Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Craftmc pažiūrėkit.


Darkis007

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3047 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, pasiūlymas nežaisti šiame serveryje administracija nieko verta gryni vaikai surinkti.

James_V3ronas kopijuoja viska nuo kitų serverių, bando įrodyti, kad viska moka pats, bet tai ne tiesa. Pats ten buvau pats mačiau kaip jie dirba ir ką daro. Kils klausimas ar aš ten išmestas? Taip aš išmestas už, tai kad savininką James_V3rona pasiunčiau. Nesiūlau žaisti vien dėl šito: paslaugos būna užsibugina nenusiima automatiškai kaip priklauso, unban sistema patylėsiu žaidėjai perka unban negauna  neina unbaninti duoti unban vistiek neunbaina reikia daryti serverį realod, ekonomika sugriuvus serveris pilnas max aplle, max setų wipe buvo padarytas vistiek buvo pilna bugų beacon, money bugai. Savinkai netvarko vis ignoruoja žaidėjus ir jie nori, kad serverį būtų daug on kiek rašai savininkams dažniausiai gauni  ignore. Neužsidėjo paslauga ignore, rašai bugą ignore. James_V3ronas peikia kitus projektus į savo nepažiūri sako koridorius toks anoks į savo nepažiūri, kad ten išvys viskas užsibugine (craftmc), koridoriaus savininkas nors tvarko viska daro atnaujinimus keičia rankus, o čia jau kelinta wipe niekas nevyksta dabar kaip aš pasakiau pakeisti tada jau kažką daro. Žadėjo sumokėti pinigus už darbą nesulaukiau nei 10 eurų žadėjo pravesti. James_V3rona nesirūpina serveriu kol nesuradau žmogaus kuris pradėjo vesti tvarka. Vadina kitus šūdserviai nors pačių šūdservis ten :) 
 
Tingi skaityti perskaityk vistiek ;)

Jei ne čia tema parašiau moderatoriai perkelkit.

  • Teigiamai 6
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu norėčiau pridėti trumpai. Pagalbos iš sav. nesulauksi skype, jei jau jiems kokia bėda su serveriu, tai jau tada nori pagalbos patys iš kitų. Apie ekonomiką tyliu, savininkai/adminai už pinigus viska padaro, turiu draugų kurie perka iš jų fermas kaktusų automatiškas, su WE pripastina ir padaro milžiniskas. Tai manau tarp žaidėjų nėra lygybės :/ Taip, tarp serverio nesu gyvenime žaidęs, esu tik prisijunges trumpam pažiūrėti, kas per serveris. Nuomonė mano apie serverį prasta, viskas atlikta dėl pinigų manau.

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu norėčiau pridėti trumpai. Pagalbos iš sav. nesulauksi skype, jei jau jiems kokia bėda su serveriu, tai jau tada nori pagalbos patys iš kitų. Apie ekonomiką tyliu, savininkai/adminai už pinigus viska padaro, turiu draugų kurie perka iš jų fermas kaktusų automatiškas, su WE pripastina ir padaro milžiniskas. Tai manau tarp žaidėjų nėra lygybės :/ Taip, tarp serverio nesu gyvenime žaidęs, esu tik prisijunges trumpam pažiūrėti, kas per serveris. Nuomonė mano apie serverį prasta, viskas atlikta dėl pinigų manau.

Tai čia jau senai tikrai tiesa ;)

Dar stumia ant kitų serverių į savo nežiūri.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na taip Drončiau, visų pirma, tai bugu nėra. Unban sistema tvarkau po truputį - mokslai spaudžia. :)

Išmestas buvai pats žinai už ką ir nekurk čia pasakų koks tu rūpestingas, tik slaptomis Cs:GO skinu nepirk ir SoulMC projekte :D

Apgailetinas. O kitam WIPE tik nenustebk dėl naujų įdėjų, viskas yra ruošiama :)

Rašyk tu ką nori, man visiškai neįdomu. Konkurencija yra konkurencija.

