Peršokti į turinį

Labai ilgai kraunasi kompiuteris


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3058 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, jau gana senai man taip yra, kad įjungus kompiuterį man reikia palaukti minimaliai 10 minučių, kad jis pilnai užsikrautų ir nebelagintų naršymo metu, tačiau tai jau pabodo, todėl nusprendžiau kreiptis į kompiuteristus, nes pats toks nesu. Bandžiau googlint, išjungiau visas startup'o programas, bet vistiek tas pats. Pagal viską, kompiuteris nėra toks silpnas, kad taip ilgai užsikrautų, virusų kaip ir neturiu. Ką galima padaryti tokioje situacijoje? Windows'ų perrašinėti nesinori.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

virusu priejo ir krauna cia iseities nelabai daugiau ir yra kaip windows perrasymas, pas mane irgi ilgai kraunas bet ne windowsuose problema o cpu/ramuose kazkuriam is tu pastovei ant dezes ta lempute kur turetu sumirkset tai labai daznai net nemirksi o sviecia pastovei pilna apkrova dirba pc

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Numesk Speccy screenshot'ą, šiaip Windows perrašymas yra lengviausias ir efektyviausias sprendimas.

o kas pas mane gali but kad ant dezes ta lempute kur mirkset turi uzsidegus net daznai buna pvz pc i paieska kanors irasau biski daugiau apkrovos is kart uzsidega net ir laikos sunkei kazka randa o zaidimuose nesijaucia kad kas blogai butu wa speccy foto sitas is cpu http://prntscr.com/9h5vnhpastovei pilna apkrova ir retai nukremta ir dar http://prntscr.com/9h5vyb sitas nuo ramu irgi pilnas tai cia kurioj vietoi kazin problema ramuose ar cpu ?

 

 

 

 

 

 

manau laikas susirupint del cpu temperaturos :D galimai del to ilgai ir kraunas cia jis tau iskept turi kas vyksta kai dar koki zaidima ijunges turi :D

Redaguota , nario augustas9991
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ant tokio CPU galima ir maistą kept laisvai :D. Tvarkyk aušinimą: valyk dulkes, keisk termopastą, pirk korpuso aušintuvus, kol nevėlu.

 

o kas pas mane gali but kad ant dezes ta lempute kur mirkset turi uzsidegus net daznai buna pvz pc i paieska kanors irasau biski daugiau apkrovos is kart uzsidega net ir laikos sunkei kazka randa o zaidimuose nesijaucia kad kas blogai butu wa speccy foto sitas is cpu http://prntscr.com/9h5vnhpastovei pilna apkrova ir retai nukremta ir dar http://prntscr.com/9h5vyb sitas nuo ramu irgi pilnas tai cia kurioj vietoi kazin problema ramuose ar cpu ?

Ta lemputė - HDD Activity, reiškia tavo HDD yra šiuo metu naudojamas, (skaitymas/rašymas), jeigu ji dažnai pastoviai dega, tai kažkas su HDD blogai, greičiausiai. Taip pat, sistema gali būti "apkrėsta" virusais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ant tokio CPU galima ir maistą kept laisvai :D. Tvarkyk aušinimą: valyk dulkes, keisk termopastą, pirk korpuso aušintuvus, kol nevėlu.

 

Ta lemputė - HDD Activity, reiškia tavo HDD yra šiuo metu naudojamas, (skaitymas/rašymas), jeigu ji dažnai pastoviai dega, tai kažkas su HDD blogai, greičiausiai. Taip pat, sistema gali būti "apkrėsta" virusais.

sita beda jau gan senai windows perrasymas nepadeda bet tada kodel cpu ir ram tie laukelei kur rodziau screen visada pilni?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man panašiai taip buvo, galiu tau pasiūlyti tai, kad įjunk Antivirusine ir padaryk, kad Skenuotu visą tavo kompiuterį, nueik į Valdymo skyda > Pašalinti/Keisti Programas - Ir pašalink nereikalingas programas, žaidimus ir panašiai, nes atrodo nors ir daug vietos pas tave Kompiuteryje, bet vis tiek jis apsikrauną nuo failų ir tada Deskopas ir visą kitą lėčiau veikia ir daug kas lėčiau užsikrauną, sėkmės. :)


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

sita beda jau gan senai windows perrasymas nepadeda bet tada kodel cpu ir ram tie laukelei kur rodziau screen visada pilni?

Pas mane taip pat rodo. Manau, jog ta diagrama ne apkrovą rodo, o jog išnaudojamas visas magistralės greitis, kaip ir turi būti. Pas mane lygiai tas pats, kompiuterio darbas visiškai sklandus, tik kartais rodo pusę, kartais visus 100% nors magistralės greitis nekinta. Manau čia Speccy rodo kažkokias nesąmones.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3058 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...