Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3834 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveikas, turiu Apple telefoną ir pas mane pasikrauna 100% Akumas per puse valandos ar mažiau net gi, bet išsikrauna labai greitai tuomet, kaip Interneta paprasta [E] Įjungęs būni, o taip tai kaip išjungęs tai ką žinau, atlaikyt gali visą dieną jai naudoji, o taip tai sakau, net neverta pirkti Apple Telefonu, nes iš jų nieko gero nėra, jau geriau kažką iš Android'u pirkti. :)


(redaguota)

Pas mane irgi iPad'as letai kraunasi. Bet uztat paskui labai ilgai laiko.. (Pas mane be 3G, kuris ryja baterija kaip pakvaises)

 

 

 

Sveikas, turiu Apple telefoną ir pas mane pasikrauna 100% Akumas per puse valandos ar mažiau net gi, bet išsikrauna labai greitai tuomet, kaip Interneta paprasta [E] Įjungęs būni, o taip tai kaip išjungęs tai ką žinau, atlaikyt gali visą dieną jai naudoji, o taip tai sakau, net neverta pirkti Apple Telefonu, nes iš jų nieko gero nėra, jau geriau kažką iš Android'u pirkti.  :)
 
Su Android'ais bus tas pats sudas. Tiesiog mobilusis i-netas visur daug baterijos valgo. 
Pvz mano iPhone pilnai pakrovus ir naudojant pagal paskirti atlaiko 2,5 dienos (gal net daugiau)
Redaguota , nario Vadila

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

Tai aišku kad normalų nes ekranas didesnis tai didesnes talpos bateriją reikia užpildyt..

 

 

Pas mane irgi iPad'as letai kraunasi. Bet uztat paskui labai ilgai laiko.. (Pas mane be 3G, kuris ryja baterija kaip pakvaises)

 

 

 

 

 

 
Su Android'ais bus tas pats sudas. Tiesiog mobilusis i-netas visur daug baterijos valgo. 
Pvz mano iPhone pilnai pakrovus ir naudojant pagal paskirti atlaiko 2,5 dienos (gal net daugiau)

 

Dėl to aš tik Wi-Fi ir naudoju :D

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

Turiu 5'ą iphone, be mobilaus interneto laiko beveik visą dieną, tik įjungi internetą, prasideda įvairios nesąmonės šokinėjimai iki 1% per kelias minutes, išsijunginėjimai, naudoti padoriai beveik neįmanoma.

Pas mane 5S. O laikymo skirtumas tiesiog milziniskas. Manau tavo akumas jau ant ribos.. arba zaidejas esi.

 

 

Dėl to aš tik Wi-Fi ir naudoju :D

 

As irgi. :)

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

 

Sveikas, turiu Apple telefoną ir pas mane pasikrauna 100% Akumas per puse valandos ar mažiau net gi, bet išsikrauna labai greitai tuomet, kaip Interneta paprasta [E] Įjungęs būni, o taip tai kaip išjungęs tai ką žinau, atlaikyt gali visą dieną jai naudoji, o taip tai sakau, net neverta pirkti Apple Telefonu, nes iš jų nieko gero nėra, jau geriau kažką iš Android'u pirkti. :)

 

 

Nesutinku. Turėjau iPhone, turėjau samsunga, turėjau sony xperia z1 mini ir vistiek man asmeniškai iphone yra geriausi. Jaučiasi kad daiktas rankoj o ne plastmasė. Gal dar sony xperia z nebloga serija, bet samsungai tai man nepatinka, gal nebent dabar tas naujas edge ar koks ten.

c3e7e3f946aef31f45c0b5c34f8a6b40887.png


 

Ka jūs čia šnekat apie Iphone , kad šokinėja iki 1 procento turiu 5s jau metus laiko naudoju visada LTE (4g) tinklą niekada tokių prikolų nebuvo ir laiko apie parą ištikrūjų taip grubiai man užtenka vakare pasikraunu kita dieną kraunu vėl vakare ir orginalus pakrovėjas pakrauna per grubiai taip valandą laiko.

NnWyZJV.png

 

Mano iPad (ne mini) po išjungimo jungiasi maždaug 1 minutę, bet man tai netrugdo. Tai normalu visai.

Prie ko cia? 

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3834 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...