Ir nelysk tik į užpakalį atsiprašant, vaikiškai atrodai.

Redaguota , nario Stonegrillo
  • Teigiamai 3
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Dėl cs:go skinų :D Jau jūsų atmazai prasidėjo bijot, kad rep jūsų nukris išmetėt, kad james kažką pasakiau dėl cs:go skinu viena davė nemokamai rašiau, kas gali paaukoti cs:go skinų :) Danieliau nereikia pačiam čia jau atmazinti :) Sakiai mokėsi pinigus nemokėjai :) 

Redaguota , nario Drončius
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O už ką mokėti, kai slaptai nesąmones darai? Neapsimesk angeliuko. Nieko mes nebijom :D Rašyk tu ką nori. Tik kažkodėl keista, kad daug kur projektuose esi buves ir išmestas. Visada yra priežastis, sukurk kažką geresnio pats ir tada pasiek tiek kiek kiti projektai pasiekė. Kiekvienas projektas kažką turi užkabinančio :)

Tai tu parodyk, kad sugebi geriau už kitus. Kurk projektą :D Tu pats išsiduodi dėl tų skinų 

Redaguota , nario Stonegrillo
  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pats rašei va čia tau sumokėsiu gerai darbą atlieki ir t.t.t Cs:go skinus paaukojo žmones :) Jau bijot, kad reputacija savo žeminat? Visus šūdserviais vadini, o ką pats darai patys sakė *Myliu SuperGames.lt* mum tie žaidėjai svarbu projektas neša pinigus jei neneštu mes su danka b*b* dėja būtume.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gerai viso žmogau. Tau irgi. Tegu James nekopijuoja koridoriaus :)

Rakinti tema galit žmones norės pažiūrės. 

Kaip ir sakė Drončiau įsikišiu ir aš kopijuoti niekas nekopijuoja neatskleisiu kas bus daroma, per dabartinį atnaujinimą, bet vienas mūsų atnaujinimas prilygsta koridoriaus 3, mes sugalvojame tikrai tiek naujus žaidimus Lietuvos rinkai, kurie manau bus įgyvendinti, bei jeigu kiti sako, kad čia kažkoks "lievas" serveris kodėl negalite sukurti tokio serverio su tiek pat žaidėjų pamąstykite ką sakote, ir tik tada sakykite. 

 

Nu norėčiau pridėti trumpai. Pagalbos iš sav. nesulauksi skype, jei jau jiems kokia bėda su serveriu, tai jau tada nori pagalbos patys iš kitų. Apie ekonomiką tyliu, savininkai/adminai už pinigus viska padaro, turiu draugų kurie perka iš jų fermas kaktusų automatiškas, su WE pripastina ir padaro milžiniskas. Tai manau tarp žaidėjų nėra lygybės :/ Taip, tarp serverio nesu gyvenime žaidęs, esu tik prisijunges trumpam pažiūrėti, kas per serveris. Nuomonė mano apie serverį prasta, viskas atlikta dėl pinigų manau.

Ar tikrai nesulauksi kiek galima kartoti serverio klausimais nebūtinai turėtu padėti jie yra tam mūsų administracija kuri drąsiai atsakys į jūsų užduodamus klausimus. Bei pripažink tu iškeli savo projektą kaip geriausią Lietuvoje, o taip nėra, tu negali surinkti 20 žaidėjų serveryje, ir skaitai save geru rašydamas po kitais serverio aprašymais, kad jie yra be ekonomikos ir panašiai. Kai sulauksi pas save tiek žaidėjų, tikrai tau paplosiu. Bei noriu paklausti per kiek Drončių priimate į prižiūrėtojus, be jokių anketų, ar ta kur yra jūsų forume, ji yra verta mano 6 brolio maždaug anketa. Tad pagalvokite ką sakote, o paskui šnekėkite. 

Redaguota , nario Nurbas
  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3047 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...