Peršokti į turinį

Teikiu IPB paslaugas.

`Eligijus.

Recommended Posts

Sveiki, kaip matote iš temos pavadinimo teikiu IPB paslaugas, neesu toks jau "PRO" koduotojas, bet savo darbą išmanau. Dabar turbūt galvojate, kad čia kažkoks beveik nepažystamas, pirma karta matomas narys gali būti patikimas, dėl patikimumo, esu 100 % patikimas, dėl kelių priežaščių, tai pirma - nemėgstu melagių, antra kokia būtu man nauda kad aš jus apgaučiau, tiesiog susigadinčiau sau reputacija, ir nelabai kas benorėtu su tokių žmogumi bendrauti, pasitikėti. Dėl kainų tai daug neparašau, nes man svarbiausiai kanors koduoti, koduojant aš vis stiprėju, tobulėju. Žinau kad dabar atsiras kokių nors heiterių kad pradės kanors sakyt ant manęs, kad va, mažos kainos nepatikimas ar dar kanors.

Daug atliktų darbų neturiu nes dažniausiai koduodavau ant localhost, mokindavausi šitaip.

Atlikti darbai

nrp.lt ( Spausti čia )

lasfuentes.lt ( Spausti čia )

westsidestories.lt ( Spausti čia ) ( Naujas )

West-City.lt ( Spausti čia )

Kainos

Kaip ir sakiau, kad kainų nenusistatau labai didelių.

5 - 8  Eurai.

Susisiekimas

elyga.mcdager

Redaguota , nario ` ECodex
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Patikimas. Sėkmės pajieškose. 

Ačiū.

iš pavyzdžio matosi, kad žmogus su fantazija ir geba kažką unikalesnio sukurt. Sėkmės tau!

Ačiū.

Patikimas, kai tingėdavau prie forumo dirpti, tai jis už mane dirbdavo :D . Rekomendacija!!!

Ačiū.

Nuoroda į komentarą

Patikimas draugas, visuomet padeda man dykai, o kartais ir už kokią paslaugą. Gerbiu už tai, kad niekada neatsisako. Ir visiems pasiūlyčiau imti jo paslaugas ir galiu tiek pasakyti, kad už jį pigesnių pasalugų tikrai niekur nerasite ! Šaunuolis Eligijau !

Nuoroda į komentarą

Toks ir koderis.. Paimė mano editą LeveL. dizaino pakeitė spalvas ir dar sumokėjo 4eurus ;DD

Ir visi tie "tavo" dizainai yra editai nuo kitų dizainų kurie buvo paplatinti ką tik.

Redaguota , nario .Maksvello
Nuoroda į komentarą

• Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...

Dizainai ch****i kitų žmonių edit'ai. Beveik kiekviename dizaine yra mano darytas bg Broadway.lt projektui kuris yra (nu***dintas). Nesuprantu, kaip žmonės gali iš jo kažką užsisakinėti... Klounas, ne koderis.

Redaguota , nario Mariuswut
Nuoroda į komentarą

• Parašė po 2 mėnesių...

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   JÅ«s negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Ä®kelkite arba įdėkite nuotraukas iÅ¡ URL.

• Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• Sukurti naują...