Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3833 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi pradėjau piešti dizainus, vieniem jie gražus, kitiem baisus, tad padarysiu konkursą kuriame galėsite laimėti jį... Konkurso laimėtojas dizainą gaus, o aš jį ištrinsiu iš savo kompiuterio, kad nebutu paplatintas mano ar dar kieno ;)


 


Kaip atrodo?


cqVlleV.png 


 


Ką Jums reikia padaryti?


 


1. Parašyti skaičių nuo 0 iki 100.


2. Parašyti kam jums šis dizaino .psd bus reikalingas.


 


Konkurso nugalėtoją rinksiu per random.org šiandien arba rytoj, žiurint kiek žmonių bus dalyvaujančių.


  • Teigiamai 6


.

Dizainas baisus bent jau man.. Kaikuriose vietose netgi kreivas.. Siūlau kolkas išvis dalintis su visais, o ne konkursus daryti arba tobulėti ir šituos pradinuko darbus pasilikti kompiuteryje.

Tobulėsiu, tai supranti vieni sako gražus, kiti baisus. Tai taip ir nesuprasi. Kiekvieną dieną stengiuosi kurti po naują dizainą, arba vienas užtrunka kelias dienas.


.

1

 
 
 
░░░░░░░░░░░░▄▄▄█▀▀▀▀▀▀▀▀█▄▄▄░░░░░░░░░░░░
░░░░░░░░▄▄█▀▀░░░░░░░░░░░░░░▀▀█▄▄░░░░░░░░
░░░░░░▄█▀░░░░▄▄▄▄▄▄▄░░░░░░░░░░░▀█▄░░░░░░
░░░░▄█▀░░░▄██▄▄▄▄▄▄▄██▄░░░░▄█▀▀▀▀██▄░░░░
░░░█▀░░░░█▀▀▀░░▄██░░▄▄█░░░██▀▀▀███▄██░░░
░░█░░░░░░▀█▀▀▀▀▀▀▀▀▀██▀░░░▀█▀▀▀▀███▄▄█░░
░█░░░░░░░░░▀▀█▄▄██▀▀░░░░░░░░▀▄▄▄░░░▄▄▀█░
█▀░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▀▀▀▀▀░░▀█
█░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▄░░░░█
█░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▄▄▄▄▄██░░▀█░░░█
█░░░░░░░░░░░░░░█░░░▄▄▄█▀▀▀░░░▄█▀░░░░░░░█
█░░░░░░░░░░░░░░░░░░▀░░░░░░░░█▀░░░░░░░░░█
█▄░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▄█
░█░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█░
░░█░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█░░
░░░█▄░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▄█░░░
░░░░▀█▄░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▄█▀░░░░
░░░░░░▀█▄░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▄█▀░░HEY BRO

 

OMG, such bullshit all over the place. Juokas ima kaip kiti maldauja to dizaino, nors tikrovej turbut net nesugeba sukoduot simple HTML dizaino.

 

Apie dizaina tai nelabai turiu ka pasakyt, Reiketu tokius laikyti kompiuteryje arba isviso paplatinti nemokamai. Geriausia neplatint, nes idejos gal ir neblogos butu, jai padirbejus ties detalemis taciau, paplatinus jau tokio dizaino idejos piest nelabai paeis, nori ismokt, eik rippink grazius dizainus, sakykime pradek nuo flat kur nereikia daug pastangu effectams, tada pereik prie kitu sudetingesniu dizainu, taip ismoksi ne tik photoshopu naudotis bet ir savo ideju begale prisigalvosi. Aisku, rippintu dizainu tik neplatink :D .. nes reputacija susigadinsi. O toki giveaway vien del rep darai. Sakai tu kad tau vieni sako kad grazus kiti kad ne, man idomu ar nors vienas zmogus kuris uzsiima PS pasake tau kad tavo darbas yra tikrai vertas demesio, ir kiek zmoniu kurie zaidzia samp tau pasake kad jis grazus. Faktas tas kad geriau klausyk tu kurie uzsiima PS, o ne tu kurie zaidimuose sedi ir renkasi sau reputacija girdami darbus. 

 

Noredamas graziau sita dizaina padaryt, butinai daryk tarpus tarp backgroundu, pvz kur panele, tekstas lieciasi su paciu paneles sonu, paskui tekstas padarytas kad butu per vidury, center, velgi visiskai nesiziuri, kaip tau pradiniokui reikia piest kiekviena detale, tai pvz busenos atnaujinimus detaliai nupiest, naujausios temos ir t.t, kad nebutu sonine panele vien tekstas, tuo paciu metu pamatysi kad pacios sonines paneles plotis yra labai labai mazas, ir jaigu visi tie busenos atnaujinimai ir t.t butu viskas issikraipytu negraziai. Kitas patarimas naudok liniuotes, gal dar tau ir peranksti tam, bet liniuotes PS tau pades viska lygint, kiekviena icona, kiekviena linija.Taipat dek visus tekstus i atsikrus backgroundus, sakykime ten kur aktyvus nariai ir t.t. Sekmes

  • Teigiamai 5

Hello, U WOT M8?

