Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Craftmc pažiūrėkit.


Darkis007

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3048 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tema apie minimą serverį aktuali ir man, tad prisidėsiu savo požiūriu.

 

Kaip patekau į "CraftMc": Visiškai atsitiktinai, ieškojau lietuviško serverio, kuriame būtų žmonių, nes (deja) pastebėjau, kad mažiau populiarūs serveriai su laiku išnyksta... Nors teko pamatyti įdomių, tvarkingų ir prižiūrimų serverių, bet jų užsidarymo priežastis - prasta vadyba.

 

"CraftMc" žaidžiu jau ~porą mėn. P.S. esu sąžiningas žaidėjas ir neturiu jokių nusiskundimų. Laiko praleidžiu daug, tad ir pastebiu įvairių niuansų. Žaidžiant buvo atliktas 'wipe' (jei neklystu, prieš mėnesį), jau spėjau pasiekti aukščiausią (nemokamą) ranką, tokių mažuma, lengva nebuvo. Įmanoma viską pasiekti greičiau, įsigijus paslaugas, bet esu linkus investuoti tik į kokybišką veiklą, arba bent jau į tokią, kurioje matau potencialo, tad paslaugų nepirkau vien tik iš principo.

 

Serverio administracija... na... turi spragų? :funny:  Savininkui, arba labai nesiseka, arba jis tiesiog nesugeba rasti gero pagalbinio personalo. Pradžioje mačiau besikeičiančius prižiūrėtojus, paskui vyr. prižiūrėtojus, dabar jau administratorius atsirado. Na kaita kaip prekybos centre su kasininkais  :lol: Tenka matyti ignoruojamus žaidėjus, kurie prašo pagalbos, įtariamą sukčiavimu užblokuos greit (turbūt unban paslauga atsiperka :song: ), bet sudėtingesnės arba užimančios daugiau laiko žaidėjų problemos ignoruojamos (taktika: "ką noriu tą girdžiu" gaila, kad retai nori...). Trumpai, pasitikėjimas serverio valdžia - neegzistuojantis. Šansų duota... veltui...

 

Žaidėjai, ne klientai, kuriais rūpinamasi, bet jų auksinė žąsis :mucha:... Ko norėti, kai didžioji publika 8 - 14 metų jaunimas, kurie nepagalvoję remia ne vertą, bet jiems patogų, lengvą serverį. :kuku:  Moralas: mieli tėveliai, nepalikite savo mobiliųjų telefonų be priežiūros, nes sąskaita gali sukelti nuostabą. ;)

 

Dar galėčiau išvardinti daugiau minusų, bet manau reikėtų ir pagirti kažkuom serverį. Taigi... amm... 8| Galima sakyti mob nėra (retai užtinku), tad saugu statyti  :taika: , paskui dar ten biomų yra, daug laisvos vietos statyti  (toliau nuo spawn ir warp vietų).

 

Ateikit, lauksim :)

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dr.Arnas agirdi varyk pas savo nurbiuka :D Žlugęs tavo tas cs 1.6 projektas. Tomas kaip buvo ir išllaike jb serverį tu grybas išvys mauk *Myliu SuperGames.lt*.

 *Myliu SuperGames.lt* šneki ir nejauti kaip nusišneki, jokio aš 1.6 serverio nekūriau ir nekursiu, tu man logiškai paaiškink nes mano protas neišneša - koks man tolkas būtu kurti 16 metų senumo žaidimo projektą, kai jo beveik niekas nelošia? ir ar tu dažnai lankaisi pas gydytojus? nes kažkaip jaučiasi, kad turi psichologinių problemų.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 *Myliu SuperGames.lt* šneki ir nejauti kaip nusišneki, jokio aš 1.6 serverio nekūriau ir nekursiu, tu man logiškai paaiškink nes mano protas neišneša - koks man tolkas būtu kurti 16 metų senumo žaidimo projektą, kai jo beveik niekas nelošia? ir ar tu dažnai lankaisi pas gydytojus? nes kažkaip jaučiasi, kad turi psichologinių problemų.

Dūch)** užsidėk kapišona ir pisk i šoną.

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3048 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...