmąjį turą, tai būtent prieš jį ir turėčiau žaisti, bent kiek turnyrų gyvenime esu žaidęs tai taip deliojasi. Bet čia greičiausiai moderatorių įtaka yra, kad leidžia ringtis prieš ką lošti. Įdomiai taip ;) Gaila, kad kokiam žalgeriui ar lietuvos rytui neleidžia pvz eurolygoje ringtis prieš ką lošti, va tada pavarytume :D aš, aišku, nieko prieš, prieš ka duosit, prieš tą ir lošiu, tik pastebėjimu pasidalinau, jog įdomiai priešininkai dalinami ;)

Aš ir galvojau, kad bus panašiai, bet matau viršilos sudėliojo kaip norėjo. :D

Taip manipuliuojant stipresniais/silpnesniais žaidėjais, kai sprendi pats pagal norus, kas su kuom loš, o nesivadovaujama alimentaria logika, labai lengva sudėlioti, kas bus finale ar tarkim finaliniame ketvirtuke. Gaila, kad taip, na bet valdžia yra valdžia ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia jau cirkas darosi :D Paaiškinkite man mielieji, ko aš čia nesuprantu? Gal Jūs suprantate, nes man nedaeina. Žiūrim 1 turo turnyrinę lentelę:

"Kovo 4:

CeRo vs. otnepx (OVER) Otnepx Win

Inspektorius vs. dObleik (OVER) Inspektorius Win"

Daugiau tą dieną nevyko kovų, logiškai mastant, aš vs Inspektorius, ne?

Dabar pažiūrim į 2 turo lentelę:

Inspektorius vs dLc, staiga Inspektorius lošia prieš žmogų, kuris 1mam ture žaidė, paskutinę 1 turnyro dieną Kovo 13. Ir kodėl jis žaidžia būtent prieš jį?

Toliau dar juokingiau:

otnepx vs "žais prieš kurį nors pralaimėjusį" kas čia per? Kodėl aš žaisiu, kodėl ne kiti? Ar čia yra įprasta tokia tvarka, kad viskas daroma bim bam, kas kaip nori ar aš čia kažko nesuprantu? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4788 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...