Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ar dievas tikras?


IamU

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3049 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Viskas, per daug logiškai ir nuosekliai veikia pas mūs, tūri kažkoks protas už viso to stovėti, dievas sukūrė žmogu ar evoliucija? o kas sukūrė visatą? juk turėjo kažkur kažkoks stebuklas įvykti, kad visą tai atsirastų.

 

Mokslas kol kas neirodė, kad jis yra, bet ir nepaneigė to.  

 

Kokių nesuprantamų dalykų? O kas parašė šventaji raštą?

 

Aš esu perėjęs pirmąją komuniją, bet kažkaip vistiek netikiu. O pasaulis susidėjo iš visų atskylančių gabalėlių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neįmanoma pasakyti ar jis tikras ar ne. Todėl ir yra žodis "tikėjimas", nes mes tik galime juo tikėti, kad jis yra tikras, bet ne teigti. Pats asmeniškai tikiu, kad vis tiek yra kažkokia aukštesnė jėga. Gal toji jėga nėra atrodanti, kaip didžiausiųjų religijų pavaizduoti dievai, bet manau, kad tai turėtų egzistuoti kažkas, nuo ko viskas prasidėjo.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Viskas, per daug logiškai ir nuosekliai veikia pas mūs, tūri kažkoks protas už viso to stovėti, dievas sukūrė žmogu ar evoliucija? o kas sukūrė visatą? juk turėjo kažkur kažkoks stebuklas įvykti, kad visą tai atsirastų.

 

Mokslas kol kas neirodė, kad jis yra, bet ir nepaneigė to.  

 

Kokių nesuprantamų dalykų? O kas parašė šventaji raštą?

http://www.dumbshitthebiblesays.com/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O aš tau paliudysiu, jog tikėjimas reikalingas ir net gi būtinas kaip buferinis suminkštintojas ypatingai tada, kai gyvenimo smūgiai darosi nebepakeliami. Tuomet viduje tu tarsi pasidarai šventovę, kurioje vieni įdeda Kristų, kiti Krišną, Jahvę ar Budą. Ir ta šventovė tampa tarsi atsparos tašku, priebėga, kurioje gali pasislėpti nuo išorinės ir vidinės kančios. Nuo jos galima jau pradėti kurti gyvenimą nepalankiomis gyvenimui sąlygomis. Tai - tarsi niekuo nepagrįsti optimizmas, viltis, kurie palaipsniui pradeda nešti vaisius, nes visatos dėsnis kalba apie tai, jog panašios vibracijos traukia panašias. Štai tau ir visa alchemija. Vėliau, kai gyvenimas viduje ir išorėje tampa pakenčiamu ar net sėkmingu, tai šventovei palaikyti reikalingas tampa jau ir loginis pagrindimas, su kurio stiprėjimu ir žinių augimu, dažnas susikurtas altorėlis dūžta. Bet tai nereiškia, kad tas gyvenimo ruožas tampa nurašytu.

 

Čia ne Dievas tau padeda tokiais dalykais mąstyt. Aš garantuoju, jog iš paauglių/jaunimo yra 95proc. netikinčių. Ir aš pritariu. Kadangi kiekvienas žmogus esam unikalus, neesam vienodi, visi esame skirtingi. Kiti sugeba išsivystyt savyje "savimotyvacija" taip - kaip nuskambėjo tavo dalykas. Savimotyvacija tau padeda atremti tuos "smūgius" bei judėti į priekį. Bet tai tikrai nėra Dievas. Tai yra šeima, tai yra draugai, tai yra viskas kas supa tave. Tikėt į Dievą yra tas pats kaip manyt jog rankoj turi 100eurų, bet jų realiai neturėt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gal ir yra gal ir nėra, neverta mano manymu į tai gilintis ir iš viso seniau žmonės tik pasinaudodavo tuo tikėjimu saviems tikslams pasiekti, pvz.: kryžiuočiai puldavo pagonis vien dėl to, kad jie ne krykščionys ir teigė, kad jie daro gerą žudydami tuos pagonis kurie nesutikdavo krikštytis. Arba privalomasis bažnyčios mokestis ir visokie kitokie dalykai iš kurių pasipelnydavo dvasininkai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Viskas, per daug logiškai ir nuosekliai veikia pas mūs, tūri kažkoks protas už viso to stovėti, dievas sukūrė žmogu ar evoliucija? o kas sukūrė visatą? juk turėjo kažkur kažkoks stebuklas įvykti, kad visą tai atsirastų.

 

Mokslas kol kas neirodė, kad jis yra, bet ir nepaneigė to.  

 

Kokių nesuprantamų dalykų? O kas parašė šventaji raštą?

