Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškomas SA:MP maketuotojas ( MAP )


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3056 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi, brangūs SuperGames.lt forumo lankytojai. Kadangi kaip ir esu minėjęs jau, rašau tuščią kodą  ( NEW.pwn ), tačiau vienas viskuo apsiimt nesugebėsiu, o ripint darbus iš užsienio forumų ar tiesiog, neapsimoka, todėl ieškau su patirtimi puikaus architekto.

 

_____________________________________________________________________________________________________

MINI INFORMACIJA APIE MANE:

 

Taigi esu paprastas vaikinukas ( 16 m. ), kuris siekia unikalumo ir padovanoti ko nors įdomesnio, realistiškesnio, įvairesnio Lietuvos SA:MP`eriams. Sukurti naujovišką serverį, kokybišką, kuris pasiektų aukštumų. Platesnė info skype / až.

 

 

 

INFORMACIJA APIE KURIAMĄ PROJEKTĄ:

  • Miestas: Las Venturas ( tačiau prie LV bus visiškai naujas miestelis kuriamas )
  • Modifikacijos tipas: RPG/GRP ( bus dalykų susijusių su realiu gyvenimu, t.y. RP ( daugiau nei grp ), tačiau bus šiek tiek dalykų kaip ir GRP serveryje )

INFORMACIJA KO REIKALAUJAMA IŠ ARCHITEKTO:

 

  • Mokėti nepriekaištingai naudotis EDITOR/CONSTRUCTOR/MTA ( vieną iš jų )
  • Mokėti tekstūrinti
  • Turėti puikų skonį tekstūros bei aplamai mapinimo srityje
  • Turėti idėjų maketams
  • Turėti bent jau šiokią tokią patirtį
  • Nebijoti šnekėti „skype“ ir kitose programose dėl projekto darbų aptarimo ( dar nežinau, ar to prašysiu, kol kas nebūtina )
  • Dirbti neatmestinai
  • Per savaitę sumaketuoti 1-3 darbus ( ateity nereikalausiu šitiek )
  • Būti komunikabilus, neuždaras.
  • newMokėti retekstūrinti originalius GTA:SA pastatus

 

INFORMACIJA ARCHITEKTUI:

 

  • Aukšto rango privilegijos serveryje / forume / teamspeak
  • Mėnesinis mokestis ( bankiniu pervedimu / sms )
  • Mano pagarba, neskubinimas, komunikabilumas
  • Bus pasitarta apie sistemas ir t.t. su architektu.

 

Štai tokia informacija.

 

_____________________________________________________________________________________________________

 

Susidomėję rašykite į arba skype: script.working

 

 

[ ! ] BŪTINA TURĖTI DARBO PAVYZDŽIŲ ( vaizdinę medžiagą video / foto ) [ ! ]

Redaguota , nario @jWamba`
  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nelabai rekomenduočiau, kadangi kitame projekte ( San-Fierro.LT ) kelia ne savo map darbus tikėdamasis sulaukti teigiamos reputacijos.

 

http://san-fierro.lt/index.php?/topic/145-jwamba-milicija/

 

 

anyway, sėkmės tau ieškant.

 

Ar tau su skaitymo nelabai sekasi ar kas? Pažiūrėk ką paraše užsidėjau. Galvoji čia man aukštas lygis? Net po kitus projektus nevaikštau, o čia dar zyzlioji man. Kad ir kas ten per @jWamba`, ten ne aš.

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Rekomendacija. Iš tiesų laikosi duoto žodžio ir stipriai dirba, imasi iniciatyvos, gražiai ir kokybiškai skriptina, sistemos geros ir nepriekaištingos. Esu matęs jo ne vieną sistemą.

 

Architektas tikrai nepasigailėtų.

 

Nepamoina iš savo kitos forumo paskyros savę girti? :lol:

 

 

 

P.S. Nepatikimas, kartu dirbau tai pradėjo mano darbus kituose forumuose pristatynėti kaip savo darytus.

Redaguota , nario TadasH
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Nepamoina iš savo kitos forumo paskyros savę girti? :lol:

 

 

 

P.S. Nepatikimas, kartu dirbau tai pradėjo mano darbus kituose forumuose pristatynėti kaip savo darytus.

 

O tau pamoina skaityt išmokt? Ant parašo buvo parašyta. Ne joks džeremys aš nei ką. Whaterway, fuck your but from there, bitch.

Tokių kaip tu, nors net nežinau kas tu ir besi, nepriimčiau, nes iš pirmo žvilgsnio matyt, kažkoks išbirbintas. .

Redaguota , nario @jWamba`
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3056 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...