Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Va šitas žmogus antrasis Sabalys > DexinoZ


InToX`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3052 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tai va atsirado dar vienas toks kaip sabalys, na patikėjau jo istorija iš čia https://www.supergames.lt/topic/247956-prisijung%C4%8Diau-prie-projekto/

 

Jis čia taip rašo temoje 

 

Hey . Po ilgos , labai geros pertraukos norėčiau prisijungti prie SA:MP projekto . Taip žinau čia dabar mirsit visi į komentarus pulsit , nepatikimas/xujatikimas jau tikrai visi atsibodot kas buvo labai senai .. Ir tik paskutinius kartus degu ir degu aš su tais scameriais , ir norisi gyvent su visais sutart gerai ir gražiai be nesamoniu , tai tikiuosi viskas nuo šiuol pasikeis ir bus viskas gerai .

 Ką aš galėčiau projekte veikti ? Tai tikriausiai stipriiausiai ir geriausia ką iš manau tai scriptinimas tai galėčiau dirbt tik prie modifikacijos . Taip pripažinsiu praeity , tikrai daug kartu esu pakeitęs projekta ir daug žmoniu nuvilęs , daug kartu sakiau to ko net nemokėjau bet pastoruosius kelerius metus , buvau grynai įlindęs į mokimasi scriptinti ir tai man puikiai pavyko ir tai viska pamatysite kaip busiu projekte .

 

 

Aš pasitikėjau juo ir priemiau, puskui pradėjo nulaužti justhost testavimo accounta, bandė pakeisti emaila, bet išmėčiau iš projekto na o ka pridirbo? šitas žmogutis http://prntscr.com/9g7w8a

 

Na matosi sugryžo į tos laikus vėl ;D dar aiškina kad ne ir t.t 

 

nes
[22:49:22] DexinoZ //: as
[22:49:25] DexinoZ //: tau sakiau kad pasikeisiu
[22:49:30] DexinoZ //: tai neapsimesk durneliu
[22:49:34] DexinoZ //: man tavo tie justhosai
[22:49:36] -            Lukas.: Tu sakėi tik slaptika
[22:49:37] DexinoZ //: vpš nereikalingi
[22:49:38] -            Lukas.: pasikeisi
[22:49:40] -            Lukas.: " prote"
[22:49:41] DexinoZ //: as nesakiau
[22:49:42] DexinoZ //: prote
[22:49:44] DexinoZ //: ka pasikeisiu
[22:49:51] DexinoZ //: o pasakiau pasikeiciu viska
[22:49:58] DexinoZ //: ir poto pagalvojau kad galiu amx istrinti
[22:50:03] DexinoZ //: ir nesakiau kad patvirtink emaila
[22:50:06] DexinoZ //: " prote "
[22:50:17] -            Lukas.: nu ir surask ta žinute kad pasikeisiu viską"
[22:50:47] DexinoZ //: jei viska
pasikeisiu
nepyksi :D ?
[22:51:27] DexinoZ //: manes debilu neskaityk , ir aš net nesiruošiu gadintis reputacijos del kažkokiu šudu , jei dirbu tai dirbu .
[22:52:39] -            Lukas.: ;DD man pasakojo apie tave
[22:52:43] -            Lukas.: Vakaris
[22:52:46] -            Lukas.: pažysti toki gal?
[22:52:46] DexinoZ //: tai *Myliu SuperGames.lt* ką jis pasakojo
[22:52:49] DexinoZ //: tas vaikas
[22:52:49] DexinoZ //: :DDDDDDDDDDDDDDDDDD
[22:52:54] DexinoZ //: gal
[22:52:56] DexinoZ //: man apie ji papasakot :D?
[22:52:59] -            Lukas.: Vaikas?
[22:53:01] -            Lukas.: Nu davai
[22:53:02] -            Lukas.: :D
[22:53:06] DexinoZ //: Ai aš nesigylinčiu , išmetiai tai išmetiai :)
[22:53:14] DexinoZ //: Nesiruošiu čia pergyvent del samp projekto :D
[22:53:20] DexinoZ //: Čiau , einu miegot
[22:53:27] -            Lukas.: Iki, pasitikėjau tavimi ;)
 
Tokiu nepasitikėkit, + nejimkit į projektus ( Ši karta tikrai mano klaida)
 
Bet dizaina tai tekto, vistiėk butu reikėje naujo, nes šitas buvo dar kaip Electric savininkas buvo. Bet viska susitvarkysime.
 
