Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3842 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

12MP galinė kamera, 5MP priekinė kamera. 2GB RAM, Talpa: retai kur rasi pirkti telefoną su tokią talpa: 16GB/64GB/124GB. Bent man tikrai nestriginėja kaip Samsungas ir apskritai Android(neprikišta tiek nereikalingų dalykų). Bet yra minusų jog dedasi nano-sim kortelė, o kad tokią padarytų bent Kaune sunkiai radau, visi siuntė į Vilnių. Ir aišku, reikia siūstis iTune, kad galėtum susikelti failus, na man tai tesiog nelabai patogu. O šeip ploniausias ir didžiausias iPhone kuris buvo išleistas.

Keistai kažkaip. Klaipėdoje, prieš kelis mėn BITE salone keičiau SIM kortelę į kortelę naujo standarto, tai davė matriošką (sim > micro sim > nano sim). O jeigu tlfn jailbreak'intas tai vis tiek tenka kelti per iTunes?

 

Kiek žinau, tai mitas.

Taip android lagina po kelių mėnesių, bet su cleanmaster veikia kaip bitė nors ir 4mėn

O mano SE x10 cleanmaster'is kaip tik stabdo. Manau irgi kažkokia beprasmiška programa, nes pastoviai trinė > 100 mb šlamšto, nors su telefonu nieko nedariau, fb, viber ir kitos programos neveikė. Google sinchronizavo, bet jis tiek privaryt negalėjo per trumpą laiką.

P.S: Aš imčiau obuolį arba nokia, todėl, kad esu nusivylęs android'ais. Kiek buvau jų išbandęs, o išbandęs buvau daug - visi jie lagino. Su custom ROM'ais/OS tai gal ne taip, bet vistiek...

Redaguota , nario ES.^
(redaguota)

iPhone 6s <- geriausias pasirinkimas, aišku kaina yra didelė, bet iš tikro verta už jį tiek mokėti. 

Nope nope nope. Yra šimtai geresnių telefonų ir pigesnių. Nereikia sekti mados. Už iPhone nemokėčiau nė pusės tiek kiek už jį prašo.

 

12MP galinė kamera, 5MP priekinė kamera. 2GB RAM, Talpa: retai kur rasi pirkti telefoną su tokią talpa: 16GB/64GB/124GB. Bent man tikrai nestriginėja kaip Samsungas ir apskritai Android(neprikišta tiek nereikalingų dalykų). Bet yra minusų jog dedasi nano-sim kortelė, o kad tokią padarytų bent Kaune sunkiai radau, visi siuntė į Vilnių. Ir aišku, reikia siūstis iTune, kad galėtum susikelti failus, na man tai tesiog nelabai patogu. O šeip ploniausias ir didžiausias iPhone kuris buvo išleistas.

Nejuokink, iPhone kaip tik atsilikinėja nuo kitų gamintojų su savo talpa (ir aplamai viskuo). Pvz Samsung Galaxy S6 siųlo 32 GB atminties vietoje 16 GB ;). Kiek žinau dabar Samsung Galaxy S6 visai nieko, prieš šventes ir akcijos geros. Daug kas sako, kad nebėra tų problemų kurios buvo su senesniais modeliais. Pats šiuo metu į jį dairausi. :)

Redaguota , nario nJoy.

76561198082478871.png

Su manim galite susisiekti discord'e (discord tag: nJoy.#1654) arba steam'e (https://steamcommunity.com/id/inspect1997)

Nope nope nope. Yra šimtai geresnių telefonų ir pigesnių. Nereikia sekti mados. Už iPhone nemokėčiau nė pusės tiek kiek už jį prašo.

 

Nejuokink, iPhone kaip tik atsilikinėja nuo kitų gamintojų su savo talpa (ir aplamai viskuo). Pvz Samsung Galaxy S6 siųlo 32 GB atminties vietoje 16 GB ;). Kiek žinau dabar Samsung Galaxy S6 visai nieko, prieš šventes ir akcijos geros. Daug kas sako, kad nebėra tų problemų kurios buvo su senesniais modeliais. Pats šiuo metu į jį dairausi. :)

 

Na manau S6 ir pasirinksiu, dar akciją 100 eurų duoda, tai 495 eurai gaunasi plius galima priedą pasiimt.

