Peršokti į turinį

Kaip vertinate šį laptopa?


C3KUZ

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3056 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Vertinu ramiai, manau kaina parodys ko jis yra vertas. Neblogas kompiuteris, nešiojamas tai reiškia jog gali jį nešiotis.

Taip, tai yra didžiausias pliusas, kad galima nešiotis, bet ne tik..Galima ir žaisti tokius žaidimus kaip GTA V,CSGO ant geriausiu grafiku, jau išbandžiau ir kaip matau be jokių lag'u eina :)

 

Iš 1a.lt pirk, ten pigesnis.

 

Kaip ir minėjau, aš jau jį turiu nusipirkęs iš EURONICS.LT

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Už tokią kainą tokį pc..?

https://www.asusshop.lt/asus-nesiojami-kompiuteriai/asus-x555ln-nesiojamas-kompiuteris-9496.html

reali kaina jo.

siūliau bent kad i7 būtų jeigu žiūri tokia kaina arba 8 gb ram ir i5 :)

tarkim https://www.asusshop.lt/asus-nesiojami-kompiuteriai/asus-x555lp-nesiojamas-kompiuteris-i.html

modelis su i7 tik kad 4 gb ram..

 

P.S nepastebėjau kad jau esi nusipirkęs.

Redaguota , nario Popse
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip, tai yra didžiausias pliusas, kad galima nešiotis, bet ne tik..Galima ir žaisti tokius žaidimus kaip GTA V,CSGO ant geriausiu grafiku, jau išbandžiau ir kaip matau be jokių lag'u eina :)

Kaip ir minėjau, aš jau jį turiu nusipirkęs iš EURONICS.LT

Na loptopai tokie niekada nebuvo powerful bet tas Asus ir nėra prastas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Už tokią kainą tokį pc..?

https://www.asusshop.lt/asus-nesiojami-kompiuteriai/asus-x555ln-nesiojamas-kompiuteris-9496.html

reali kaina jo.

siūliau bent kad i7 būtų jeigu žiūri tokia kaina arba 8 gb ram ir i5 :)

tarkim https://www.asusshop.lt/asus-nesiojami-kompiuteriai/asus-x555lp-nesiojamas-kompiuteris-i.html

modelis su i7 tik kad 4 gb ram..

 

P.S nepastebėjau kad jau esi nusipirkęs.

Problema tokia, kad mano pasirinkimas pagal mane yra geriausias, pasižiūrėjau abu variantus..Vienam mažiau ram kitam dar procesorius kitoks.

 

Na loptopai tokie niekada nebuvo powerful bet tas Asus ir nėra prastas.

 

Tai jo visi tai žino, bet vistiek laptopas yra geras dalykas, kad gali su juo visur eiti, kad ir lovoje :D Na už tokia kaina manau verta buvo pirkti ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ir koks atsiliepimas iš tavo puses apie jį ? Tik csgo lošęs? Daugiau nieko?

GTA 5 losiau low graphics, 1366x768 resolution fps berods apie ~35 buvo, daugiau kaip ir nieko. O tau nera taip, kad kai paspaudi ijungimo mygtuka treksteli tarp pc? Turbut hardas, cia nuo pat primos dienos man taip, kitu klauses esu kas turi sita laptopa sake irgi yra, trukdyt netrukdo, bet tiek kad keista, nes ant kitu modeliu nera jokiu traskesiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

GTA 5 losiau low graphics, 1366x768 resolution fps berods apie ~35 buvo, daugiau kaip ir nieko. O tau nera taip, kad kai paspaudi ijungimo mygtuka treksteli tarp pc? Turbut hardas, cia nuo pat primos dienos man taip, kitu klauses esu kas turi sita laptopa sake irgi yra, trukdyt netrukdo, bet tiek kad keista, nes ant kitu modeliu nera jokiu traskesiu.

Man palenkus laptopa kažkas trakšteli, bet neaišku kas..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3056 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...