OMG, such bullshit all over the place. Juokas ima kaip kiti maldauja to dizaino, nors tikrovej turbut net nesugeba sukoduot simple HTML dizaino.

 

Apie dizaina tai nelabai turiu ka pasakyt, Reiketu tokius laikyti kompiuteryje arba isviso paplatinti nemokamai. Geriausia neplatint, nes idejos gal ir neblogos butu, jai padirbejus ties detalemis taciau, paplatinus jau tokio dizaino idejos piest nelabai paeis, nori ismokt, eik rippink grazius dizainus, sakykime pradek nuo flat kur nereikia daug pastangu effectams, tada pereik prie kitu sudetingesniu dizainu, taip ismoksi ne tik photoshopu naudotis bet ir savo ideju begale prisigalvosi. Aisku, rippintu dizainu tik neplatink :D .. nes reputacija susigadinsi. O toki giveaway vien del rep darai. Sakai tu kad tau vieni sako kad grazus kiti kad ne, man idomu ar nors vienas zmogus kuris uzsiima PS pasake tau kad tavo darbas yra tikrai vertas demesio, ir kiek zmoniu kurie zaidzia samp tau pasake kad jis grazus. Faktas tas kad geriau klausyk tu kurie uzsiima PS, o ne tu kurie zaidimuose sedi ir renkasi sau reputacija girdami darbus. 

 

Noredamas graziau sita dizaina padaryt, butinai daryk tarpus tarp backgroundu, pvz kur panele, tekstas lieciasi su paciu paneles sonu, paskui tekstas padarytas kad butu per vidury, center, velgi visiskai nesiziuri, kaip tau pradiniokui reikia piest kiekviena detale, tai pvz busenos atnaujinimus detaliai nupiest, naujausios temos ir t.t, kad nebutu sonine panele vien tekstas, tuo paciu metu pamatysi kad pacios sonines paneles plotis yra labai labai mazas, ir jaigu visi tie busenos atnaujinimai ir t.t butu viskas issikraipytu negraziai. Kitas patarimas naudok liniuotes, gal dar tau ir peranksti tam, bet liniuotes PS tau pades viska lygint, kiekviena icona, kiekviena linija.Taipat dek visus tekstus i atsikrus backgroundus, sakykime ten kur aktyvus nariai ir t.t. Sekmes

Dėkui tau bent vienas normalus kritikas, viską išsakiai kaip kas blogai. Darysiu kaip tu sakai, nes vis dėlto tu patyres :) Dabar padariau tą konkursą padariau viskas kas norės tas gaus, daugiau nedarysiu su tais savo pradinuko darbais, pirma duosiu jums ivertinti :)


.

Baisus dizainas + tokio neįmanoma sukoduot

sukoduoti viska imanoma tereikia moket:)))*

OMG, such bullshit all over the place. Juokas ima kaip kiti maldauja to dizaino, nors tikrovej turbut net nesugeba sukoduot simple HTML dizaino.

 

Apie dizaina tai nelabai turiu ka pasakyt, Reiketu tokius laikyti kompiuteryje arba isviso paplatinti nemokamai. Geriausia neplatint, nes idejos gal ir neblogos butu, jai padirbejus ties detalemis taciau, paplatinus jau tokio dizaino idejos piest nelabai paeis, nori ismokt, eik rippink grazius dizainus, sakykime pradek nuo flat kur nereikia daug pastangu effectams, tada pereik prie kitu sudetingesniu dizainu, taip ismoksi ne tik photoshopu naudotis bet ir savo ideju begale prisigalvosi. Aisku, rippintu dizainu tik neplatink :D .. nes reputacija susigadinsi. O toki giveaway vien del rep darai. Sakai tu kad tau vieni sako kad grazus kiti kad ne, man idomu ar nors vienas zmogus kuris uzsiima PS pasake tau kad tavo darbas yra tikrai vertas demesio, ir kiek zmoniu kurie zaidzia samp tau pasake kad jis grazus. Faktas tas kad geriau klausyk tu kurie uzsiima PS, o ne tu kurie zaidimuose sedi ir renkasi sau reputacija girdami darbus. 

 

Noredamas graziau sita dizaina padaryt, butinai daryk tarpus tarp backgroundu, pvz kur panele, tekstas lieciasi su paciu paneles sonu, paskui tekstas padarytas kad butu per vidury, center, velgi visiskai nesiziuri, kaip tau pradiniokui reikia piest kiekviena detale, tai pvz busenos atnaujinimus detaliai nupiest, naujausios temos ir t.t, kad nebutu sonine panele vien tekstas, tuo paciu metu pamatysi kad pacios sonines paneles plotis yra labai labai mazas, ir jaigu visi tie busenos atnaujinimai ir t.t butu viskas issikraipytu negraziai. Kitas patarimas naudok liniuotes, gal dar tau ir peranksti tam, bet liniuotes PS tau pades viska lygint, kiekviena icona, kiekviena linija.Taipat dek visus tekstus i atsikrus backgroundus, sakykime ten kur aktyvus nariai ir t.t. Sekmes

eik koduot dizaina cia nekomentaves.

Schwartzwas skype man parasyk

grafikos paslaugos 

 

update102.png

 

 

 

 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3833 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...