Peršokti į turinį

--_ShiRo_--

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  290
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Reputacijos taškai

37 Bus matyti ko vertas

3 sekėjų

Apie --_ShiRo_--

 • Nario rangas
  Dalyvis (-ė)
 • Gimtadienis 2001.04.19

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

990 profilio peržiūros
 1. --_ShiRo_--

  Sublime Text 2 - Pawno naudojimas.

  Galbūt kas nors galėtumėt padėt nusistatyt tą sublime tekstą? Man nepavyksta, nors darau lyg ir pagal nurodymus.
 2. sveiki susidūriau su problema, jog įkėlęs į pawno>includes EVF.inc, ir nuėjus į patį gm.pwn, compilinu ir meta EVF includės errorą \pawno\include\evf.inc(89) : fatal error 111: user error: [ADM] This include requires SA:MP version 0.3.7 čia prašo 0.3.7 sa:mp versijos, nors mano gm versija ir yra būtent tokia. kaip suprast? va kaip atrodo pati include https://github.com/AbyssMorgan/SA-MP/blob/master/include/SAM/EVF.inc
 3. kokiu būdu galima gaut pakvietimų?

  1. Tautedorus

   Tautedorus

   Prašyti žmonių, pirkti iš žmonių, pirkti oficialiai iš šio forumo, rašyti pranešimus ir gauti už tam tikrą jų kiekį, gauti dovanų iš administracijos.

  2. fergucas

   fergucas

   lengviausias budas freepostint

 4. --_ShiRo_--

  Ieškau pustuščio gm //

  kad nebūtų tokių prikolų https://www.supergames.lt/topic/279692-playerdb-errorai/
 5. --_ShiRo_--

  Ieškau pustuščio gm //

  atsiliepimas - prieš metus for fun, sg ilgai nesinaudojau, grįžęs pamačiau, kad jis uždėtas, o juk galima nuimt jį per 3d. jokio šūdservio neketinu pajungt, nei varkė, nei tolkas. man to nereikia, tiesiog noriu pasimokyt žiūrėdamas į kodą, o ne prie vieno erroro sėdėt tris savaites. gi žiūrėkit už ką atsiliepimas, kada jis, ir ar vpš su turiniu ar be.
 6. Sveiki visi. Kaip ir supratote iš pavadinimo, ieškau visai tuštokos modifikacijos, mokinimosi tikslams, nes esu skriptinime naujokas, bet noriu tai išmokti. Joje pageidautina, jog būtų: Su MySQL surišta modifikacija Prisijungimas/registracija Saugojimas/krovimas playerDB, o ne PlayerInfo tie visi š.. MODIFIKACIJA BE VIRUSŲ ( SVARBIAUSIA ) kelti į zippyshare.com ( patogiausia ) (failai.lt neveikia) pradinukų gm link'ai neveikia kartu su failai.lt talpykla Asmeniui įkėlusiam patogiausią modifikaciją mokymosi tikslams , swed banku arba paysera būdu duosiu 5e ;D su tuo asmeniu s
 7. --_ShiRo_--

  Samp pinigų kitimo textdraw

  tai gali būt, bet ne mano nosiai čia ------- kadangi skriptint sugebi, gal galėtum pasakyt kur bėda? https://www.supergames.lt/topic/279692-playerdb-errorai/ p.s: nedėkit , moderatoriai, įspėjimų, až neprieinama, todėl rašau čia. ačiū.
 8. --_ShiRo_--

  playerDB errorai

  bet tada meta undefined symbol "SendMessageToGP" undefined symbol "darbas" ir daug tokių panašių kai parašau #define darbas ( nes errorą meta dėl to ), tada meta error 029: invalid expression, assumed zero ką daryt?
 9. sveiki dar kartą. vėl žaliukas nori pasikonsultuot su skripteriais. naudoju gm https://www.supergames.lt/topic/146638-gamemode-pradinukams-aprašymas-su-atnaujinimais-vidujeupdate-2016-03-19-mysql/page-2#entry1018319 kaip žinot, jis yra beveik tuščias, tik keli elementarūs dalykėliai yra, todėl jokių playerDB nėra, ar kaip čia pasakius su juo nežinau kaip su tuo playerDB daryt kažką, bet esu įsikėlęs tokį skriptą https://www.supergames.lt/topic/279554-parduoti-ginklą-scriptukas/ čia su playerDB eilutė kurioje rasti errorai + 1 warning if(playerDB[playerid][darbas]
 10. https://www.supergames.lt/topic/279688-samp-serverexe-nesklandumai-ištaisyta-pagalbos-dar-kartą-errorai-pawno/ dar kartelį prašau pagalbos ( pirma ištaisyta, antra problema pridėta, laukiu paslaugių žmonių kurie padės!
 11. --_ShiRo_--

  Samp pinigų kitimo textdraw

  o čia sukoduota ar tik nupiešta? sori, nenusimanau su skriptu , todėl ir klausiu ;d nice
×
×
 • Sukurti naują...