Peršokti į turinį

Prisijungčiau prie projekto .


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3069 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Hey . Po ilgos , labai geros pertraukos norėčiau prisijungti prie SA:MP projekto . Taip žinau čia dabar mirsit visi į komentarus pulsit , nepatikimas/xujatikimas jau tikrai visi atsibodot kas buvo labai senai .. Ir tik paskutinius kartus degu ir degu aš su tais scameriais , ir norisi gyvent su visais sutart gerai ir gražiai be nesamoniu , tai tikiuosi viskas nuo šiuol pasikeis ir bus viskas gerai .

 Ką aš galėčiau projekte veikti ? Tai tikriausiai stipriiausiai ir geriausia ką iš manau tai scriptinimas tai galėčiau dirbt tik prie modifikacijos . Taip pripažinsiu praeity , tikrai daug kartu esu pakeitęs projekta ir daug žmoniu nuvilęs , daug kartu sakiau to ko net nemokėjau bet pastoruosius kelerius metus , buvau grynai įlindęs į mokimasi scriptinti ir tai man puikiai pavyko ir tai viska pamatysite kaip busiu projekte .

 

  •     Galiu sukurti betkokią sistemą jūsų noru.
  •     Bug'ų ištaisymas.
  •     Įvairių skriptų redagavimas. (priklausant nuo noru)
  •     FilterScript'ų kūrimas.
  •     Pagalba su gamemod'o paleidimu.
  •     Pagalba su mysql.
  •     Modifikacijos surišimas/atrišimas nuo mysql
  •     SQL failo atstatymas.
  •     Naujos modifikacijos kūrimas

Visi tie kurie tik nori pasireikšti į komentarus nesivarginkite , nes kažkodėl man giliai p* ant jūsų nuomonės , žmonės kurie norės įsitikinti kad aš kažka galiu pasiteiraus ir susisieks į skype ir gerai susibendrausime . Peace

 

Skype - dexinoz

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Visi tie kurie tik nori pasireikšti į komentarus nesivarginkite , nes kažkodėl man giliai p* ant jūsų nuomonės , žmonės kurie norės įsitikinti kad aš kažka galiu pasiteiraus ir susisieks į skype ir gerai susibendrausime . Peace

 

Skype - dexinoz

tai taip pat giliai p* bus ir ant serverio zaideju kurie kanors pasakys tai nemanau kad verta toki imt i projekta

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3069 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...