 
 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jiiiiiiiiiiiiiisus kaip jus ant jo pasigaunat? Įrašot į gugle DexinoZ išmes 10000 neigiamų atsiliepimų apie jį iš viso vaikas jis, nieko nemoka net atmazinti normaliai nemoka :D

Kad vaikas tai nepasakyčiau, teko bendraut su juo gal prieš 1-2 metus.. Bet reputacija tai jo tikrai ne kokia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pats skaičiau tema tą :DD Juokingas vaikinukas.

Jokingas tikrai kad jokingas, dar jam 19 ar 18 metu, beveik sabalio metu, čj broliukai :D

Jiiiiiiiiiiiiiisus kaip jus ant jo pasigaunat? Įrašot į gugle DexinoZ išmes 10000 neigiamų atsiliepimų apie jį iš viso vaikas jis, nieko nemoka net atmazinti normaliai nemoka :D

Aš nesuprantu jo tai jaigu išmečiau tai išmėčiau bet nesuprantu kaip jis galėjo, jaigu jis neturėjo prisijungimu ir tuo metu per foruma buvo užbanintas, ir ftp loginu neturėjo nei hostingo, jaigu išmėčiau tai išmėčiau ir kam dar blogiau daryti, na žėsim

 

Rytoi nusimato naujas forumo dizainas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taprasme koks antrasys sabalys ? prie tavo dizaino net nebuvau lindes pirmas dalykas , tu mane uzblokavai webe antras kaip as galejjau prilyst prie tavo to webo jei net neturejau nei ftp nei kitu duomenu ir vel smeizimas , juokinga :D :D


Antra uz ka man neigiamas atsiliepiemas kur as tave apgavau ? uz ka as nepatikimas ? tu irodyk kad as kazka pavogiau kazka istryniau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bet tu nelabai protingas žuriu galėjai prisijungti prie IPB community admin ar kaip ten, ir supisai dizaina, netgi su ftp pripisai.

 

Tai tu nelabai protingas esi jei kazka tu sneki kaip pats nieko nesupranti :D , jei as buvau uzbanintas ir tu man nuiimiai pareigas kaip as galejau prie to tavo acp prisijungti jei man buvo nuiimta prieiga prie jo :D ?

Ką man žmogus į skype rašė -

 

[00:53:33] -            Lukas.: Iki, pasitikėjau tavimi ;)

[01:07:12] -            Lukas.: Vaike tu vaike ;DD

[02:37:26] -            Lukas.: Nebegryši atgal? :DD

[03:09:13] -            Lukas.: Krč jai nori sugryšti sakyk gal ir tiėsa sakėi apie ta vakari :D

[15:49:53] -            Lukas.: Jugi žinau kad online esi :D

[16:27:44] -            Lukas.: Ta gal grazuoju issiaiskinsm

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai tu nelabai protingas esi jei kazka tu sneki kaip pats nieko nesupranti :D , jei as buvau uzbanintas ir tu man nuiimiai pareigas kaip as galejau prie to tavo acp prisijungti jei man buvo nuiimta prieiga prie jo :D ?

Ką man žmogus į skype rašė -

 

[00:53:33] -            Lukas.: Iki, pasitikėjau tavimi ;)

[01:07:12] -            Lukas.: Vaike tu vaike ;DD

[02:37:26] -            Lukas.: Nebegryši atgal? :DD

[03:09:13] -            Lukas.: Krč jai nori sugryšti sakyk gal ir tiėsa sakėi apie ta vakari :D

[15:49:53] -            Lukas.: Jugi žinau kad online esi :D

[16:27:44] -            Lukas.: Ta gal grazuoju issiaiskinsm

Tu galvoji bučiau tave pajėmės, atgal norėjau kad tu yrodytum kad tu kaltas, nėra tolko kalbėt krč. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu galvoji bučiau tave pajėmės, atgal norėjau kad tu yrodytum kad tu kaltas, nėra tolko kalbėt krč. 

 

Kas nėra tolko kalbėti , tu galvoji kad bučiau ėjas atgal kaip tu išpradžiu apsimeti RIMTUMI žmogumi ir kažka bandai siūlyti . Tai tu net neprigaudinėk ant tu žodžiu nes tik save prisigauni . :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kas nėra tolko kalbėti , tu galvoji kad bučiau ėjas atgal kaip tu išpradžiu apsimeti RIMTUMI žmogumi ir kažka bandai siūlyti . Tai tu net neprigaudinėk ant tu žodžiu nes tik save prisigauni . :D

Žmogau, suprask juokus atsiliepimo nieks nenujims tau eik paverk mergaite.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3052 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...