Pats supranti ka parašei?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O aš tau paliudysiu, jog tikėjimas reikalingas ir net gi būtinas kaip buferinis suminkštintojas ypatingai tada, kai gyvenimo smūgiai darosi nebepakeliami. Tuomet viduje tu tarsi pasidarai šventovę, kurioje vieni įdeda Kristų, kiti Krišną, Jahvę ar Budą. Ir ta šventovė tampa tarsi atsparos tašku, priebėga, kurioje gali pasislėpti nuo išorinės ir vidinės kančios. Nuo jos galima jau pradėti kurti gyvenimą nepalankiomis gyvenimui sąlygomis. Tai - tarsi niekuo nepagrįsti optimizmas, viltis, kurie palaipsniui pradeda nešti vaisius, nes visatos dėsnis kalba apie tai, jog panašios vibracijos traukia panašias. Štai tau ir visa alchemija. Vėliau, kai gyvenimas viduje ir išorėje tampa pakenčiamu ar net sėkmingu, tai šventovei palaikyti reikalingas tampa jau ir loginis pagrindimas, su kurio stiprėjimu ir žinių augimu, dažnas susikurtas altorėlis dūžta. Bet tai nereiškia, kad tas gyvenimo ruožas tampa nurašytu.

Protingos mintys, tavo? Jei esi dvars, tada jo.

 

Čia ne Dievas tau padeda tokiais dalykais mąstyt. Aš garantuoju, jog iš paauglių/jaunimo yra 95proc. netikinčių. Ir aš pritariu. Kadangi kiekvienas žmogus esam unikalus, neesam vienodi, visi esame skirtingi. Kiti sugeba išsivystyt savyje "savimotyvacija" taip - kaip nuskambėjo tavo dalykas. Savimotyvacija tau padeda atremti tuos "smūgius" bei judėti į priekį. Bet tai tikrai nėra Dievas. Tai yra šeima, tai yra draugai, tai yra viskas kas supa tave. Tikėt į Dievą yra tas pats kaip manyt jog rankoj turi 100eurų, bet jų realiai neturėt.

95% tau unikalumo ženklas? Deja, Dievas gali būti tikinčiam ramstis, nes gyvenime gali įvykti taip, kad draugai ir šeima nusisuks, ir bus taip beviltiška, kad nenorėsi nieko, tik greičiau pasidaryti galą. Arba įsivaizduok, nužudai žmogų, ir sąžinė taip graužia, kad negali gyventi? Ką tada darai? Tada toks žmonių sugalvotas dalykas, kaip tikėjimas, padeda. Tu palyginai tikėjimą su materialumu - eurais. Tu sakai, jog įsivaizduoji, jog laikai 100€, bet jų neturi. Bet čia galima suprast kaip siekį, užsibrėžtą tikslą, kuris gali padėti, kaip ir tikėjime. Aš rašau ne iš asmeninės patirties ir pats tokio stipraus tikėjimo, kaip aprašiau, neturiu, tačiau dalinuosi savo nuomone.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tikejimas Dievu, Biblijos skaitymas, baznyciu lankymas tai yra kulturinis isprusimas ir saves ieskojimas, todel nieko cia blogo nera. Nors ir nebutina tiketi ir laikytis visu Dievo patarimu, isakymu, bet apie juos pamastyti ir pasvarstyti vertetu. Gal tas ar anas istikruju yra tai, kas trugdo jums siekti savo tikslu ar tiesiog pagerinti savo gyvenima dvasiskai? Jeigu tas Dievas net nera tikras ir niekada neegzistavo, juk kazkas ta Biblija ir visus pasakojimus parase. Kazkodel skaitome visokiu antikos epochos ismintingu zmoniu zodzius, o kuo Biblija netinka? Baznycia nors ir neturi savyje kazkokiu antgamtiniu magiju, bet jos lankymas tikrai pagerins jusu savijauta, nes tvyranti atmosfera yra rami, gyli, vercianti susimastyti, esi apsuptas daugumos zmoniu, kurie tikriausiai neliks abejingi kitiems. Baznycia mus moko gerbti, padeti ir myleti vienas kita.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia kas rašė, kad netiki Dievu, o evoliucija tai taip, visi tie Adomai ir Ievos yra tik pasakojimas, kad kažkada žemėje buvo gera ir dėl to, jog dabar yra blogiau kaltas yra žmogus. Na kas netiki pavyzdys yra Jėzus, jo ta drobulė dar iki dabar išliko, dėl to dokumentiniuose filmuose žino kaip jis atrodo... Taip pat kaip paaiškinti Marijos apsireiškimus? Ir kaip daug kas minėjo jūs nepatvrirtinsit ir nepaneigsit Dievo būvimo, jūs galot arba tikėt arba ne, bet tikrai negalit sakyt, kad jo tiesiog nėra. Tarkim mokslininkai yra jų 3grupės. Kurie netiki Dievu ir bando įrodyti, kad jo nėra. Yra neapsisprendę, ir yra tikintys kurie bando įrodyti, jog Dievas yra... O tie kurie sako, jog tiki jog žmogus evoliucionavo, tai pats manau kad taip ir yra, nes Adomas ir Ieva yra tik pasakos... Srr už klaidas rašau per tlf...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kad yra kažkas blogo(Tarkim velnias) tai esu įsitikinęs, o jei toks yra tai manau ir kažkas gero yra.. o įsitikinęs esu dėl to kad pažystu kam yra buvo stogas nuvažiaves (kažkas panašaus i apsėdima, kaip filmuose) tie filmai siaubo ne iš oro ir atsiranda, tokiu pasaulyje ne vienas ir ne du kurie yra susidure su tuo. Žodžiu čia net nėra ka kalbėt nes vieni sakys viena o kiti kita o iš tikro kažin ar kas žino tiesa :) aš ir nesakau kad esu teisus, bet tiesiog mano nuomonė tokia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3049 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...