Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Trinti | rakinti- tema - postas neturi paskirties, tolimesnės perspektyvos ir pagr. minties ;D Taip jau yra .. :(


Daren_Shan

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3059 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Timeout turi 60sec iš viso, tai, kad daug jų neprisiimsi :D 

Revolverį nerfint nahuj, -120hp į kuną tai nekažka... Revolveris = AWP ant šio momento, manau ji panerfins per šį/kitą savaitę. 

Daugiauisiai patiko AK - 47 sprayaus fixinimas (jei taip tai galima pavadinti) nes žymiai geresnis tapo jis.

M4 sprayus nors ir parašyta, kad kažkuom pakeistas, bet to nesimato (bent man :D)
 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visi nepatenkinti. Prieš  kelias valandas aš buvau HYPE'intas, žiauriai džiaugiaus, kad naujas pistolas ir t.t. Bet dabar supratau, kad tai yra nesąmonė. Aš supratau, kad nebereikalingi jokie gun'ai, nereikalingi ECO su šituo Revolveriu. Jie jį turi nerfint ir kuo greičiau. Dėl ginklo ištrinimo - to niekada nebus, nes dauguma žmonių turi to gun skinų. Šis ginklas man labai gražiai atrodo, bet jis pakeičia visą žaidimo suvokimą, o ką kalbėti apie profesionalus... Jie negali žaisti dabar CS:GO vien dėl šito OP shit. Ką galiu pasakyti, Valve norėjo labiau pasipelnyti iš šito Revolverio, negu padaryti kažką normalaus, ištestavus ir pasitarus su profesionalais. Taigi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nuostabus case, ką tik gavau, gaila, kad tą naktį nežaidžiau, dabar kai gavau, tai pardaviau už 5 eurus su kažkiek, kaina labai smuko. Pardaviau, nes nedomina manęs jokie skinai ir kas dar prajuokino tai tos vištos :D

Dar galėtų tas revolveris būti pridedamasis, o ne pakeičiamasis ginklas, nes Deagle'o labai pasiilgsiu. :(

Redaguota , nario Nachis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gerai, truputi pasižaidęs, keli pastebėjimai:

  • Žaidime daugiau niekada nebus eco raundų.
  • Šis ginklas nesveikai per stiprus. Duodu maksimum vieną savaitę, kol jis bus nusilpnintas.
  • Pora dienų siūlau CS:GO nežaisti, kol visi pabaigs pirkti nieką tik revolverį.

Aš kaip supratau, čia buvo "didelis" update, ir sekantis update bus naujas Operation!

Naujas Operation gali būti net šiais metais.

O dar kitas update- naujas Newke. Tokia tvarka turėtų būti :D
Galbūt ketvirtadienis- bus ta diena, kai sutvarkys šį update. Kolkas jis tikrai nespindi. O gal net šią nakty mes pamatysim naują Operation. Vot. Lauksim ir Žiūrėsim :D

Tai čia ir taip aišku, kad operation dabar kažkada neužilgo bus, CS:GO dabar visur spindi, su savo tuo nauju revolveriu, kai toks didžiulis susidomėjimas — nemokama reklama naujam operationui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gerai, truputi pasižaidęs, keli pastebėjimai:

  • Žaidime daugiau niekada nebus eco raundų.
  • Šis ginklas nesveikai per stiprus. Duodu maksimum vieną savaitę, kol jis bus nusilpnintas.
  • Pora dienų siūlau CS:GO nežaisti, kol visi pabaigs pirkti nieką tik revolverį.

Tai čia ir taip aišku, kad operation dabar kažkada neužilgo bus, CS:GO dabar visur spindi, su savo tuo nauju revolveriu, kai toks didžiulis susidomėjimas — nemokama reklama naujam operationui.

 

Kaip Riot Games pradėjo daryt, išleidžia kažką, palaiko OP, kol HYPE pasibaigia, normaliai padaro ^^

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visi nepatenkinti. Prieš  kelias valandas aš buvau HYPE'intas, žiauriai džiaugiaus, kad naujas pistolas ir t.t. Bet dabar supratau, kad tai yra nesąmonė. Aš supratau, kad nebereikalingi jokie gun'ai, nereikalingi ECO su šituo Revolveriu. Jie jį turi nerfint ir kuo greičiau. Dėl ginklo ištrinimo - to niekada nebus, nes dauguma žmonių turi to gun skinų. Šis ginklas man labai gražiai atrodo, bet jis pakeičia visą žaidimo suvokimą, o ką kalbėti apie profesionalus... Jie negali žaisti dabar CS:GO vien dėl šito OP shit. Ką galiu pasakyti, Valve norėjo labiau pasipelnyti iš šito Revolverio, negu padaryti kažką normalaus, ištestavus ir pasitarus su profesionalais. Taigi...

Visiskai true :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na man visai patiko taip pat tas revolveris. Tik tas, kad kai priešas su revolveriu, o tu su kokia emka tai jis tave dar pirmiau nušauna su pystiku negu tu jį su emka.

Kas nežinojot, galima su dešiniu pelės šaudyt greitai, bet labai netaikliai.

Ir dar vienas labai geras update'as yra, kad dabar per competitive galima vote'inti dėl pauzės. Pvz. ten kažkas pas jus atėjo ir pnš. Pauzės trukmė 60 sekundžių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pritariu tau visiškai. Lempą daro iš žaidimo. + spray control rifles ir pistols nerfas.

Gal jau yra kur nors peticija dėl šito update pašalinimo?

Spray control patobulino ir tai tikrai gerai yra. Pistols nerfas duchai yra su p250 iš tolumos su streifais šaudyt neimanoma, tau pisa lempa iškarto, o tu nei kulkos nepataikai.

Revolverius šūdo krūva. Palošęs 1 diena su juo supratau, koks tai šūdas unbalanced.

6 matchmaking matchus sulošiau kiekviena laimėjau. Begiodamas only su revolveriu +40 kills kiekviename matche. 

Dar + yra daug bugų su tuo revolveriu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3059 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...