246c2ff8683267d8e2d4c36df1d7a3fd324.gif

(redaguota)

Keistai kažkaip. Klaipėdoje, prieš kelis mėn BITE salone keičiau SIM kortelę į kortelę naujo standarto, tai davė matriošką (sim > micro sim > nano sim). O jeigu tlfn jailbreak'intas tai vis tiek tenka kelti per iTunes?

 

Kiek žinau, tai mitas.

O mano SE x10 cleanmaster'is kaip tik stabdo. Manau irgi kažkokia beprasmiška programa, nes pastoviai trinė > 100 mb šlamšto, nors su telefonu nieko nedariau, fb, viber ir kitos programos neveikė. Google sinchronizavo, bet jis tiek privaryt negalėjo per trumpą laiką.

P.S: Aš imčiau obuolį arba nokia, todėl, kad esu nusivylęs android'ais. Kiek buvau jų išbandęs, o išbandęs buvau daug - visi jie lagino. Su custom ROM'ais/OS tai gal ne taip, bet vistiek...

Prastus Android renkies. Sony Xperia Z3 su stock rom'ų no lag eina ir jam jau apie pusė metų.

Redaguota , nario darrel.

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

Aš neprikišu SE x10, nes jis senas. Kalbu apie kitus, visokius s3, s4 ir pnš.

Klasiokas turi S3 Neo lyg ir nuo praitų metu dar iki šiol naudojasi neteko matyt kad jam lagina.

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

 

Klasiokas turi S3 Neo lyg ir nuo praitų metu dar iki šiol naudojasi neteko matyt kad jam lagina.

 

Aš pats turiu S3 (paprastą variantą). Jau ~2 metai jam. Persirašiau į CustomROM, nes TouchWiz'as pabodo ir šiek tiek stabdyti pradėjo, bet stabdė tikrai ne dėl to, kad android'as ar šiaip lėvas telefas. O dėl to, kad jam jau seniausiai žopa atėjus, bet vis dar laikos. Obuoliuko iki tokio lygio nedavarysi, jis tiesiog užluš greičiau :D

76561198082478871.png

Su manim galite susisiekti discord'e (discord tag: nJoy.#1654) arba steam'e (https://steamcommunity.com/id/inspect1997)

Aš pats turiu S3 (paprastą variantą). Jau ~2 metai jam. Persirašiau į CustomROM, nes TouchWiz'as pabodo ir šiek tiek stabdyti pradėjo, bet stabdė tikrai ne dėl to, kad android'as ar šiaip lėvas telefas. O dėl to, kad jam jau seniausiai žopa atėjus, bet vis dar laikos. Obuoliuko iki tokio lygio nedavarysi, jis tiesiog užluš greičiau :D

Aš nieko blogo prieš Samsung'us neturiu. Pačiam niekada neteko naudotis visai tai geresniais Samsung'ais o ne pigiais.

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

 

Aš nieko blogo prieš Samsung'us neturiu. Pačiam niekada neteko naudotis visai tai geresniais Samsung'ais o ne pigiais.

 

Aš turiu omeny, kad neprižūrėsi telefono tai ir obuoliukas supus ir tas pats android'as bus lėtas. Jeigu prižiūrėt moki tai viskas bus čiki piki, bet androidas turiu visiška pranašuma prieš obuoliuką. Obuoliukas mano nuomonė tai tik mados reikalas. Čia kaip su šukuosenom, užėjo mada šluotas ant galvos nešiot tai visi ri nešioja.

76561198082478871.png

Su manim galite susisiekti discord'e (discord tag: nJoy.#1654) arba steam'e (https://steamcommunity.com/id/inspect1997)

Aš turiu omeny, kad neprižūrėsi telefono tai ir obuoliukas supus ir tas pats android'as bus lėtas. Jeigu prižiūrėt moki tai viskas bus čiki piki, bet androidas turiu visiška pranašuma prieš obuoliuką. Obuoliukas mano nuomonė tai tik mados reikalas. Čia kaip su šukuosenom, užėjo mada šluotas ant galvos nešiot tai visi ri nešioja.

Ka ten priziuret? :D Naudoji sau pagal paskirti ir sedi laimingas.

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3842 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...